Atalanta – Sampdoria 0:0 (koniec) | Cagliari – Fiorentina 2:1 (koniec) | Genoa – Siena 2:2 (koniec)
Inter – Juventus 1:2 (koniec) | Lazio – Catania 2:1 (koniec) | Parma – Pescara 3:0 (koniec)
Udinese – Bologna 0:0 (koniec) | US Palermo – AS Roma 2:0 (koniec) | Chievo – AC Milan 0:1 (koniec)

90
    3 minuty doliczone.

85
    Zmiana w drużynie Calcio Catania: z boiska schodzi Gomez, na boisko wchodzi Castro.

83
    Zmiana w drużynie Calcio Catania: z boiska schodzi Biagianti, na boisko wchodzi Doukara.

81
    Gol dla Lazio!
    Bramkę zdobył CANDREVA, który pewnie umieścił piłkę w bramce po uderzeniu z 11 metrów.

80
    Rzut karny dla Lazio!

77
    Bramkę zdobył LEGROTTAGLIE, który niefortunnie umieścił piłkę we własnej bramce.

76
    Ledesma ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu.

75
    Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Hernanes, na boisko wchodzi Klose.

73
    Lazio znów przed szansą, ale Candreva nie trafia w bramkę.

69
    Rzut rożny dla Lazio.

66
    Kozak zablokowany przez obrońcę.

64
    Hernanes miał dobrą okazję do wyrównania, ale jego strzał był niecelny.

63
    Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Saha, na boisko wchodzi Kozak.
    Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Onazi, na boisko wchodzi Ederson.

61
    Cana uderzał głową, ale świetna interwencja Andújara!

58
    Kolejny rzut rożny dla Catanii.

52
    Rzut rożny dla Calcio Catanii.

49
    Gol dla Catanii!
    Bramkę zdobył IZCO. Piłkarz drużyny gości bardzo szczęśliwie umieścił piłkę w bramce, ponieważ został nabity przez obrońcę.... Futbolówka przelobowała jeszcze Marchettiego zanim wpadła do bramki.

48
    Rzut wolny dla Lazio na własnej połowie boiska.

47
    Saha niedokładnie. Piłkę łapie Andújar, który wznawia grę dalekim wykopem.

46
    Od razu do ataku rzucili się gospodarze i pierwszy rzut rożny w drugiej połowie.

46

Piłkarze obu drużyn wracają na murawę.

Druga połowa rozpocznie się za 15 minut.

Do przerwy Lazio na własnym stadionie bezbramkowo remisuje z Calcio Catania.

45
    Będzie jeszcze rzut rożny dla Lazio.

44
    Cana próbował strzału głową, ale piłkę złapał Andújar.

43

42
    Pierwsza interwencja Marchettiego, który pewnie chwyta piłkę po strzale.

39
    Zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego i grę od bramki wznawia Andújar.

38
    Faulowany zawodnik Lazio przy linii bocznej, na wysokości pola karnego Catanii.

37
    Dobra interwencja Andújar który złapał strzał Gonzáleza.

36
    Źle rozegrany stały fragment gry przez gospodarzy. Futbolówkę przejęli zawodnicy Calcio.

36

35
    Gra od kilku minut toczy się głównie w środku pola.

32
    Po nieudanej akcji Lazio, grę od bramki wznawia Andújar.

30
    Tym razem korner dla gości.

29

29
    Hernanes przed szansą ale piłka po jego strzale uderzyła w spojenie bramki!

28
    Saha na spalonym.

26
    Gra już wznowiona.

25
    Álvarez leży na murawie. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

24
    Złe wyjście z kontratakiem Calcio i aut dla Lazio.

22
    Biava faulowany na własnej połowie. Przy piłce gospodarze.

20
    Rzut wolny przy linii bocznej dla Lazio!

17
    Marchese ukarany żółtą kartką za faul.

15
    Ależ teraz sytuację miał Saha! Napastnik Lazio był sam przed pustą bramką ale posłał ją wzdłuż linii! Dużo szczęścia mają goście, bo to powinno być 1:0.

14
    Dobra akcja Catani i rzut rożny.

13
    Candreva faulowany, kolejny rzut wolny dla Lazio.

11
    Rzut wolny dla Lazio ze środka boiska, dośrodkowanie na pole karne, ale wyżej wyskoczyli defensorzy Catani.

10
    Od kilku minut gospodarze wyraźnie przeważają.

8
    Uderzenie w mur po czym piłka opuściła pole gry, będzie rzut rożny.

7
    Rzut wolny dla Lazio z 30 metrów od bramki Andújara.

6
    Dośrodkowanie piłkarza Lazio na bliższy słupek – bez problemu wybijają obrońcy.

5

4
    Szansa dla Calcio Catanii, ale Radu pewnie wybił dośrodkowywaną piłkę.

3
    Kolejny faul Lazio, rzut wolny dla gości.

2
    Pierwszy faul. Nieprzepisowo zatrzymywany obrońca Catanii.

1

Lazio w jasnoniebieskich strojach, a Catania na biało.

Piłkarze gotowi do wyjścia na boisko.

Skład startowy:

S.S. Lazio: Marchetti – Biava, Radu, Cana, Ledesma, Hernanes, González, Candreva, Lulić, Onazi, Saha.

Calcio Catania: Andújar – Marchese, Álvarez, Legrottaglie, Bellusci, Izco, Barrientos, Biagianti, Lodi, Gómez, Bergessio.

Sędziowie: Davide Massa.

Do rozpoczęcia spotkania pozostało 20 minut. Za chwilę przedstawię Państwu składy obu drużyn.

Sędzią tego spotkania będzie Davide Massa.

Oba zespoły dzielą dwa punkty w tabeli, 6. Lazio ma 47 pkt, a 8. Catania 45 zdobytych oczek.

Catania w poprzednim spotkaniu pokonała Udinese.

Lazio swój poprzedni mecz ligowy przegrało 0:1 z Torino.

W meczu 30.kolejki SERIE A Lazio Rzym na własnym stadionie zmierzy się z Calcio Catania.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.