Rennes – PSG 0:2 (koniec) | AS Nancy – Troyes 1:0 (koniec) | Sochaux – Ajaccio 0:0 (koniec)
Montpellier – Valenciennes 3:1 (koniec) | Bastia – Brest 4:0 (koniec) | Toulouse – Nice 3:4 (koniec)
Toulouse FC
3:4 (2:2)
OGC Nice
Sobota 06.04.2013, 20:00 • Stadium Municipal • Francuska Ligue 1 Uber Eats

A ja już dziękuję za uwagę i do usłyszenia! (21:55:09)

Oby więcej tak wspaniałych spotkań!

Na wyróżnienie z pewnością zasłużyli Ben Yedder, Capoue, Bautheac, Civelli no i oczywiście strzelec zwycięskiej bramki Anin.

Byliśmy świadkami kapitalnego spotkania! 7 goli, mnóstwo ładnych akcji, 2 czerwone kartki, emocje, zmienność nastrojów! FANTASTYCZNY mecz!

3:4! Co za mecz! Co za widowisko!

90+4
    Ostatnia akcja Toulouse... strata piłki.

90+3
    Gol dla Nice!
    KEVIN ANIN! KEVIN ANIN! 3:4! NIEWIARYGODNE! Uderzenie tuż przy słupku daje Nicei prowadzenie! Szok na trybunach!

90+2
    Brutalny faul Bosettiego! Czerwona kartka!

90
    Sędzia Turpin dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Gol dla Toulouse!
    3:3!!! WISSAM BEN YEDDER mierzonym strzałem trafia do siatki rywali! Niesamowite! Ależ szał radości na trybunach!

87
    Ostatnia zmiana w Nicei. Bruins zmienia zmęczonego Traore.

85
    Strzał Digarda blokuje Abdennour.

83
    Na boisku melduje się już rezerwowy bramkarz Blondel, który zastępuje Didota.

82
    Czerwona kartka dla Ahamady!

81
    Civelli strzela głową wprost w Ahamadę.

80
    Druga zmiana w drużynie gości. Bosetti zastępuje Cvitanicha.

79
    Ahamada spokojnie łapie piłkę w polu bramkowym.

78
    Rzut rożny dla Nicei.

76
    Pierwsza zmiana w Toulouse. Braaten zmienia Regattina.

75
    Anin od razu przy pierwszym kontakcie z piłką oddał strzał, lecz piłka poszybowała wysoko ponad bramką Ahamady.

74
    Pierwsza zmiana w meczu. W Nicei boisko opuszcza Pied a zastępuje go Anin.

72
    Kolodziejczak wycina Capoue równo z trawą i również otrzymuje żółtą kartkę.

70
    Żółta kartka dla Tabanou.

69
    DARIO CVITANICH! Wykorzystał podanie Traore i pewnym, mocnym uderzeniem pokonał Ahamadę! 2:3!

67
    Niecelna próba Ben Yeddera.

65
    Regattin fauluje Bautheaca i dostaje za to żółtą kartkę.

63
    Didot zagrywa prostopadłą piłkę do Tabanou a ten zostaje złapany w pułapkę ofsajdową.

61
    Tabanou strzela z dystansu... piłka przelatuje kilka metrów obok bramki Ospiny.

55
    Gomis w ostatniej chwili zdołał zblokować strzał Capoue.

53
    Brzydki faul Kolodziejczaka, lecz sędzia Turpin nie wyciąga żółtej kartki.

50
    Capoue główkuje tuż ponad bramką Ospiny.

48
    Rzut rożny dla Toulouse.

46
    Ruszamy z drugą połową!

46

Do przerwy 2:2. Jesteśmy świadkami pasjonującego meczu. Obie drużyny chcą zdobyć 3 punkty i grają bardzo ofensywnie. Oby druga połowa co najmniej dorównała pierwszej!

45
    Sędzia Turpin dolicza 2 minuty do pierwszej części gry.

43
    Pled fauluje M'Benguę.

41
    Co za mecz!

40
    2:2! ERIC BAUTHEAC! Piękny strzał lewą nogą z rzutu wolnego!

39
    Rzut wolny dla Nicei z 25 metrów.

36
    Seria fauli z obu stron, sporo niedokładności. Brzydszy fragment meczu.

31
    Rzut rożny dla gospodarzy.

28
    Civelli strzela głową, ale Ahamada pewnie interweniuje.

27
    Gra wznowiona!

25
    Kontuzja Ospiny, przerwa w grze.

23
    Cvitanich huknął z dystansu, lecz Ahamada dobrze obronił.

22
    Żółta kartka dla Traore.

21
    Co tu się dzieje na Stadium Municipal! Ogromna wrzawa rozradowanych fanów.

20
    2:1! ETIENNE CAPOUE! Niesamowite! Ben Yedder podaje do Capoue a ten mocnym strzałem prawą nogą nie daje Ospinie szans!

9
    Co za początek meczu! Jeśli obie drużyny zachowają taką średnią to obejrzymy dzisiaj 20 goli :)

8
    1:1! WISSAM BEN YEDDER! Ładny strzał prawą nogą z ostrego kąta i już mamy wyrównanie!

5
    Żółta kartka dla M'Bengue.

3
    Jak na razie M'Bengue fauluje Abriela.

2
    Zupełnie nieoczekiwany, nieprawdopodobny początek meczu! Wielu kibiców nie zdążyło zasiąść na miejscach a tu już 0:1! Co teraz zrobi Toulouse? Jej piłkarze są w wyraźnym szoku...

1
    0:1!!! ERIC BAUTHEAC w szokujący sposób wyprowadza Toulouse na prowadzenie już w 1. minucie! NIESAMOWITE!

1

Skład startowy:

Toulouse FC: Ahamada – Ninkov, Zebina, Abdennour, M'Bengue – Didot, Capoue, Rabiot – Regattin, Tabanou, Ben Yedder

OGC Nice: Ospina – Genevois, Civelli, Gomis, Kolodziejczak – Abriel, Digard, Traore – Pied, Bautheac, Cvitanich

Sędziowie: C. Turpin.

Znamy składy obu ekip!

Liczymy i mamy nadzieję na dobre widowisko!

W ostatniej kolejce Nice przegrało u siebie 0:1 z Marsylią a Toulouse pokonało na wyjeździe Ajaccio 3:2.

W rundzie jesiennej w meczu tych dwóch ekip Nice pokonało u siebie Toulouse 1:0 po dość bezbarwnym meczu.

Nice zaś jest na 6. pozycji i zgromadziło na swoim koncie 48 punktów.

Toulouse zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów.

Przed nami mecz 31. kolejki Ligue 1 pomiędzy Toulouse a Nice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Bartlomiej Olczak

Gole: 8. Yedder, 20. Capoue, 89. Yedder – 1. Bautheac, 40. Bautheac, 69. Cvitanich, 90+3. Anin

Kartki:   14. Rabiot (TOU), 60. Zebina (TOU), 65. Regattin (TOU), 70. Tabanou (TOU) – 5. M'Bengue (NIC), 22. Traore (NIC), 72. Kolodziejczak (NIC)   82. Ahamada (TOU) – 90+2. Bosetti (NIC)

Toulouse FC: Ahamada – Ninkov, Zebina, Abdennour, M'Bengue – Didot (83' Blondel), Capoue, Rabiot – Regattin (76' Braaten), Tabanou, Ben Yedder
    OGC Nice: Ospina – Genevois, Civelli, Gomis, Kolodziejczak – Abriel, Digard, Traore (87' Bruins) – Pied (74' Anin), Bautheac, Cvitanich (80' Bosetti)

Sędziowie: C. Turpin