Reading – Southampton 0:2 (koniec) | Norwich – Swansea 2:2 (koniec) | Stoke – Aston Villa 1:3 (koniec)
West Bromwich – Arsenal 1:2 (koniec)
Stoke City F.C.
1:3 (0:1)
Aston Villa
Sobota 06.04.2013, 16:00 • Britannia Stadium • Angielska Premier League

Sędzia kończy mecz na Britannia Stadium. Aston Villa pokonuję Stoke City 3:1 po golach Agbonlahora, Lowtona oraz Benteke. Dla gospodarzy bramkę zdobył Kightly. Takie mecze można oglądać godzinami. Dużo emocji oraz znakomitych bramek. (17:54:32)

90+3
    Kibice powoli opuszczają stadion,a zawodnicy gości będą mieli rzut wolny na wysokości pola karnego

90
    Sędzia dolicza 4 minuty

90
    Gol dla Aston Villi!
    Nieprawdopodna akcja w wykonaniu Aston Villi. Z połowy boiska BENTEKE prowadził piłkę na bramkę gospodarzy i pokonał bramkarza w pojedynku sam na sam.

87
    Cóż za bramka!!!! Uderzenie z woleja LOWTONA z ponad 20 metrów trafia w samo okienko bramki Begovicia

85
    Zmiana w Aston Villi. Z boiska schodzi Weimann, a za niego pojawia się po dłuższej przerwie z powodowanej kontuzją Bent

81
    Odżyli teraz kibice Stoke po tym trafieniu i głośnym dopingiem motywują swoich zawodników do gry

79
    Gol dla Stoke!
    Świetne zagranie ze skrzydła w pole karne, a tam do piłki dopadł KIGHTLY i nie dał szans bramkarzowi gości

78
    Zamieszanie w polu karnym gości lecz zaden z zawodników Stoke nie wykorzystał okazji

76
    Zmiana w Stoke City. Boisko opuszcza Shotton, a za niego wchodzi Adam

74
    Zmiana w ekipie gości. Boisko opuścił strzelec bramki Agbonlahor, a za niego pojawił się Sylla