Reading – Southampton 0:2 (koniec) | Norwich – Swansea 2:2 (koniec) | Stoke – Aston Villa 1:3 (koniec)
West Bromwich – Arsenal 1:2 (koniec)
Stoke City F.C.
1:3 (0:1)
Aston Villa
Sobota 06.04.2013, 16:00 • Britannia Stadium • Angielska Premier League

Sędzia kończy mecz na Britannia Stadium. Aston Villa pokonuję Stoke City 3:1 po golach Agbonlahora, Lowtona oraz Benteke. Dla gospodarzy bramkę zdobył Kightly. Takie mecze można oglądać godzinami. Dużo emocji oraz znakomitych bramek. (17:54:32)

90+3
    Kibice powoli opuszczają stadion,a zawodnicy gości będą mieli rzut wolny na wysokości pola karnego

90
    Sędzia dolicza 4 minuty

90
    Gol dla Aston Villi!
    Nieprawdopodna akcja w wykonaniu Aston Villi. Z połowy boiska BENTEKE prowadził piłkę na bramkę gospodarzy i pokonał bramkarza w pojedynku sam na sam.

87
    Cóż za bramka!!!! Uderzenie z woleja LOWTONA z ponad 20 metrów trafia w samo okienko bramki Begovicia

85
    Zmiana w Aston Villi. Z boiska schodzi Weimann, a za niego pojawia się po dłuższej przerwie z powodowanej kontuzją Bent

81
    Odżyli teraz kibice Stoke po tym trafieniu i głośnym dopingiem motywują swoich zawodników do gry

79
    Gol dla Stoke!
    Świetne zagranie ze skrzydła w pole karne, a tam do piłki dopadł KIGHTLY i nie dał szans bramkarzowi gości

78
    Zamieszanie w polu karnym gości lecz zaden z zawodników Stoke nie wykorzystał okazji

76
    Zmiana w Stoke City. Boisko opuszcza Shotton, a za niego wchodzi Adam

74
    Zmiana w ekipie gości. Boisko opuścił strzelec bramki Agbonlahor, a za niego pojawił się Sylla

72
    Świetna akcja Stoke. Zagranie z lewej strony do wbiegającego w pole karne Jerome, który uderza z pierwszej piłki lecz trafia wplecy obrońcy

54
    Pierwsza tak groźna akcja gospodarzy w tej połowie. Z lewej strony pola karnego urwał się obrońcom Jones i zagrał przed bramkę Guzana do N'Zonzi, a ten nie trafił czysto w piłkę

47
    100% okazja dla gości. Agbonlahor urwał się dwóm obrońcom w polu karnym i w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gospodarzy

46
    Zmiana w Stoke. Boisko opuścił Etherington, a za niego wszedł Kightly

46

Gwizdami żegnani zostają po pierwszej połowie zawodnicy Stoke City. Aston Villa zasłużenie prowadzi po 45 minutach gry po golu Agbonlahora.

37
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości wprost na głowę Camerona lecz ten uderza nad poprzeczką

35
    Agbonlahor ukarany żółta kartką za symulowanie rzutu karnego

32
    Wyrzut z autu w wykonaniu Shawcrossa ląduje w rękach Guzana

29
    Cudowna akcja gości, którzy powinni prowadzić już 2:0!!! Bowery dostał prostopadłe podanie od Benteke i wyszedł sam na sam z Begoviciem. Strzał zawodnika gości trafił w słupek!!!

28
    Długie podanie do Agbonlahora ląduje w rękawicach golkipera gospodarzy

26
    Na trybunach słychać pierwsze gwizdy kibiców Stoke, którzy na zwycięstwo swojej drużyny czekają od 9 lutego

22
    Szybka kontra w wykonaniu gości. Podanie Benteke przed pole karne do Agbonlahora, a ten oddaje strzał lecz minimalnie obok bramki

12
    Widać, że po tej bramce zespół Aston Villi dostał ochotę do gry i szukają okazji na strzelenie kolej bramki

11
    Mogło być już 2:0. Bowery zdecydował się na strzał i minimalnie piłka minęła bramkę Begovicia

8
    Bramka dla gości!!! Benteke przedarł się w pole karne i zagrał przed bramkę Begovicia do niepilnowanego AGBONLAHORA, a ten z łatwością pokonał golkipera Stoke