Valladolid – Getafe 2:1 (koniec) | Levante – Deportivo 0:4 (koniec) | RCD Espanyol – Valencia 3:3 (koniec)
Malaga – Osasuna 1:0 (koniec)
Real Valladolid
2:1 (0:1)
Getafe CF
Sobota 13.04.2013, 16:00 • Estadio Municipal José Zorrilla • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za śledzenie naszej relacji i zapraszam na więcej na lajfy.com! (17:52:01)

Świetna druga połowa w wykonaniu Realu pozwoliła nie tylko odrobić strat, ale i zdobyć jedną bramkę więcej niż przeciwnik i komplet punktów wędruje na ich konto. W utrzymaniu wyniku pomogła im czerwona kartką, która otrzymał Alexis w 76 minucie.

90+4
    W polu karnym gospodarzy uderzał jeszcze Castro, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.

90+4
    Na spalonym Gonzalez.

Ależ emocje w końcówce tego spotkania.

90+3
    Lafita bliski przejęcia piłki w polu karnym gospodarzy, jednak zabrakło kilka centymetrów, a przeciąłby podanie jednego z obrońców do bramkarza!

90+2
    Piłka po strzale Gavilana odbiła się od muru i minimalnie przeleciała obok słupka!

90+2
    Rzut wolny dla Getafe w niebezpiecznej odległości od bramki Hernandeza.

90+1
    Kontra Realu, jednak Ebert będąc w dobrej pozycji uderza prosto w Codinę.

Arbiter główny doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Jeszcze jeden rzut rożny dla gości.

90
    Corner dla Getafe.

89

88
    Niebezpieczna centra z rzutu wolnego, jednak tylko rzut rożny dla Getafe po tej akcji.

87
    Na wysokości pola karnego tuż przy linii bocznej Sastre fauluje rywala za co ogląda żółty kartonik.

86
    Ostatnia zmiana w ekipie Valladolidu. Perez wchodzi w miejsce Larssona.

85
    Barrada fauluje w niebezpiecznej odległości od własnej bramki.

85
    Strzał Eberta zza pola karnego został zablokowany.

84
    Świetnie w pole karne przedziera się Ebert, lecz jego uderzenie przechodzi nad bramką.

Gole: 68. Gonzalez, 72. Guerra – 45. Alcacer

Kartki:   6. Rubio (RVA), 87. Sastre (RVA) – 55. Codina (GET), 63. Lopo (GET)   76. Alexis (GET)

Real Valladolid: Hernandez – Rukavina, Valiente, Balenziaga (83' Pena), Rueda – Rubio, Sastre, Ebert, Larsson (86' Perez), Gonzalez – Manucho (66' Guerra).
    Getafe CF: Codina – Alexis, Lopo, Fernandez, Valera – Borja (74' Gavilan), Torres (61' Lacen), Lafita, Barrada, Diego Castro – Alcacer (70' Vazquez).

Sędziowie: Miguel Ayza