Troyes – PSG 0:1 (koniec) | Ajaccio – AS Nancy 1:1 (koniec) | Évian TG – Rennes 4:2 (koniec)
Lorient – Bastia 4:1 (koniec) | Bordeaux – Montpellier 4:2 (koniec) | Brest – Reims 0:2 (koniec)
Girondins Bordeaux
4:2 (3:1)
Montpellier HSC
Sobota 13.04.2013, 20:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po ciekawym spotkaniu Bordeaux wygrywa 4:2 z Montpellier. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na lajfy.com (21:53:34)

90+3
    Ostatnie sekundy spotkania.

90+2
    Gol dla Montpellier! Bardzo dziwna bramka! Carrasso popełnia błąd skupiając się na napastniku Monpellier, a tymczasem dośrodkowana piłka przez STAMBOULIEGO wpada obok słupka!

90+1
    Złe zagranie do Rolana.

90+1
    Minutę dolicza arbiter.

89
    Congre dochodzi do piłki, ale uderza obok bramki.

89
    Uderza Herrera, ale na posterunku Carrasso. Korner.

88
    Złe podanie do Mouniera.

87
    Fantastyczna interwencja w polu karnym Heltona, który wślizgiem wybija piłkę spod nóg Rolana.

86
    Złe zagranie do Camary, grę wznowi golkiper Bordeaux.

84
    Saivet opuszcza boisko. W jego miejsce Ben Khalfallah.

83
    Dośrodkowanie w pole karne, a tam najwyżej wyskakuje Sane i wybija piłkę głową.

83
    Rzut wolny dla Montpellier.

82
    Estrada fatalnie uderza teraz z dystansu.

81
    Sporna sytuacja w polu karnym. Przewracany był Obraniak, ale arbiter nie użył gwizdka.

80
    Rolan w miejsce Diabate.

79
    Obraniak uruchomił długim podaniem Diabate, ale piłkę wybił Helton.

79
    Dobrze piłkę wybija Carrasso.

78
    Faubert ukarany żółtą kartką.

77
    Herrera wchodzi za Belhandę. Słaby mecz Marokańczyka.

77
    Ależ to była kuriozalna sytuacja! Sane zagrywał do Carrasso, ten się nie zorientował i piłka o centymetry minęła słupek Bordeaux.

76
    Bardzo dużo walki teraz na boisku. Druga połowa niestety nie jest tak ciekawa jak pierwsza część spotkania.

74
    Małe zamieszanie na murawie, piłkarze wdali się w przepychanki.

73
    Złe dośrodkowanie w pole karne i od bramki grę wznowi golkiper Bordeaux.

72
    Cabella uderza z woleja i na róg piłkę wybija Carrasso.

71
    Dobrze piłkę wypiąstkowuje Jourden.

70
    Belhanda fauluje Polaka, rzut wolny.

69
    Dośrodkowanie Obraniaka w pole karne, ale piłkę wybija Hilton.

68
    Congre walczył o piłkę z Saivetem, górą ten drugi.

67
    Estrada fauluje Plasila, rzut wolny dla Bordeaux.

66
    Cabella świetnie zagrywa w pole karne gospodarzy, ale Camara nie trafia w piłkę z odległości czterech metrów od bramki Carrasso!

64
    Boczny defensor Bordeaux dośrodkowywał teraz w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie sięgnął piłki.

64
    W ataku piłkę stracił Saivet i była szansa dla gości, ale dobrze zachował się Mariano.

63
    Na murawie leży jeden z zawodników Montpellier, którzy ucierpiał po starciu z Plasilem.

62
    Faulował Maurice i rzut wolny dla Montpellier.

61
    Żyrondyści w ataku pozycyjnym.

60
    Dwa kwadranse do końca spotkania, a Bodreaux prowadzi różnicą trzech bramek.

59
    Camara teraz niebezpiecznie atakował będącego w powietrzu Carrasso. Ostrzeżenie dla napastnika Montpellier.

57
    Bordeaux spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej części boiska.

56
    Camara złapany na spalonym.

55
    W tym momencie marzenia Montpellier o wywalczeniu choćby jednego punktu wydają się być bardzo nierealne.

54
    Gol dla Bordeaux! Szybka kontra gospodarzy, Tremoulinas podaje przed pole karne, a tam HENRI SAIVET pewnie strzela przy słupku!! Warto dodać, że wcześniej Ludo Obraniak zagrał do Tremoulinasa piętką w fantastyczny sposób. Świetny mecz rozgrywa polski rozgrywający.

53
    Camara faulował przed polem karnym gospodarzy.

52
    W drugiej połowie dzieje się to co był pewne. Montpellier naciska i szuka bramki kontaktowej.

51
    Piłkę z pola karnego gospodarzy wybił Sane.

50
    Estrada wchodzi za Charbonniera.

49
    Zagranie w kierunku Mouniera, ale od bramki grę wznowi Carrasso.

49
    Faulowany w środkowej części boiska był Obraniak.

47
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarze, ale piłkę dobrze wybija Sane.

46
    Rozpoczęli gracze Montpellier.

46

Piłkarze wracają powoli na boisko.

Po pierwszej, fantastycznej połowie Bordeaux prowadzi 3:1 z Montpellier. Szykuje się arcyciekawa druga połowa, w której Montpellier z pewnością bardzo zaatakuje. Zapraszamy do śledzenia relacji z drugiej części meczu.

45+2
    Gracze Montpellier jeszcze nie rezygnują.

45+1
    Gol dla Montpellier! Dobra podanie dostał REMY CABELLA, wziął na zamach Fauberta i strzelił z bliskiej odległości obok Carrasso! Piękna bramka!

45
    Za chwilę dowiemy się o ile pierwszą połowę przedłuży arbiter.

44
    Poko wchodzi za Serticia.

43
    Będzie zmiana w ekipie Bordeaux.

42
    Gra toczy się teraz w środkowej części boiska. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie będziemy jeszcze świadkami ciekawego widowiska.

40
    Za długie podanie do Diabate.

39
    Mounier bardzo brzydko fauluje Trémoulinasa.

39
    Zawodnicy gospodarzy nie forsują już tempa, mają aż trzy gole przewagi nad rywalem.

38
    Głową uderzał teraz Mounier, ale Carrasso nie musiał nawet interweniować.

36
    Uderzenie z linii pola karnego w wykonaniu Saivet zablokowane przez Kantariego!

35
    Cabella w pole karne, ale wcześniej rozległ się gwizdek. Na spalonym był Camara.

34
    Faulowany był teraz Obraniak i rzut wolny dla Bordeaux w okolicach środka boiska.

33
    Dużo walki w środkowej części boiska teraz.

31
    Z przed pola karnego strzelał Maurice, ale piłka przeleciała obok bramki.

30
    Za mocne zagranie do Mouniera, grę od bramki wznowi Carrasso.

29
    Obraniak w pole karne i piłkę wybijają defensorzy gości.

28
    Cabella fauluje rywala pod jego polem karnym. Niesamowite spotkanie w Bordeaux.

28
    Diabate wyskakuje najwyżej w polu karnym, uderza głową iiiii Jourden łapie piłkę!

27
    Gol dla Bordeaux! Co za kontratak!!!! Obraniak do Trémoulinasa, ten wzdłuż bramki podaje do JAROSLAVA PLASILA, a ten z bliska strzela do pustej bramki Montpellier! Demolka!

25
    Świetnie grają dziś zawodnicy Bordeaux, a zachowanie Diabate przy strzelonym golu powinno być pokazywane przez wszystkie stacje telewizyjne.

24
    Gol dla Bordeaux! DIABATE w polu karnym w fantastyczny sposób zabawił się z obrońcami Montpellier i strzela bramkę obok bezradnego Jourdena!! Bordeaux 2, Montpellier 0

22
    Na spalonym Diabate i piłka przy nodze Jourdena.

21
    Obraniak do Maurice, a ten wywalczył korner dla swojego zespołu.

20
    Camara fauluje w walce o górną piłkę. Po początkowych szalonych minutach, teraz tempo meczu zdecydowanie spadło.

19
    Niecelne podanie do Obraniaka i piłkę przejmuje Congre.

17
    Przedzierał się Saivet, ale ostatecznie to on faulował rywala.

16
    Szybka akcja gości, Camara zagrywa przed pole karne, ale uderzenie Stambouliego ląduje w trybunach.

15
    Za mocne prostopadłe podanie do Diabate i od bramki grę wznowi golkiper Montpellier.

14
    Zagranie w pole karne gospodarzy, główkował Mounier, ale Carrasso pewnie łapie piłkę w rękawice.

13
    Na spalonym Charbonnier.

12
    W pierwszych minutach gracze gospodarzy grali bardzo dobrze i bramka była kwestią minut.

11
    Gol dla Bordeaux! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Ludovica Obraniaka i SANE pakuje głową piłkę do siatki Jourdena! Zasłużone prowadzenie Bordeaux!

10
    Aktywniej pressingiem grają teraz piłkarze Montpellier.

9
    Podanie w pole karne, uderza Saivet, ale bardzo, bardzo niecelnie.

8
    Tym razem Plasil z przed pola karnego, ale piłka wędruje nad poprzeczką bramki Montpellier. Istne oblężenie.

7
    Kolejna akcja gospodarzy, dogranie do Plasila ale Czech nie sięga piłki w polu karnym!

6
    Dośrodkowanie Obraniaka, jeden z jego partnerów uderza piłkę głową i słupek ratuje gości przed utratą bramki!

4
    Na spalonym teraz Diabate. Bardzo dobrze w pierwszych minutach gra Bordeaux.

4
    Obraniak do Diabate i świetna interwencja Bedimo! Ależ początek meczu!

3
    Z dystansu uderza Maurice, ale piłka mija lewy słupek bramki Jourdena.

3
    To była prawdopodobnie błędna decyzja arbitra dzisiejszego spotkania.

2
    Goool dla Bordeaux! Jednak nie! Obraniak był na spalonym i nie ma gola polskiego reprezentanta!

1

Skład startowy:

FC Girondins de Bordeaux: Carrasso – Mariano, Faubert, Sané, Trémoulinas – Plasil, Sertic – Saivet, Obraniak, Maurice – Belay – Diabaté.

Montpellier HSC: Jourdren – Bedimo, Hilton, El Kaoutari, Congré – Stambouli, Belhanda, Cabella, Mounier, Charbonnier – Camara

Sędziowie: B. Millot – S. Luzi, C. Gringore.

Bordeaux jest obecnie na 9. miejscu w tabeli i traci do 7. Montpellier pięć punktów. W związku z tym, dzisiejszy mecz dla drużyny Ludovics Obraniaka to niemal mecz o wszystko. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji!

Montpellier także nie jest w najwyższej formie. Gracze mistrza kraju w ostatnich pięciu spotkaniach dwa razy wygrali, raz zremisowali i dwa razy schodzili z boiska bez zdobyczy punktowej.

Bordeaux ostatnie spotkanie wygrało ponad miesiąc temu – 10. marca. Od tego czasu 'Żyrondyści' odnieśli dwie porażki oraz dwa razy podzielili się punktami z rywalami.

Obie drużyny przystąpią do dzisiejszego spotkania w mocno osłabionym składzie. W Bodreaux nie zagra Chevalier, Rolan, Henrique oraz N'Guemo (kontuzje). Z kolei w zespole Montpellier na boisko nie wybiegną Bocaly, Ait-Fana, Marveaux (kontuzje) oraz zawieszony za czerwoną kartkę Jeunechamp.

W spotkaniu 34. kolejki francuskiej Ligue 1, Bordeaux podejmie na własnym stadionie ekipę obecnego mistrza Francji – Montpellier. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Gole: 11. Sane, 24. Diabate, 27. Plasil, 54. Saivet – 45+1. Cabella, 90+2. Stambouli

Kartki:   78. Faubert (GIR) – 39. Mounier (MON), 70. Behlanda (MON)

Girondins Bordeaux: Carrasso – Mariano, Faubert, Sané, Trémoulinas – Plasil, Sertic (44' Poko) – Saivet (84' Ben Khalfallah), Obraniak, Maurice – Belay – Diabaté (80' Rolan)
    Montpellier HSC: Jourdren – Bedimo, Hilton, El Kaoutari, Congré – Stambouli, Belhanda (77' Herrera), Cabella, Mounier, Charbonnier (50' Estrada) – Camara

Sędziowie: B. Millot – S. Luzi, C. Gringore