US Palermo – Bologna 1:1 (koniec) | Cagliari – Inter 2:0 (koniec) | Chievo – Catania 0:0 (koniec)
Genoa – Sampdoria 1:1 (koniec) | Parma – Udinese 0:3 (koniec) | Torino – AS Roma 1:2 (koniec)
AC Milan – Napoli 1:1 (koniec)
Cagliari Calcio
2:0 (0:0)
Inter Mediolan
Niedziela 14.04.2013, 15:00 • Stadio Is Arenas • Włoska Serie A

Po raz kolejny na Stadio Is Arenas Cagliari nie przegrywa! Fenomenalną formę na własnym stadionie prezentują gospodarze. Dziś pokonali 2:0 Inter Mediolan po dwóch bramkach "Jokera" wprowadzonego w 57 minucie – Mauricio Pinilli.

Ja już dziękuję za śledzenie dzisiejszej relacji i zapraszam na kolejne na Lajfy.com! Dziś jeszcze będzie co śledzić! (16:54:22)

93
    Pereira na wykroku złapał Ribeiro i go sfaulował. Rzut wolny dla Cagliari.

90+1
    Sędzia Domenico Celi dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry drugiej połowy.

90
    Pinilla chyba za bardzo uwierzył w swoje umiejętności. Tym razem Chilijczyk z pierwszej piłki uderzył "świecą" i piłka minęła linię końcową. Zacznie Handanović.

88
    Cabrera był faulowany przez Kovacicia i sędzia to zauważył.

86
    Zmiana w drużynie Cagliari Calcio: z boiska schodzi Ekdal, na boisko wchodzi Casarini.

85
    Ibarbo dostał świetną piłkę i miał dużo czasu, żeby pomyśleć, jak przymierzyć i jak strzelić, ale jakiś proces w jego mózgu się nie powiódł i Kolumbijczyk trafił w poprzeczkę!

84
    Ibarbo przewrócił się w polu karnym podczas walki z Juanem, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

83
    Świetna prostopadła piłka do Rocchi'ego w porę przejęta przez Rossettini'ego.

82
    W akcji zaplątał się Ribeiro i koniec końców piłka wylądowała w rękawicach Handanovicia.

80
    Strzał Kolumbijczyka zbyt lekki. Pewnie łapie Agazzi.

79
    Agazzi ustawia mur, a do strzału szykuje się Guarin.

79
    Pinilla ukarany żółtym kartonikiem za faul na 30 metrze.

76
    Świetna akcja Cagliari, którą pewnym strzałem wykończył PINILLA!

To druga bramka Chilijczyka w tym meczu, a przypomnijmy, że Pinilla pojawił się na boisku 19 minut temu!

75
    Kolejna zmiana w Interze. Tym razem z powodu kontuzji schodzi Nagatomo, który wszedł osiem minut temu. Zastępuje go Walter Samuel.