Tottenham – Man City 3:1 (koniec) | Liverpool – Chelsea 2:2 (koniec)
Liverpool F.C.
2:2 (0:1)
Chelsea F.C.
Niedziela 21.04.2013, 17:00 • Anfield Road • Angielska Premier League

Po bardzo szybkim meczu, Chelsea remisuje z Liverpoolem na Anfield Road 2:2, po niesamowitej końcówce i atakach The Reds do ostatniej minuty. Bohaterem spotkania został Suarez, który wyrównał stan meczu w 7 minucie doliczonego czasu.

Zapraszamy na wszystkie inne relacje na lajfy.com (18:57:15)

90+7
    Gol dla Liverpoolu!
    Niesamowite! W 7 minucie doliczonego czasu Sturridge dośrodkowuje na głowę SUAREZA , a ten wyrównuje stan meczu, 2:2!

90
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Mata, na boisko wchodzi Lampard.

85
    Wspaniała akcja Liverpoolu, w stuprocentowej sytuacji nie trafia w bramkę Shelvey

84
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Oscar, na boisko wchodzi Moses.

82
    Nieczysty wślizg Shelvey'a, który zostaje ukarany żółtą kartką

80
    Zmiana w drużynie Liverpool FC: z boiska schodzi Downing, na boisko wchodzi Shelvey.

78
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Hazard, na boisko wchodzi Benayoun.

77
    Od bramki Cech

76
    Rzut rożny dla The Reds

75
    Indywidualna akcja Suareza, minął kilku zawodników, ale uderzył prosto w ręce Cecha

70
    Strzał Hazarda podbija Leiva i ratuje zespół przed stratą bramki, kolejny rzut rożny

70
    Rzut rożny dla The Blues

69
    Podanie Gerrarda na 10 metr, ale czujnie wychodzi i przechwytuje futbolówkę Cech

Gol dla Chelsea!
    Pewnie wykonana jedenastka przez HAZARDA, który strzala po ziemi w prawy róg, a Reina rzuca się w lewy, 1:2!

52
    Podanie do STURRIDGE'A od Suareza na 5 metr, a ten pakuję piłki obok bezradnego Cecha, 1:1 na Anfield Road!

48
    Dwie znakomite sytuacje Liverpoolu na początku drugiej połowy, świetne wszedł w ten mecz Sturridge

47
    Potężne uderzenie Sturridge'a z dystansu i piłka ląduje na słupku!

46
    Fantastyczna sytuacja Gerrarda, który dostał świetne podanie od Sturridge'a, ale broni Cech

46
    Zmiana w drużynie Liverpool FC: z boiska schodzi Coutinho, na boisko wchodzi Sturridge.

46

Bardzo wyrównane spotkanie na Anfield Road, oba zespoły miały swoje sytuacje, ale to goście byli bardziej skuteczni i zasłużenie prowadza po bramce Oscara 1:0. Druga połowa już za kilkanaście minut.

28
    Łatwa strata i chwilę później taktyczny faul Hendersona, za który dostaje żółtą kartkę

26
    Dośrodkowanie Maty na pierwszy słupek, a tam ładnie, z trudnej piłki, głową, w okienko bramki Reiny trafia OSCAR!

5
    Świetna sytuacja Johnsona po podaniu od Suareza, ale fatalnie spudłował w sytuacji sam na sam

1

Liverpool FC: Reina – Johnson, Enrique, Agger, Carragher – Lucas, Gerrard, Henderson, Downing, Coutinho – Suarez

Chelsea F.C.: Cech – Azpilicueta, Ivanovic, David Luiz, Bertrand – Ramires, Mikel, Hazard, Mata, Oscar – Torres

Sędziowie: K. Friend – P. Kirkup, M. McDonough.

W pierwszym pojednyku tych drużyn padł remis 1:1, a bramki strzelali John Terry i Luis Suarez. W niedzielnym meczu faworytem będą gospodarze, ale to gracze gości nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, ponieważ tuż za plecami jest Arsenal, Tottenham i Everton.

Zespół Chelsea Londyn w ostatnich pięciu meczach, aż w czterech zgarnął komplet punktów, przegrali tylko na wyjeździe z Southampton 2:1. W poprzedniej kolejce gładko pokonali Fulham 3:0.

Forma Liverpoolu w ostatnich tygodniach jest nierówna, stracili punkty u siebie z West Hamem, a także w ostatnim wyjazdowym meczu z Reading, gdzie padł bezbramkowy remis.

W tabeli oba zespoły dzieli 11 punktów, jednak goście mają jeden mecz rozegrany mniej. Piłkarze z Londynu walczą o utrzymanie trzeciej pozycji, natomiast The Reds mają tylko teoretyczne szanse na grę w europejskich pucharach .

W 34 kolejce Premiership dojdzie do bardzo ciekawego starcia na Anfield Road, mianowicie zagrają ze sobą miejscowy Liverpool z Chelsea Londyn .

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gole: 52. Sturridge, 90+7. Suarez – 26. Oscar, 57. Hazard (kar.)

Kartki:   28. Henderson (LIV), 54. Lucas (LIV), 56. Suarez (LIV), 64. Carragher (LIV), 82. Shelvey (LIV) – 38. Torres (CHE), 54. Azpilicueta (CHE)

Liverpool F.C.: Reina – Johnson, Enrique, Agger, Carragher – Lucas, Gerrard, Henderson, Downing (80' Shelvey), Coutinho (46' Sturridge) – Suarez
    Chelsea F.C.: Cech – Azpilicueta, Ivanovic, David Luiz, Bertrand – Ramires, Mikel, Hazard (78' Benayoun), Mata (90' Lampard), Oscar (84' Moses) – Torres

Sędziowie: K. Friend – P. Kirkup, M. McDonough