CA Osasuna
Piątek 26.04.2013, 21:00 • Estadio del Rayo Vallecano • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Przed nami 33. kolejka spotkań hiszpańskiej Primiera Division. Już w piątkowy wieczór na Estadio del Rayo Vallecano zmierzą się ze sobą jedenastki Rayo Vallecano i Osasuny. Początek spotkania o godzinie 21.00!

Zespół Rayo, to obecnie ósma drużyna w tabeli ligi hiszpańskiej, która ma na swoim koncie 45 punktów. Podopieczni Paco Jemeza przechodzą ostatnio przez kryzys. W ostatnich pięciu spotkaniach zespół z Vallecano zdobył zaledwie 4 punkty. Tydzień temu, w konfrontacji przeciwko Mallorce padł remis 1-1.

.
    Osasuna zajmuje 15. lokatę w Primiera Division z 32 punktami na koncie. W ostatniej kolejce drużyna prowadzona przez José Luis Mendilibara zremisowała na własnym terenie z Realem Sociedad 0-0. Dwa wcześniejsze spotkania, to porażki z drużynami Malagi (1-0) oraz Espanyolu (0-2). Ostatnie zwycięstwo Osasuny, to wygrana na wyjeździe z Realem Valladolid (1-3) 31 marca 2013 roku.

Ostatni pojedynek pomiędzy Rayo, a Osasuną miał miejsce 30 listopada 2012 roku i został rozegrany na Estadio El Sadar. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł zespół Osasuny. Szybką bramkę, dającą trzy punkty gospodarzom zdobył Sola (5’).

Na Estadio del Rayo Vallecano w piątkowy wieczór na pewno nie zobaczymy po stronie Rayo, Rodriego, który jest kontuzjowany. Po stronie Osasuny z urazami zmagają się Annan oraz Sisi.

Poznaliśmy już oficjalne jedenastki na dzisiejsze spotkanie! Prezentujemy je poniżej:

Rayo Vallecano de Madrid: Rubén – Casado, Jordi Figueras, Gálvez, Arbilla – Piti, Javi Fuego, Roberto Trashorras, Bangoura, Domínguez – Delibašić

CA Osasuna: Andrés Fernández – Damià, Miguel Flaño, Alejandro Arribas, Nano – Cejudo, Timor, R. Loe, De las Cuevas, F. Silva, Nano

1

1
    Piti na pozycji spalonej. Od rzutu wolnego rozpocznie zespół Osasuny.

2
    Od rzutu z autu na połowie rywala rozpocznie zespół Osasuny.

4
    Javi Fuego stara się dośrodkować w pole karne, ale piłka opuszcza plac gry.

5
    Nino w pole karne, ale nie ma tam partnerów, którzy mogli by zamknąć akcje.

6
    Gol dla Rayo! Bramkę zdobywa DELIBASIĆ!! Po dośrodkowaniu Javi Fuego, piłka trafia na głowę Czarnogórca, który umieszcza piłkę w siatce!

7
    Rzut rożny dla Osasuny.

8
    Gol dla Osasuny! Szybka odpowiedź Osasuny! LOE wykorzystuje stały fragment gry i umieszcza piłkę w siatce!

9
    Rzut rożny dla Rayo.

11
    Cejudo uderza zza pola karnego, ale bramkarz Rayo na posterunku!

12
    De las Cuevas przed szansą zdobycia bramki! Rubén interweniuje, a piłka opuszcza plac gry. Rzut rożny dla Osasuny.

13
    Gol dla Osasuny! Timor wykonuje rzut rożny, a ARRIBAS kieruje piłkę do siatki głową!

15
    Jordi Figueras faulowany. Od rzutu wolnego rozpocznie zespół Osasuny.

16
    Bangoura pada na murawę. Potrzebna jest pomoc medyczna. Mamy krótką przerwę w grze.

17
    Pan Miguel Ayza wznawia grę!

18
    Piti uderza na bramkę, ale Andrés Fernández pewnie łapie piłkę.

19
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Bangoura, na boisko wchodzi José Carlos.

21
    Timor ukarany żółtą kartką za przewinienie.

23
    Domínguez faulowany. Od rzutu wolnego rozpocznie zespół Rayo.

27
    Cejudo faulowany przez Domingueza. Rzut wolny dla Osasuny.

30
    Kolejne przewinienie, tym razem w wykonaniu F. Silvy.

33
    Dominguez przed szansą zdobycia bramki! Piłka o centymetry mija słupek bramki!

37
    Od rzutu rożnego rozpocznie zespół Rayo.

40
    Od rzutu z autu na połowie rywala rozpocznie zespół Rayo.

45
    Sędzia dolicza jedną dodatkową minutę do regulaminowego czasu gry.

45+1

Za nami pierwsza połowa spotkania po której zespół Osasuny prowadzi 1-2. Trzy szybkie bramki, które padły na początku spotkania, ustawiły całe zwody w pierwszej połowie. Zarówno gospodarze jak i goście nie stworzyli sobie później dogodnych sytuacji do zdobycia bramek. Zapraszamy na drugą część gry już za niecałe 15 minut.

46

46
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Gálvez, na boisko wchodzi Adrian.

47
    Dobre dośrodkowanie do Javi Fuego, ale ten uderza wysoko nad bramką.

48
    Od rzutu z autu rozpocznie zespół Osasuny.

49
    Rzut rożny dla gospodarzy.

50
    Casado uderza zza pola karnego, ale piłka opuszcza plac gry.

51
    Rzut wolny dla Rayo Vallecano. Do bramki około 20 metrów.

52
    Jose Carlos uderza z dystansu! Świetna parada Andrésa Fernándeza!

53

55
    Domínguez świetnie w pole karne, ale partnerzy nie przejmują tej piłki.

56
    Spalony w ekipie Osasuny.

57
    Gol dla Rayo! Bramke wyrównującą zdobywa PITI! Dominguez wybiega sam na sam i podaje do świetnie wybiegającego Pitiego, który kieruje piłkę do pustej bramki!

58
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi De las Cuevas, na boisko wchodzi Masoud.

59
    Masoud przed szansą! Piłkarz oddaje strzał, a Rubén świetnie go broni!

60

61
    Dominguez uderza zza pola karnego, ale piłka wpada wprost w ręce Andrésa Fernándeza.

62
    Timor leży na murawie po starciu z rywalem. Mamy krótką przerwę w grze.

63
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Damià, na boisko wchodzi Lolo.

64
    Gra wznowiona. Timor może kontynuować grę.

66
    Od rzutu z autu rozpocznie zespół Rayo.

70
    Dośrodkowanie w pole karne Osasuny, piłka jednak opuszcza plac gry.

71
    Lolo ukarany żółtą kartką.

72
    Rzut rożny dla zespołu Rayo.

73
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Timor, na boisko wchodzi Puñal.

76

80
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Arbilla, na boisko wchodzi Tito.