Rozwój – Chrobry 0:1 (koniec) | Chojniczanka – Oława 1:0 (koniec)
0:1 (0:0)
Chrobry Głogów
Sobota 27.04.2013, 17:002 Liga Zachodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Witam serdecznie, zapraszam na 26 kolejkę II ligi zachodniej do Katowic na mecz Rozwój Katowice – Chrobry Głogów.

Rozwój w tabeli zajmuje 4. miejsce z 39 punktami, natomiast Chrobry Głogów 10. miejsce z 31 punktami. W ostatniej kolejce, która została rozegrana w środę, Rozwój Katowice wygrał na wyjeździe z Calisią Kalisz 2:1, natomiast Chrobry Głogów grał z Gryfem Wejherowo u siebie i wygrał 1:0.

Zwycięską bramkę dla Rozwoju w 77. minucie strzelił Szymon Kapias zza linii pola karnego w lewy górny róg bramki Calisii. Obserwatorzy tego meczu stwierdzili, że był to gol rodem ze "stadionów świata".

W sobotnim meczu z Chrobrym z powodu kartek pauzować będą Sebastian Gielza i Łukasz Winiarczyk, ale w odwodzie trenera Smyły znajdują się tacy zawodnicy jak Tadeusz Tyc i Gabriel Nowak.

Po raz drugi piłkarzom Chrobrego przyjdzie udać się na Śląsk. Tydzień temu zremisowali bezbramkowo w Sosnowcu z Zagłębiem, a teraz zagrają w Katowicach.

Ze statystyk wynika, że Rozwój Katowice jest liderem rundy wiosennej. Dla piłkarzy Chrobrego ten mecz będzie trudną przeprawą.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Artur Mądrzak
    z Warszawy.

Witam ze stadionu Rozwoju przy ulicy Zgody, do pierwszego gwizdka sędziego rozpoczynającego spotkanie pozostało 20 minut. Zgodnie z oczekiwaniami, za pauzującego za kartki Sebastiana Gielzę zobaczymy od pierwszej minuty doświadczonego Tadeusza Tyca, który zebrał pochlebne opinie po meczu w Kaliszu, w którym zagrał w drugiej połowie.

Trójka sędziów wyprowadza już obie drużyny na boisko, piłkarze Rozwoju w koszulkach białych i czarnych spodenkach. Piłkarze Chrobrego na czarno.

Mecz od połowy boiska zaczynają piłkarze Rozwoju.

1

4
    Pierwsze ataki piłkarzy gości, akcja zakończona przed polem bramkowym Rozwoju.

5
    Ponowny atak Chrobrego zażegnuje Soliński.

6
    Pierwszy rzut rożny piłkarzy Rozwoju, wykonany krótko i piłkę wybijają obrońcy Chrobrego.

9
    Nieporozumienie w szeregach obrony Rozwoju, piłkę dośrodkowują piłkarze Chrobrego, w polu bramkowym
    piłki nie dosięgnął napastnik gości.

11
    Niedokładność graczy Rozwoju w strefie środkowej.

14
    Na początku spotkania piłkarze Chrobrego częściej pod
    bramką gospodarzy.

15
    Na bramkę Rozwoju strzelał napastnik gości Ików-Gołąb, dobra obrona Solińskiego.

17
    Dośrodkowanie piłkarzy Rozwoju z rzutu rożnego, piłkę
    w pole wybijają obrońcy Chrobrego.

19
    Próba ataku gospodarzy kończy się przed polem bramkowym gości.

22
    Ataki gospodarzy kończą się przed polem bramkowym gości.

23
    Próba dośrodkowania wykonana przez piłkarzy Chrobrego, piłka wychodzi za bramkę.

24
    Piłkę z autu wyrzuca Król, futbolówka znów pada łupem piłkarzy Chrobrego, którzy wykopują ją na połowę Rozwoju.

27
    Strzał piłkarza Chrobrego Szczepaniaka, piłka ląduje
    w rękach Solińskiego.

29
    Kolejny strzał Chrobrego, piłkę uderzał z lewej strony Sędziak, broni Soliński.

30
    Rzut rożny, z lewego narożnika dośrodkował Michalski, a niecelnie głową na bramkę Rozwoju strzelał Michalec.

33
    Rzut wolny dla piłkarzy Rozwoju w środkowej strefie boiska.

34
    Dośrodkowanie Chrobrego z prawej strony boiska na bramkę Rozwoju, piłkę znów łapie Soliński.

36
    Ponowny strzał napastnika gości – Ziemniaka, piłkę ponownie broni Soliński.

37
    Strzał na bramkę Chrobrego z rzutu wolnego, wykonywanego przez Kapiasa, piłka uderzona wysoko nad poprzeczką

39
    Dośrodkowanie Króla z lewej strony boiska, bramkarza wyręcza obrońca gości.

41
    Ponowny atak gospodarzy kończy sie przed polem bramkowym gości.

42
    Strzał z dystansu Króla minimalnie nad poprzeczką bramki Chrobrego.

44
    Atak piłkarzy Chrobrego, piłki nie dosięgnął Ziemniak.

Piłkarze już wyszli na murawę, drugą połowę rozpoczną gracze Chrobrego.

46
    Zmiana w drużynie Rozwoju za Glenca wszedł Gabriel Nowak.

48
    Strzał z 25 metrów na bramkę piłkarza Chrobrego, SZCZEPANIAKA i niespodziewane prowadzenie piłkarzy Chrobrego.

51
    Dośrodkowanie po faulu piłkarzy Rozwoju i znowu dobra postawa obrońców Chrobrego.

53
    Trwają nieskuteczne ataki gospdarzy, gdzie praktycznie
    wszystkie piłki padają łupem gości.

54
    Zółtą kartką ukarany piłkarz Rozwoju Tyc.