Francja – Austria 3:1 (koniec) | Białoruś – Słowenia 2 4:3 (koniec) | Niemcy – Rosja 1:4 (koniec)
Szwajcaria – Kanada 3:2 (2:1 po rz. karnych) | Łotwa – Stany Zjednoczon 1:4 (koniec) | Norwegia – Dania 3:2 (koniec)
Niemcy2
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Rosja
Niedziela 05.05.2013, 15:15Mistrzostwa Świata

Dziękujemy za śledzenie relacji w portalu lajfy.com! Zapraszamy na kolejne spotkanie z Mistrzostw Świata, najbliższy mecz rozpocznie się dzisiaj o godzinie 19:15. (17:27:28)

60:00

59:40
    Bramka dla Rosji!
    Zdobywcą bramki KOKAREV!
    Zawodnik Rosji przejął krążek i skierował go do pustej bramki Niemiec.

59:00
    Niemcy zdecydowali się na wycofanie bramkarza.

58:20
    Bramkę zdobywa KOVALCHUK!
    Asystę zanotował Radulov! Szybka kontra Rosjan krążek zagrany przez Radulova do Kovalcuka, który dostawił tylko kija i strzelił trzecią bramkę w dzisiejszym spotkaniu.

58:00
    Niemcy starają się zmusić Rosjan do błędu, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

56:25
    Ehrhoff strzela po wznowieniu w tercji obronnej Rosji, ale krążek zostaje zablokowany.

55:45
    Wznowienie w strefie obronnej Rosji, ale bulik wygrali Rosjanie.

54:00
    Goc skierował krążek do bramki. Zawodnicy Niemiec w geście radości unieśli kije w gorę, ale ich radość zakłócił sędzia, który wskazał, że bramka nie będzie uznana.

53:30
    Tripp raz jeszcze stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale Varlamov zdołał zatrzymać krążek.

51:45
    Mamy okres mało atrakcyjnej gry. Dwukrotnie bramka Rosji była naruszana i mieliśmy wznowienia w tercji neutralnej. Żadnej z drużyn nie udało się oddać strzału.

49:26
    Wznowienie w strefie neutralnej wygrane przez Niemców.

48:00
    Niemcy wyraźnie zakłócili spokój Rosjan, szykuje się nam ciekawa końcówka trzeciej tercji.

46:45
    Wznowienie w strefie obronnej Niemiec, wygrane przez Niemców. Próba szybkiej kontry w wykonaniu Niemców zatrzymana przez Rosjan.

45:03
    Gol dla Niemiec!
    Wolf strzelił na bramkę, a krążek po słupku spadł obok TRIPPA, który skierował go bramki.

44:57
    Perezogin ukarany dwiema minutami za spowodowanie upadku rywalka.

44:45
    Petrov doskonale strzela, ale jego uderzenie po raz drugi zatrzymuje Endras.

43:10
    Wznowienie w strefie obronnej Rosji, wygrane przez Rosjan. Niemcy nie zdołali jeszcze oddać strzału w trzeciej tercji.

42:00
    Petrov przed szansą na zdobycie bramki, ale strzał zawodnika Rosji zatrzymał Endras.