Mallorca – Levante 1:1 (koniec) | Zaragoza – Rayo Vallecano 3:0 (koniec) | Sevilla – RCD Espanyol 3:0 (koniec)
FC Barcelona – Real Betis 4:2 (koniec)
RCD Mallorca
1:1 (1:1)
Levante UD
Niedziela 05.05.2013, 12:00 • Iberostar Estadi • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

W 34 kolejce Primera Division RCD Mallorca podejmować będzie Levante UD. Ten mecz to spotkanie o utrzymanie w klasowych rozgrywkach i obrona przed spadkiem do Segunda Division

Faworytami tego spotkania są zdecydowanie gospodarze, którzy obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. W 5 ostatnich spotkaniach Mallorca raz wygrywała, raz remisowała i trzy razy przegrała. Do tego pojedynku gospodarze z nożem na gardle przystępują w roli faworyta ale to ze względu na bardzo przeciętną grę Levante w ostatnim czasie

Goście w ostatnich pięciu meczach raz wygrali i cztery razy z boisko schodzili przegrani. W tych czterech pojedynkach stracili 11 bramek i grali bardzo słabo. Zastanawiamy się czy mecz z ostatnią Mallorcą może motywować czy demotywować, jednak jakby nie było goście muszą do tego spotkania podejść na poważnie i zainkasować trzy punkty

Nie jest to mecz na szczycie ale z pewnością może się z tego zrobić ciekawy pojedynek, w którym walka toczy się o Primera Division, zatem do wygrania jest dużo. Zapraszamy na relację od godziny 12:00 na www.lajfy.com

5
    Po 5 minutach gry zdecydowanie lepiej spisują się gospodarze, którzy chcą szybko wyjść na prowadzenie

6
    Po szybkiej akcji gości piłkę przechwytuje Aouate

7
    Gol dla Mallorki!
    Piękna, szybka akcja gospodarzy! HEMED po celnym strzale z pola karnego daje Mallorce prowadzenie! Jest 1:0!

13
    Jeśli dziś Levante UD przegra spotkanie będzie to piąta porażka z rzędu hiszpańskiego zespołu

21
    Jeszcze jedna niebezpieczna akcja gości ale wciąż to gospodarze prowadzą w tym spotkaniu

28
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Barkero, na boisko wchodzi Michel.

41
    Kolejny faul i kolejny rzut wolny dla Levante, które szuka stałych fragmentów gry

41
    Rzut rożny dla Levante

42
    Gol dla Levante!
    Po zamieszaniu w polu karnym Levante doprowadza do remisu! Strzelcem bramki jest ACQUAFRESCA, który bramkę zdobył klatką piersiową!

Pedro López ukarany żółtą kartką

Po dość nudnej pierwszej połowie RCD Mallorca remisuje z Levante UD 1:1. Całe spotkanie przebiegało w niezbyt szybkim tempie a na tle gości gospodarze wypadali bardzo dobrze. Druga połowa to raczej szansa na zwycięstwo gospodarzy, niż gości. Levante gra dziś bardzo słabo i dziś być może przegra piąty mecz z rzędu. Zapraszamy na drugą połowę, która rozpocznie się za kilka minut

54
    Zmiana w drużynie RCD Mallorca: z boiska schodzi Nsue, na boisko wchodzi Alfaro.

63
    Zmiana w drużynie RCD Mallorca: z boiska schodzi Conceição, na boisko wchodzi Arizmesus.

68
    Zmiana w drużynie RCD Mallorca: z boiska schodzi Arizmesus, na boisko wchodzi Moreno.

76
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Juanfran, na boisko wchodzi Nikos.

77
    W natarciu gospodarze, którym bardziej zależy na zwycięstwie

78
    Zmiana w drużynie RCD Mallorca: z boiska schodzi Acquafresca, na boisko wchodzi Marti.

83
    Zamieszanie w polu karnym. Gospodarze domagają się uznania gola, jednak sędzia odgwizduje faul na bramkarzu!