Garbarnia – Olimpia E. 1:0 (koniec) | Resovia – Motor 2:2 (koniec) | Świt NDM – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec)
Resovia
2:2 (0:1)
Motor Lublin
Środa 08.05.2013, 17:00 • Miejski w Rzeszowie • 2 Liga Wschodnia

W przerwie, w szatni gospodarzy musiało paść kilka ostrzejszych słów, bo II połowa w wykonaniu Resovii była zgoła odmienna od I. Od samego początku "pasiaki" jak najszybciej chciały zmienić niekorzystny dla siebie rezultat, co udało im się w 61. minucie, gdy do remisu doprowadził Makowski. Ataki gospodarzy nie ustawały, czego skutkiem była bramka w 80 minucie dająca im prowadzenie. Gdy wydawało się, że wynik tego spotkania nie ulegnie już zmianie fatalnie w bramce zachowuje się Goszka i broniący się przed spadkiem Motor zdobywa gola, który daje im, jakże cenny 1 punkt. (19:01:58)

90+2
    Resovia rzuca się do ataku, jednak po raz kolejny jej zawodnicy są złapani na pozycji spalonej.

90
    Sędzia spotkania dolicza 4 minuty do II połowy.

88
    Gol dla Motoru!
    Dośrodkowanie w pole karne Resovii, gdzie błąd popełnia Goszka, który najpierw piąstkuje zbyt krótko, a do kolejnego dośrodkowania wychodzi zbyt późno, przez co znajdujący się przed nim KURSA pakuje piłkę do bramki.

88
    Rzut wolny na wysokości pola karnego dla Motoru. Fauluje Słaby.

83
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Węska, na boisko wchodzi Wolski.

83
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Kostrubała, na boisko wchodzi Kosiarczyk.

80
    Gol dla Resovii!

Kolejna akcja Resovii. Krawczyk podaje piłkę do znajdującego się na 12. metrze FRANKIEWICZA, który "z kroka" uderza w prawy dolny róg bramki gości. Ptak wyciąga się jak długi, jednak strzał jest zbyt precyzyjny. Resovia na prowadzeniu.

78
    Dobra akcja Zaniewskiego, który położył w polu karnym Kursę, jednak próba wstrzelenia piłki została zablokowana przez wracającego Kądziora.

74
    Kostrubała decyduje się na strzał z dystansu. Piłka o metr mija prawy słupek bramki Goszki.

72
    Świetna akcja Resovii. Wreszcie udała im się prostopadła piłka za plecy obrońców Motoru. Gospodarze wychodzą z sytuacją 2 na 1, jednak Kwiek niecelnie podaje do niekrytego Zaniewskiego.

70
    Rzut wolny dla Motoru. Wrzucona piła w pole karne, spada pod nogi Ciarkowskiego, który strzela na bramkę, jednak wprost w bramkarza Resovii.

68
    Krawczyk podaje w pole karne znajdującemu się na 5. metrze Zaniewskiemu, jednak ten nie potrafi obrócić się z obrońcą na plecach. Przy piłce Motor.

67
    Resovia w natarciu.

64
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Ciećko, na boisko wchodzi Krawczyk.

61
    Akcja Resovii lewą stroną boiska. Kwiek, przy próbie strzału z narożnika pola karnego kiksuje, jednak na jego szczęście piłka trafia pod nogi Nikanovycha. Ten, już z prawej strony boiska, "wykłada" piłkę MAKOWSKIEMU, któremu nie pozostaje już nic innego jak skierować piłkę do bramki. 1:1

60
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Kayzzi, na boisko wchodzi Horodeński.

58
    Niezła akcja Resovii. Frankiewicz decyduje się na długą piłkę do Kwieka, który ładnym zwodem gubi kryjącego go Kayzziego i zagrywa do Słabego Ten jednak nie potrafi celnie dośrodkować i obrońcy Motoru z łatwością wyjaśniają sytuację.