Rosja – Francja 1:2 (koniec) | Czechy – Dania 2:1 (3:2 po rz. karnych) | Słowacja – Łotwa 3:5 (koniec)
Szwecja – Kanada 0:3 (koniec)
Rosja
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Francja
Czwartek 09.05.2013, 15:15 • Hartwall Arena • Mistrzostwa Świata

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:10:48)

KONIEC! Ogromny sukces Francji!

60:00

Czas dla Francji.

59:58
    Dwie sekundy do końca meczu. Uwolnienie. Francja to wygra!

59:00
    Ostatnia minuta! Sensacja bardzo blisko!

57:21
    Na lodzie najlepsi rosyjscy zawodnicy.

56:44
    Rosjanie obstrzeliwują bramkę Hardy'ego.

55:57
    Russell objeżdża bramkę i strzela, niecelnie.

54:36
    Soin w słupek!

54:10
    Niezła gra w przewadze Trójkolorowych, ale bez bramki.

52:10
    Kara dla Rosji. Zahaczał Ryasenski.

51:00
    Francuzi w pełnym zestawieniu. Coraz bliżej sensacji.

49:26
    Dobry strzał Nikulina spod niebieskiej.

49:00
    Kara dla Francji. Raux kara mniejsza za uderzanie.

48:00
    Francja teraz całkowicie cofnięta do defensywy.

47:01
    Niedokładne dogranie Kovalchuka.

45:36
    Da Costa podaje do Rauxa, który strzela prosto w Koseckina.

45:00
    Rosja teraz cały czas w ataku, ale kompletnie nieskutecznie.

Wzmaga się doping rosyjskich kibiców.

42:12
    Jeśli Rosjanie chcą wygrać ten mecz muszą się wziąć do pracy, a jak na razie dosyć spokojna gra Sbornej.

41:13
    Spalony Rosjan.

40:32
    Francja aktywnie od samego początku. Ponownie sporo pracy miał Koseckin.

Zaczynamy 3. tercję.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Zapraszamy na portal hokej.net, na którym nie powinno zabraknąć żadnego fana hokeja na lodzie.

Strzały w 2. tercji: 11:6.

Sensacyjny wynik po drugiej tercji. Czeka nas bardzo interesująca ostatnia odsłona!

40:00
    Druga tercja skończona.

39:00
    Ostatnia minuta 2. tercji.

38:24
    Zamieszanie pod bramką Hardy'ego! Teraz sporo szczęścia mieli Francuzi.

37:12
    Rosjanie ponownie w tarapatach! Niewiele brakło a byłoby już 3:1 dla Francji!

36:48
    Bramka dla Francji!

Gol dla Trójkolorowych! Błąd rosyjskiej obrony, Roussel mija obrońców Sbornej i strzałem z backhandu zdobywa drugą bramkę dla swojego zespołu.

36:32
    Kovalchuk mocno strzela, krążek ląduje nad bramką.

35:00
    Francuzi ponownie poderwali się do ataku. Dobry moment gry Trójkolorowych. Koseckin zmuszony do dwóch interwencji.

33:50
    Kovalchuk strzela po kiju Auvitu.

32:13
    Tym razem Petrov w sytuacji sam na sam. Górą ponownie golkiper Trójkolorowych.

31:20
    Kovalchuk strzela po podaniu Radulova. Hardy broni.

29:52

Mamy remis! Uśpiona obrona Rosji co wykorzystuje Fleury i kapitalnym strzałem pokonuje Koseckina.

28:53
    Mozjakin w doskonałej sytuacji, ale trafia wprost w Hardy'ego!

27:12
    Francuzi ruszyli do ataku. Fleury w dobrej okazji, ale guma uciekła mu z kija.

26:57
    Bramka dla Rosji!

W końcu mamy bramkę! Perezhogin otwiera wynik spotkania po fantastycznym strzale!

26:42
    Hardy broni karnego! Radulov nie wykorzystał dobrej okazji.

26:42
    Radulov wychodzi sam na sam z Hardym. Francuski obrońca fauluje Rosjanina i sędzia dyktuje rzut karny!

26:32
    Koseckin od dwudziestu minut w zasadzie tylko stoi w swojej bramce.

25:00
    Francuzi mocno cofnięci do defensywy. Nadal bez bramek.

23:28
    Popov podaje do Medvedeva, który strzela z nadgarstka, golkiper Francji ponownie broni.

22:34
    Belov spod niebieskiej wprost w Hardy'ego.

21:12
    Francja ponownie walczy jak równy z równym. Nie tak wyobrażała sobie to spotkanie reprezentacja Sbornej...

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Strzały w 1. tercji: 7:6.

Koniec 1. tercji. Słaba gra Rosji, dobrze grający w defensywie Francuzi i po 20 minutach mamy bezbramkowy remis.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:00
    Ostatnia minuta 1. tercji.

18:30
    Strzał Mozjakina spod niebieskiej, guma odbiła się po lodzie i poleciała nad bramką Hardy'ego.

17:33
    Trójkolorowi ruszyli do ataku, wjechali do tercji Rosjan, ale strzału oddać nie zdołali.

16:18
    Belov oddaje strzał, niestety obok bramki.

14:51
    Po raz drugi w tym meczu Francuzi wybronili się w grze w osłabieniu. Słaba gra Rosjan.

12:51
    Kolejna kara dla Francji. Obrońca Cracovii Kraków, Nicola Besch otrzymał dwie karne minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.

12:14
    Rosjanie zamykają Francuzów w ich własnej tercji lecz wciąż nie potrafią oddać strzału na bramkę Hardy'ego.

11:11
    Francuzi obronili się w osłabieniu.

10:11
    Jak na razie nie mogą sobie Rosjanie poradzić z francuską obroną. Minuta gry w przewadze za nami.

9:11
    Treille na ławce kar za uderzanie. Rosja w przewadze.

8:52
    Piękny strzał Denisova spod niebieskiej! Hardy broni.

7:46
    Pierwsza piątka Rosjan z dobrą akcją w tercji Francji. Trójkolorowi ponownie unicestwiają atak Sbornej.

7:00
    Mija siódma minuta, a Rosjanie z zaledwie jednym strzałem...

5:07
    Rosjanie zaskoczeni postawą Francuzów. Próbują stworzyć jakąś składną akcję, ale jak na razie świetnie spisują się obrońcy Trójkolorowych.

4:02
    Rosjanie już w pełnym zestawieniu.

3:34
    Dobrze rozegrany zamek Rosjan zakończony strzałem Fleuryego. Koseckin broni z problemami.