Rosja – Francja 1:2 (koniec) | Czechy – Dania 2:1 (3:2 po rz. karnych) | Słowacja – Łotwa 3:5 (koniec)
Szwecja – Kanada 0:3 (koniec)
koniec po rz. karnych (3:2)
Czechy
2:1 (0:0, 0:0, 1:1)
Dania
Czwartek 09.05.2013, 16:15 • Sztokholm • Mistrzostwa Świata

Czesi wygrywają po rzutach karnych z reprezentacją Danii. Decydują dwa celne strzały Irgla oraz niewykorzystany karny przez Jakobsena. Trzeba przyznać, że z przebiegu spotkania zwycięstwo sąsiadów Polski to wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Dziękujemy i zapraszamy na relację "na żywo" z pozostałych meczów hokejowych MŚ. (18:49:58)

Jakobsen zatrzymany przez Pavelca! Czesi wygrywają po rzutach karnych!

Jeszcze raz celny strzał Irgla! Czechy – Dania 3:2.

Duńczycy odpowiadają za sprawą Madsena! Czechy – Dania 2:2.

Irgl wyprowadza Czechów na prowadzenie! Czechy – Dania 2:1.

Zatrzymany Boedker! Czechy – Dania 1:1.

Teraz Hudler nie pokonuje bramkarza. Czechy – Dania 1:1.

Hudler wyrównuje! Czechy – Dania 1:1.

Kapitan Duńczyków, Green zatrzymany przez Pavelca! Czechy – Dania 0:1.

Vrbata też nie trafia! Czechy – Dania 0:1.

Staal nie potrafi pokonać Pavelca! Czechy – Dania 0:1.

Kovar zatrzymany przez bramkarza! Czechy – Dania 0:1.

Boedker trafia! Czechy – Dania 0:1.

Rozpoczynają się rzuty karne.

Zapraszamy na portal hokej.net, na którym nie powinno zabraknąć żadnego fana hokeja na lodzie.

Dogrywka pod dyktando Czechów, którzy przez jej 2 minuty grali w przewadze jednego hokeisty. O wyniku meczu rozstrzygną rzuty karne.

65:00
    Dogrywka skończona.

64:37
    Duńczycy w pełnym składzie. Olbrzymia przewaga Czechów podczas power play, ale zabrakło skuteczności pod bramką rywali.