Stany Zjednoczon – Niemcy 3:0 (koniec) | Kanada – Czechy 2:1 (koniec) | Słowacja – Rosja 1:3 (koniec)
Norwegia – Szwajcaria 1:3 (koniec)
Słowacja
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Rosja
Niedziela 12.05.2013, 19:15 • Hartwall Arena • Mistrzostwa Świata

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:28:15)

Koniec spotkania! Rosja pokonuje Słowację 3:1 i przerywa swoją złą passę na MŚ.

60:00

59:00
    Ostatnia minuta 3. tercji.

58:02
    Rosjanie się wybronili. Tutaj chyba już nic się nie zmieni...

56:02
    Kovalchuk otrzymał karą mniejszą za grę wysokim kijem.

54:43
    Radivojevic obok bramki.

53:14
    Druga przerwa techniczna w tercji. Czy Słowacy zdołają jeszcze powalczyć?

52:03
    Gra toczy się teraz w tercji Słowaków. Rosjanie nie mogą oddać strzału, dobrze spisuje się teraz słowacka obrona.

50:00
    10 minut do końca 3. tercji. Wciąż 1:3.

49:30
    Popov blokuje strzał Kopeckiego.

47:32
    Walczą Słowacy. Jak na razie jedyny strzał Rosjan w tej tercji zakończył się ich bramką. Słowacja jak na razie oddała cztery celne strzały na bramkę Bryzgalova.

46:20
    Hascak był w dobrej sytuacji, ale strzela niecelnie.

44:48
    Bramka dla Rosji!

Błąd Janusa, który podaje gumę na kij Rosjanina! Denisov podwyższa prowadzenie Rosji na 3:1.

44:32
    Ładny strzał Sekery zza zasłony. Bryzgalov odbija gumę.

43:12
    Jak na razie przeciętna gra Rosjan w trzeciej tercji. Wynik jest sprawą otwartą.