Stoke – Tottenham 1:2 (koniec) | Everton – West Ham 2:0 (koniec) | Fulham – Liverpool 1:3 (koniec)
Norwich – West Bromwich 4:0 (koniec) | Queens Park – Newcastle 1:2 (koniec) | Sunderland – Southampton 1:1 (koniec)
Man Utd – Swansea 2:1 (koniec)
Fulham F.C.
1:3 (1:1)
Liverpool F.C.
Niedziela 12.05.2013, 16:00 • Craven Cottage • Angielska Premier League

Niestety 2 połowa dobiegła już końca. Liverpool pokazał klasę wygrywając 3:1 i stwarzając sobie w drugiej połowie niezliczone okazje. Na uwagę zasługuje genialna współpraca na linii 2 młodych zawodników, którzy przyszli do klubu przed sezonem, czyli Coutinho- Sturridge. Ten drugi skompletował dziś hattrika, natomiast ten pierwszy wygenerował kilka groźnych podań, z których 2 znalazły drogę do bramki. Dziękujemy za uwagę. (17:55:42)

90+3
    Liverpool spokojnie wymienia podania oczekując na ostatni gwizdek.

90
    3 minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Wspaniały mecz młodego Coutinho. Zastępuje go Coady.

87
    Liverpool wcale nie zamierza kończyć swojego koncertu!

85
    Gol dla Liverpoolu!
    Mamy hat-trika STURRIDGEA!!! Napastnik dostaje doskonałe podanie i z wielkim spokojem przerzuca piłkę nad bezradnym golkiperem. Asystuje oczywiście Coutinho.

84
    Potężne uderzenie Riise przy słupku, ale wspaniale Reina!

84
    Rzut wolny dla Fulham. Riise przy piłce.

82
    Riise zawodnik, który 7 lat spędził na Anfield Road, zastępuje teraz Karagounisa.

82
    Enrique strzela zza szesnastki, ale niecelnie.

82
    Korner dla The Reeds.

81
    Downing dostaje piłkę od Sturridgea, ten strzela i trafia w słupek!!!!! Co za mecz Liverpoolu w 2 połowie.

80
    Borini strzela po raz kolejny z pola karnego i dobra interwencja Schwarzera!!!

79
    Borini !!!!! Włoch wspaniale schodzi do środka i oddaje mocny, techniczny strzał. Piłka trafia w słupek!!!