Stoke – Tottenham 1:2 (koniec) | Everton – West Ham 2:0 (koniec) | Fulham – Liverpool 1:3 (koniec)
Norwich – West Bromwich 4:0 (koniec) | Queens Park – Newcastle 1:2 (koniec) | Sunderland – Southampton 1:1 (koniec)
Man Utd – Swansea 2:1 (koniec)
Fulham F.C.
1:3 (1:1)
Liverpool F.C.
Niedziela 12.05.2013, 16:00 • Craven Cottage • Angielska Premier League

Niestety 2 połowa dobiegła już końca. Liverpool pokazał klasę wygrywając 3:1 i stwarzając sobie w drugiej połowie niezliczone okazje. Na uwagę zasługuje genialna współpraca na linii 2 młodych zawodników, którzy przyszli do klubu przed sezonem, czyli Coutinho- Sturridge. Ten drugi skompletował dziś hattrika, natomiast ten pierwszy wygenerował kilka groźnych podań, z których 2 znalazły drogę do bramki. Dziękujemy za uwagę. (17:55:42)

90+3
    Liverpool spokojnie wymienia podania oczekując na ostatni gwizdek.

90
    3 minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Wspaniały mecz młodego Coutinho. Zastępuje go Coady.

87
    Liverpool wcale nie zamierza kończyć swojego koncertu!

85
    Gol dla Liverpoolu!
    Mamy hat-trika STURRIDGEA!!! Napastnik dostaje doskonałe podanie i z wielkim spokojem przerzuca piłkę nad bezradnym golkiperem. Asystuje oczywiście Coutinho.

84
    Potężne uderzenie Riise przy słupku, ale wspaniale Reina!

84
    Rzut wolny dla Fulham. Riise przy piłce.

82
    Riise zawodnik, który 7 lat spędził na Anfield Road, zastępuje teraz Karagounisa.

82
    Enrique strzela zza szesnastki, ale niecelnie.

82
    Korner dla The Reeds.

81
    Downing dostaje piłkę od Sturridgea, ten strzela i trafia w słupek!!!!! Co za mecz Liverpoolu w 2 połowie.

80
    Borini strzela po raz kolejny z pola karnego i dobra interwencja Schwarzera!!!

79
    Borini !!!!! Włoch wspaniale schodzi do środka i oddaje mocny, techniczny strzał. Piłka trafia w słupek!!!

78
    Coutinho strzela mocno po ziemi i w ostatniej chwili interweniuje obrońca.

77
    Borini strzela, ale jego próba zablokowana.

77
    Shelvey nieco przygasł w 2 połowie, zastępuje go Borini.

76
    Enoh strzela głową i kolejna świetna parada Reiny.

76
    Berbatow strzela zza szesnastki i wspaniale w bramce Reina.

74
    Rzut wolny dla Fulham.

72
    Shelvey doskonale przyjmuje piłkę w polu karnym i zawahał się z oddaniem strzału. Tylko korner dla gości.

71
    Kacaniklić siada na ławce a zastępuje go Petrić.

69
    Korner dla Liverpoolu. The Reeds podkręcają tempo.

69
    To nieprawdopodobne!!!! Sturridge przebiegł z piłką ok 50 metrów i stanął w łudząco podobnej sytuacji jak wcześniej i znowu górą Schwarzer, który wyrasta na bohatera.

66
    Rzut wolny dla Liverpoolu.

64
    Co za okazja !!! Błąd obrońcy, piłkę przejmuje Sturridge i staje oko w oko z bramkarzem. Anglik decyduje się na oddanie takiego samego strzału jak przed minutą, ale tym razem górą Schwarzer!!!

63
    STURRIDGE idealnie, technicznym strzałem wykańcza akcję zespołu. To jego drugie trafienie. Na wielkie oklaski zasługuje cudowne prostopadłe podanie od Coutinho.

62
    Bardzo dobry okres gry Fulham. Gospodarze zawiesili wysoko pressing i nie dają rozwinąć skrzydeł gościom.

61
    Ruiz strzela i piłka trafia w rękę Lucasa, sędzia jednak jest niewzruszony. To chyba powinna być jedenastka.

60
    Korner dla Cottagers.

60
    Ruiz strzela bardzo mocno, piłka jeszcze po nogach obrońcy mija o centymetry bramkę Reiny.

57
    Wspaniały rajd Johnsona! Zagranie w pole karne i obrońca ratuje sytuacje!

56
    Strzał Coutinho zablokowany.

56
    Kacaniklic wpada w pole karne, ale nie dał rady utrzymać się na nogach.

54
    Kacaniklic oddaje niecelny strzał po imponującym 40 metrowym rajdzie.

52
    Bardzo groźne wejście Johnsona wyprostowaną nogą. Zawodnik powinien dziękować, że jest to tylko żółta kartka.

50
    Liverpool wymienia sporo podań, jednak są to podania głównie w szerz boiska.

48
    Korner dla Liverpoolu.

46
    Enrique zastępuje Wisdoma na prawej obronie. Hiszpan ma całą połowę na pokazanie swoich umiejętności.

46

Pierwsza połowa za nami. Mecz pomijając 2 gole jest bardzo senny, a tempo spotkania przypomina raczej mecze polskiej ligi, a nie najlepszej ligi świata. Bardzo mało celnych strzałów i groźnych akcji. Miejmy nadzieję, że 2 odsłona przyniesie znaczną zmianę i wiele emocji.

45
    2 minuty doliczone do pierwszej połowy.

43
    Fulham przy piłce. Gospodarze mają ochotę na objęcie prowadzenia tuż przed przerwą.

41
    Korner dla Fulham.

41
    Reither centruje i w ostatniej chwili interweniuje obrońca.

38

36
    STURRIDGE dostaje genialną kilkudziesięciometrową piłkę, wspaniale przerzuca ją nad obrońcą i bombowym strzałem pokonuje Schwarzera. Co za odpowiedź.

35
    Kontratak Fulham zatrzymany i Liverpool będzie miał swoją szansę.

33
    Gol dla Fulhamu!
    W końcu BERBATOV dostaje piłkę i od razu zamienia ją na bramkę. Bułgar otwiera wynik spotkania uderzeniem głową. Wspaniała asysta Reithera.

31
    Enoh strzela z woleja z dystansu. Dobrze ustawiony w bramce Reina. To pierwszy celny strzał gospodarzy.

31
    Rzut wolny dla Cottagers z bocznego sektora boiska.

30

28
    Jak na razie celnych strzałów mamy jak na lekarstwo.

26
    Sturridge strzela ze sporego kąta, ale napastnik powinien jak najszybciej zapomnieć o tej próbie.

25
    Ruiz wpada w pole karne i zagrywa ciekawą piłkę do Berbatova, który nie zrozumiał intencji swojego partnera.

24
    Teraz Fulham przejmuje inicjatywę. Jednak kompletnie nic z tego nie wynika.

22
    Dobra gra Schwarzera na przedpolu.

21
    Już od paru dobrych chwil nie widzieliśmy żadnej ciekawej akcji. Sporo walki w środku pola.

19
    Fulham w natarciu i będzie tylko rzut rożny.

16

15
    Emanuelson zastępuje Richardsona. Wygląda to na uraz mięśniowy.

14
    Potężne uderzenie Coutinho z dystansu i musiał piąstkować Schwarzer.

13
    Fenomenalny rajd Shelveya i w ostatniej chwili powstrzymuje go Reither!

11

10
    Rzut rożny dla The Reeds.

9
    Liverpool długo wymienia podania, z których jednak nie wynika nic groźnego.

6
    Shelvy stanął przed wyborną okazją, jednak jego uderzenie zablokowane.

4
    Henderson zagrywa w pole karne, spore zamieszanie, ale skończyło się dość szczęśliwie dla Fulham.

3
    Kolejny korner dla gospodarzy.

1

1

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie.

Fulham F.C.: Schwarzer – Richardson, Hangeland, Hughes, Riether – Kacaniklic, Enoh, Karagounis, Duff – Ruiz – Berbatov

Liverpool FC: Reina – Coates, Wisdom, Carragher, – Henderson, Leiva, Shelvey, Jonhson, Coutinho, Downing – Sturridge

Sędziowie: Mark Halsey- Garratt, Beck.

Dejagah i Diarra to kontuzjowani piłkarze Fulham, zaś Agger, Gerrard, Kelly i Allen to gracze, którzy w skutek urazów nie założą jutro koszulki Liverpoolu. Ponadto pauzować z przymusu będą jutro Sidwell i Suarez.

Liverpool od dawna nie liczy się już w grze o europejskie puchary i to też widać po rezultatach osiąganych przez the Reds. Aż cztery remisy, w tym trzy bezbramkowe w ostatnich pięciu starciach to dowód, że piłkarze Rodgersa po prostu nie mają o co grać.

Fulham przed tygodniem na własnym stadionie przegrało, dając sobie strzelić cztery bramki, ze zdegradowanym już Reading.

Fulham, które przegrało cztery ostatnie spotkania podejmie w niedzielne popołudnie Liverpool. Przed obiema ekipami brak większych celów na końcówkę mijającej sezonu.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.