Chievo – Torino 1:1 (koniec) | Fiorentina – US Palermo 1:0 (koniec) | Genoa – Inter 0:0 (koniec)
Lazio – Sampdoria 2:0 (koniec) | Napoli – Siena 2:1 (koniec) | Udinese – Atalanta 2:1 (koniec)
Parma – Bologna 0:2 (koniec) | AC Milan – AS Roma 0:0 (koniec)
Chievo Verona
1:1 (1:1)
Torino FC
Niedziela 12.05.2013, 12:30 • P. Valeri • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na więcej spotkań na lajfy.com! (14:30:47)

Druga połowa do emocjonujących nie należała, lecz podział punktów jest wynikiem sprawiedliwym. Torino osiągnęło swój cel w tym sezonie i dzięki remisowi w dzisiejszym spotkaniu utrzymało się w lidze.

90+3
    Seymour faulowany na połowie Torino. Już ostatnia szansa na wrzutkę w pole karne gości.

90+2
    Hetemaj fauluje Vivesa na własnej połowie.

90
    Arbiter główny doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

86
    Z boiska schodzi strzelec bramki dla Torino – Cerc, a na końcowe minuty wchodzi Jonathas.

85
    Obie drużyny grają tak, jakby nie wierzyły już w swój sukces w dzisiejszym spotkaniu.

83
    Sowe faulowany przez Ogbonnę w środku pola.

81
    Ostatnia już zmiana w szeregach Chievo. W miejsce strzelca bramki – Thereau wchodzi Sowe.