Chievo – Torino 1:1 (koniec) | Fiorentina – US Palermo 1:0 (koniec) | Genoa – Inter 0:0 (koniec)
Lazio – Sampdoria 2:0 (koniec) | Napoli – Siena 2:1 (koniec) | Udinese – Atalanta 2:1 (koniec)
Parma – Bologna 0:2 (koniec) | AC Milan – AS Roma 0:0 (koniec)
Chievo Verona
1:1 (1:1)
Torino FC
Niedziela 12.05.2013, 12:30 • P. Valeri • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na więcej spotkań na lajfy.com! (14:30:47)

Druga połowa do emocjonujących nie należała, lecz podział punktów jest wynikiem sprawiedliwym. Torino osiągnęło swój cel w tym sezonie i dzięki remisowi w dzisiejszym spotkaniu utrzymało się w lidze.

86
    Z boiska schodzi strzelec bramki dla Torino – Cerc, a na końcowe minuty wchodzi Jonathas.

81
    Ostatnia już zmiana w szeregach Chievo. W miejsce strzelca bramki – Thereau wchodzi Sowe.

79
    Zmiana w zespole gości. Meggiorni wchodzi za Barreto.

77
    Vives został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

71
    Seymour ogląda żółty kartonik za brutalny daul na rywalu.

67
    Puggioni kapitalnie zatrzymuje Cerciego w sytuacji sam na sam!

57
    Druga zmiana w ekipie z Verony. W miejsce Samprisiego wchodzi Hetemaj.

57
    Wprowadzony w drugiej połowie Cesar został ukarany żółtą kartką za faul na Barreto.

Na zmianę w przerwie meczu decyduje się trener gospodarzy. W miejsce Dainelliego wchodzi Cesar.

W pierwszej połowie, to goście dominowali w spotkaniu. Gdyby nie fantastyczne parady Puggioniego, to Torino mogło by rozgromić Chievo już w pierwszej części spotkania. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie bardziej emocjonująca i również będziemy oglądać bramki.

40
    Cofie został ukarany żółtą kartką za faul na rywalu.

29
    Puggioni po raz kolejny zatrzymuje Torino! Basha z prawej strony pola karnego niebezpiecznie zagrywa do niekrytego Barreto, lecz świetnie piłkę przecina Puggioni!

20
    1:1!

Jedenastkę na bramkę zamienia CERCI!

20
    Rzut karny dla Torino! Faulowany był Ogbonna.

19
    Kolejna świetna interwencja Bashy, który kapitalną paradą ratuje swój zespół przed utratą bramki!

10
    Gol dla Chievo!

THEREAU przedziera się w pole karne i z ostrego kąta uderza po dalszym słupku, po czym piłka odbita od słupka wpada do bramki!

Gole: 10. Thereau – 20. Cerci (kar.)

Kartki:   40. Cofie (CHV), 57. Cesar (CHV), 71. Seymour (CHV) – 77. Vives (TOR)

Chievo Verona: Puggioni – Dainelli (46' Cesar), Andreolli, Sardo, Frey, Vacek – Seymour, Cofie, Sampirisi (57' Hetemaj) – Stoian, Thereau (81' Sowe)
    Torino FC: Gillet – Rodriguez, Di Cesare, Ogbonna, Masiello, Darmian – Basha, Vives, Brighi – Barreto (79' Meggiorini), Cerci (86' Jonathas)

Sędziowie: Stadio Marc'Antonio Bentegodi