Chievo – Torino 1:1 (koniec) | Fiorentina – US Palermo 1:0 (koniec) | Genoa – Inter 0:0 (koniec)
Lazio – Sampdoria 2:0 (koniec) | Napoli – Siena 2:1 (koniec) | Udinese – Atalanta 2:1 (koniec)
Parma – Bologna 0:2 (koniec) | AC Milan – AS Roma 0:0 (koniec)
AC Milan
0:0 (0:0)
AS Roma
Niedziela 12.05.2013, 20:45 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A

Po pierwszej połowie, apetyty na drugą mieliśmy olbrzymie. Mimo to, druga część spotkania bardzo rozczarowała. Obie ekipy mecz skończyły w dziesiątkę po czerwonych kartkach dla Muntariego oraz legendy Romy – Tottiego. Dla nich to już koniec tegorocznego sezonu. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com (22:45:09)

90+5
    Małe zamieszanie na boisku, Pazzini faulował w polu karnym rywala, Mexes nie słyszał gwizdka po czym uderzał i biegł jeszcze za piłką co zdenerwowało rywali.

90+4
    Uderzenie głową jednego z zawodników Romy, piłka przelatuje daleko od bramki.

90+4
    Żółta kartka dla Constanta

90+3
    Siły wyrównane, jeszcze trzy minuty szans dla obu zespołów.

90+2
    Totti łokciem w twarz uderza rywala! Smutny koniec legendy włoskiej piłki. Czerwona kartka.

90+2
    Uderza Nocerino i.. od autu grę wznowią gracze Romy.

90+1
    Zagranie Balotelliego zablokowane, będzie rzut rożny.

90
    Sześć minut dolicza arbiter. Głównie ze względu na przerwę spowodowaną burdami kibiców Romy.

89
    Francesco Totti ukarany żółtą kartką za przeszkadzanie Abbiatiemu przy wybijaniu piłki.

89
    W odpowiedzi Dodo, świetnie broni Abbiati!

89
    Balotelli uderza, było blisko!!

88
    Burdisso brzydko fauluje Pazziniego i będzie rzut wolny z około 35. metrów.

87
    Przewracany w polu karnym był jeden z zawodników Romy, ale sędzia nie reaguje.

87
    Świetna interwencja Zapaty, który wyprzedził Lamele.

86
    Totti uderza z przed pola karnego, pewnie golkiper Milanu.

85
    Podanie do Tottiego, ale piłkę łapie Abbiati, który dobrze wychodzi z bramki.

84
    Piłka przeleciała przez całą szerokość pola karnego Milanu i została wybita w głąb boiska.