Chievo – Torino 1:1 (koniec) | Fiorentina – US Palermo 1:0 (koniec) | Genoa – Inter 0:0 (koniec)
Lazio – Sampdoria 2:0 (koniec) | Napoli – Siena 2:1 (koniec) | Udinese – Atalanta 2:1 (koniec)
Parma – Bologna 0:2 (koniec) | AC Milan – AS Roma 0:0 (koniec)
AC Milan
0:0 (0:0)
AS Roma
Niedziela 12.05.2013, 20:45 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A

Po pierwszej połowie, apetyty na drugą mieliśmy olbrzymie. Mimo to, druga część spotkania bardzo rozczarowała. Obie ekipy mecz skończyły w dziesiątkę po czerwonych kartkach dla Muntariego oraz legendy Romy – Tottiego. Dla nich to już koniec tegorocznego sezonu. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com (22:45:09)

90+5
    Małe zamieszanie na boisku, Pazzini faulował w polu karnym rywala, Mexes nie słyszał gwizdka po czym uderzał i biegł jeszcze za piłką co zdenerwowało rywali.

90+4
    Uderzenie głową jednego z zawodników Romy, piłka przelatuje daleko od bramki.

90+4
    Żółta kartka dla Constanta

90+3
    Siły wyrównane, jeszcze trzy minuty szans dla obu zespołów.

90+2
    Totti łokciem w twarz uderza rywala! Smutny koniec legendy włoskiej piłki. Czerwona kartka.

90+2
    Uderza Nocerino i.. od autu grę wznowią gracze Romy.

90+1
    Zagranie Balotelliego zablokowane, będzie rzut rożny.

90
    Sześć minut dolicza arbiter. Głównie ze względu na przerwę spowodowaną burdami kibiców Romy.

89
    Francesco Totti ukarany żółtą kartką za przeszkadzanie Abbiatiemu przy wybijaniu piłki.

89
    W odpowiedzi Dodo, świetnie broni Abbiati!

89
    Balotelli uderza, było blisko!!

88
    Burdisso brzydko fauluje Pazziniego i będzie rzut wolny z około 35. metrów.

87
    Przewracany w polu karnym był jeden z zawodników Romy, ale sędzia nie reaguje.

87
    Świetna interwencja Zapaty, który wyprzedził Lamele.

86
    Totti uderza z przed pola karnego, pewnie golkiper Milanu.

85
    Podanie do Tottiego, ale piłkę łapie Abbiati, który dobrze wychodzi z bramki.

84
    Piłka przeleciała przez całą szerokość pola karnego Milanu i została wybita w głąb boiska.

83
    Rzut rożny dla Romy.

82
    Szybka kontra, pognał z piłką Florenzi, ale podał do nikogo.

81
    I kolejna zmiana. Destro wchodzi za Osvaldo.

80
    Pazzini za Flaminiego. Allegri stawia na atak!

79
    Bardzo nudna jest ta druga połowa. Sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo i bardzo dużo niedokładności.

79
    Nocerino wchodzi w miejsce Boatenga.

78
    Ambrosini ukarany żółtą kartką.

77
    Dośrodkowanie w pole karne, piłkę wypiąstkował dobrze golkiper Romy.

76
    Zakotłowało się pod bramką Romy, ale nie ma gola! Dobra interwencja Lobonta!

74
    Mario Balotelli fauluje rywala w walce o górną piłkę.

73
    Florenzi zastępuje Marquinho.

73
    Żółta kartka dla Dodo.

72
    Złe zagranie Dodo i grę od bramki wznowi Abbiati.

72
    Mexes wybija piłką zagraną przed linię bramkową, dobre zachowanie Francuza.

71
    Robinho wchodzi za El Shaarawy, bezbarwny występ Włocha.

71
    Osvaldo niepotrzebnie wdał się w drybling z rywalem i stracił piłkę. Świetny mecz rozgrywa dziś Zapata, który dziś jeszcze ani razu się nie pomylił.

70
    Lamela popycha jednego z rywali w polu karnym Milanu, gra przerwana.

69
    Piłka podana w pole karne Milanu, ale znów dobrze interweniuje Zapata.

67
    Zagrana piłka do Balotelliego w pole karne, ale ten źle sobie ją przyjął i z interwencją zdążył Burdisso.

66
    Dodo łokciem uderzył w twarz Mario Balotelliego, ale wydaje się, że arbiter dzisiejszego spotkania nie zauważył tego.

65
    Druga połowa póki co stoi na dużo gorszym poziomie niż pierwsza.

64
    Ładna akcja Romy, zagranie w pole karne, ale piłka zostaje wybita przez Zapate.

63
    Fatalne uderzenie Super Mario.. Piłka przelatuje wysoko nad bramką Lobonta.

63
    Rzut wolny dla Milanu, do piłki podchodzi Balotelli.

62
    Grę od bramki wznowi Abbiati po złym zagraniu Lameli.

62
    W ataku pozycyjnym zawodnicy Romy.

61
    Gra wznowiona, sędzia na pewno doliczy kilka minut.

60
    Na boisku leży jeden z zawodników Romy.

59
    Dobrze w defensywie gra dziś Milan, póki co nie widać przewagi jednego zawodnika Romy.

58
    Faulowany Ambrosini, gra na chwilę została przerwana.

57
    Balotelli mocno, ale prosto w ręce Lobonta, szansa zmarnowana.

55
    Rzut wolny dla Milanu blisko linii pola karnego! Szansa dla Super Mario.

54
    Balotelli leży na murawie, ucierpiał w starciu z jednym z rywali.

53
    Dobra interwencja Constanta, który powstrzymał Lamele.

52
    Ładna akcja Lameli i niesygnalizowany strzał w wykonaniu Osvaldo, obok bramki.

50
    Marquinho uderza głową, ale Abbiati nie miał problemów z tym uderzeniem.

50
    W ataku pozycyjnym gracze Romy.

49
    Gra wznowiona.

48
    Przerwa w grze, mamy problemy na stadionie związane z burdami fanów Romy.

48
    Osvaldo doszedł do piłki, ale nie miał szans na oddanie dobrego strzału.

47
    Rożny dla Romy po akcji Marquinho.

46
    Rozpoczęli zawodnicy Milanu, którzy przystępują do drugiej połowy w uszczuplonym składzie za sprawą Muntariego.

46

Piłkarze wracają już na boisko.

Po pierwszej połowie mamy wynik bezbramkowy, ale emocji było bardzo dużo. W 41. minucie idiotyzmem wykazał się Muntari, który z niewiadomych przyczyn zaczął szarpać sędziego za co wyleciał z boiska. Druga połowa zapowiada się szalenie ciekawie. Zostańcie z nami.

45+1
    Piłka do Marquinho, ale Abbiati wychodzi z bramki i chwyta futbolówkę.

45+1
    Minutę dolicza arbiter.

45
    Bardzo dobra interwencja Burdisso, który wybija piłkę głową.

44
    Constant zagrywa w pole karne, uderza El Shaarawy i będziemy mieli rzut rożny.

44
    Wielkie emocje na San Siro, Milan próbuje uspokoić sytuację.

43
    Uderzenie Tottiego, ale piłka leci nad bramką!

43
    Roma gra z przewagą jednego zawodnika, powinni teraz śmielej zaatakować.

42
    A Galliani wszystko przyjął z uśmiechem :)

41
    Muntari ukarany czerwoną kartką! Idiotyczne zachowanie gracza Milanu, który szarpał sędziego!

41
    Żółtko dla Balotelliego.

40
    Bardzo brzydki faul Balotelliego, jaka będzie kartka?

39
    Balotelli zagrywa w pole karne, ale dobrze interweniuje Dodo i wybija piłkę.

39
    Jesteśmy świadkami bardzo ciekawego meczu. Milan rozgrywa piłkę, a Roma czeka na dogodną szansę do kontry.

38
    Balotelli bardzo ładnie uderza, ale pewnie broni Lobont!

37
    Balotelli wywalczył sprytnie rzut wolny dla Milanu.

35
    Muntari przewrócił się przed polem karnym, ale sędzia pokazał, że gracz Milanu poślizgnął się na piłce, gramy dalej.

35
    Przedzierał się Osvaldo, ale znów dobrze Zapata. Dobry mecz Kolumbijczyka.

34
    Perotta delikatnie zagrywa do partnerów, ale bardzo dobrze interweniuje Abbiati i łapie piłkę.

33
    Marquinhos zagrywa w pole karne, dobrze ustawiony był jednak Zapata.

32
    Za głębokie dośrodkowanie Boatenga, chwila oddechu dla obu ekip.

32
    Z drugiej strony ładna akcja Romy i Abbiati broni uderzenie Osvaldo! Co za mecz.

31
    Świetne zagranie w pole karne Romy, zaspali defensorzy gości i Balotelli stanął przed świetną szansą, którą zmarnował uderzając lekko w ręce Lobonta!!

30
    Balotelli świetnie ograł dwóch zawodników Romy, ale wyszedł przy tym z piłką poza linię bramkową. Grę wznowi Lobont.

30
    Zapata uprzedza Osvaldo i wybija piłkę spod nóg Włocha!

29
    Dobrze interweniowali gracze Milanu, sytuacja zmarnowana.

29
    Totti faulowany przed polem karnym Milanu, rzut wolny i może być groźnie.

28
    Szybka akcja Milanu, w której ucierpiał Dodo, gra przerwana.

26
    W odpowiedzi Muntari, minimalnie nad bramką!!

25
    To powinien być gol dla Romy! Dobrze interweniował jednak Mexes i zapobiegł utracie bramki przez swój zespół.

24
    Piłka ląduje w rękawicach Abbiatiego, który wygląda dziś bardzo pewnie.

24
    El Shaarawy zagrał w pole karne gości, ale dobrze piłkę wybił jeden z defensorów. Szybka akcja Lameli i będziemy mieli rzut rożny dla Romy.

23
    Constant odzyskał piłkę spod nóg Marquinho.

21
    Dodo zagrywa do Osvaldo, ale ten nie miał szans w starciu z dwoma rywalami i stracił piłkę.

21
    Strata Muntariego przed polem karnym rywali, dużo niedokładności w szeregach obu drużyn.

20
    Okres spokojniejszej gry, powoli uwidacznia się przewaga optyczna Milanu.

19
    Ładnie bocznym sektorem przedarł się Constant, ale źle zagrał i piłkę przejęli zawodnicy z Rzymu.

18
    Długie zagranie do napastników Milanu, z bramki wychodzi jednak Lobont i łapie piłkę.

17
    Kolejne uderzenie 'Super Mario' i znowu świetnie interweniuje Burdisso.

17
    Ładny drybling Balotelliego przed polem karnym, ale uderzenie Włocha zostało zablokowane.

16
    Zagranie w pole karne Romy, El Shaarawy dobiega do piłki, ale nie trafia w nią czysto, sytuacja zmarnowana.

15
    Constant drugi raz fatalnie podaje, piłkę przejmuje Totti, ale strzela obok bramki! Niefrasobliwe zachowanie defensora Milanu mogło się zemścić!

14
    Niecelne zagranie Dodo, od bramki grę wznowi Abbiati.

13
    Balotelli uderza z przed pola karnego, ale to jakość tego uderzenia pozostawiła wiele do życzenia. Delikatnie mówiąc.

12
    Błąd Constanta, który zagrał pod nogi Lameli, ale ten nie wykorzystał tej sytuacji i niecelnie podał do jednego ze swoich partnerów.

11
    Milan przed szansą, ale trzy kolejne uderzenia Rossinerich zablokowane przez defensorów rywali.

11
    Kolejna akcja, dośrodkowanie Marquinho prosto w ręce golkipera Milanu, który ma póki co dużo roboty.

10
    Ładnie zapowiadała się akcja Milanu, ale we wszystko wmieszał się Bradley i zabrał piłkę spod nóg Flaminiego.

9
    Totti dośrodkowuje z bocznego sektora i pewnie piłkę łapie Abbiati. Milan w pierwszych minutach wygląda bardzo ospale i dał się zdominować rywalom.

8
    Gracze Romy w ataku pozycyjnym.

7
    Marquinho ponownie z przed pola karnego, piłkę pewnie chwyta golkiper Milanu. Pierwsze minuty niespodziewanie pod dyktando zespołu gości.

7
    Piłka odbiła się od muru, rzut rożny dla zespołu ze stolicy Włoch.

6
    Rzut wolny dla Romy, może być groźnie.

5
    Dobra interwencja defensorów Milanu, piłka wybita.

4
    Ładne uderzenie z dystansu w wykonaniu Marquinho i Abbiati wybija piłkę na rzut rożny!

3
    Flamini złapany na spalonym.

3
    W dzisiejszym meczu zdecydowanie może zachwycić nowa fryzura Mario Balotelliego.

2
    Pierwsza groźna akcja Milanu, piłka wypiąstkowana przez Lobonta.

1
    Długa piłka do Lameli, ten zagrywa w pole karne, ale pierwszą dobrą interwencją popisuje się Abbiati!

1
    Mecz rozpoczęli zawodnicy AS Romy.

1

Piłkarze powoli wychodzą na boisko, szykują się wielkie emocje!

AC Milan: Abbiati – Mexès, Zapata, De Sciglio, Muntari, Boateng, Flamini, Ambrosini, Constant, Balotelli, El Shaarawy

AS Roma: Lobonț – Burdisso, Castan, Dodô, Marquinhos, Perrotta, Bradley, Marquinho, Totti, Osvaldo, Lamela

Sędziowie: Rocchi – Niccolai, Giordano – Maggini.

Na relację NA ŻYWO zapraszamy w niedzielę o godz. 20:45!

Spotkanie poprowadzi sędzia Rocchi. Na liniach pomagać mu będą Niccolai i Giordano. Maggiani to sędzia czwarty tzw. techniczny.

Obie drużyny w środku tygodnia rozgrywały swoje ostatnie mecze ligowe. We wtorek Roma przegrała z niżej notowanym Chievo 0-1, z kolei Milan rozgromił 4-0 na wyjeździe ostatnią drużynę Pescarę.

Milan zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 68 punktów, a trzy pozycje niżej z 10 oczkami mniej plasuje się ekipa gości – AS Roma.

Faworytem meczu wydaje się być ekipa gospodarzy, za którą przemawia atut własnego boiska oraz wyższa pozycja w tabeli włoskiej ekstraklasy.

Przed nami bardzo ciekawe starcie w 37. kolejce włoskiej Serie A! AC Milan na własnym stadionie podejmie rywala trudnego – AS Roma. Zapraszamy!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Gole:

Kartki:   41. Balotelli (MIL), 78. Ambrosini (MIL), 90+4. Constant (MIL) – 73. Dodo (ASR), 88. Burdisso (ASR), 89. Totti (ASR)   90+2. Totti (ASR)   41. Muntari (MIL)

AC Milan: Abbiati – Mexès, Zapata, De Sciglio, Muntari, Boateng (79' Nocerino), Flamini (80' Pazzini), Ambrosini, Constant, Balotelli, El Shaarawy (71' Robinho)
    AS Roma: Lobonț – Burdisso, Castan, Dodô, Marquinhos, Perrotta, Bradley, Marquinho (73' Florenzi), Totti, Osvaldo (82' Destro), Lamela

Sędziowie: Rocchi – Niccolai, Giordano – Maggini