Chievo – Torino 1:1 (koniec) | Fiorentina – US Palermo 1:0 (koniec) | Genoa – Inter 0:0 (koniec)
Lazio – Sampdoria 2:0 (koniec) | Napoli – Siena 2:1 (koniec) | Udinese – Atalanta 2:1 (koniec)
Parma – Bologna 0:2 (koniec) | AC Milan – AS Roma 0:0 (koniec)
S.S. Lazio
2:0 (1:0)
UC Sampdoria
Niedziela 12.05.2013, 15:00 • Stadio Olimpico • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzenie naszej transmisji i zapraszamy na więcej spotkań na lajfy.com! (16:55:29)

Świetny mecz i sprawiedliwe zwycięstwo Lazio.

90+4
    Gol dla Lazio!

CANDREVA zamienia jedenastkę na bramkę! Ogromny spokój zawodnika Lazio, który lekkim podcięciem w środek bramki pokonuje Da Costę!

90+3
    Rzut karny dla Lazio!

90+2
    Czerwoną kartkę otrzymał Renan za niesportowe zachowanie!

90
    Arbiter główny doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Klose fauluje w ofensywie.

89
    Gra zostaje wznowiona, Sampdoria póki co w dziesiątkę.

88
    Mamy przerwę w grze. Na boisku leży Rossini, który źle upadł i mocno wykręcił staw skokowy.

88
    Rzut rożny dla Lazio.

87
    Z boiska schodzi Floccari, a w jego miejsce na końcowe minuty zobaczymy Kozaka.

86
    Mustafi został ukarany zółtą kartką za faul na rywalu.

85
    Zamieszanie w polu karnym po wrzutce Renana, lecz ostatecznie wybijają obrońcy Lazio.

84
    Marchetti odbija piłkę na rzut rożny po strzale Renana z dystansu.

83
    Floccari na spalonym.

82
    Floccari w sytuacji sam na sam trafia prosto w Da Costę! Rzut rożny dla gospodarzy!

81
    Corner dla Sampdorii.

80
    Rzut wolny dla Sampdorii na połowie rywala.

79
    Świetny drybling Rodrigueza, lecz jego centra została zablokowana i grę z linii piątego metra wznowi golkiper gospodarzy.