Chievo – Torino 1:1 (koniec) | Fiorentina – US Palermo 1:0 (koniec) | Genoa – Inter 0:0 (koniec)
Lazio – Sampdoria 2:0 (koniec) | Napoli – Siena 2:1 (koniec) | Udinese – Atalanta 2:1 (koniec)
Parma – Bologna 0:2 (koniec) | AC Milan – AS Roma 0:0 (koniec)
S.S. Lazio
2:0 (1:0)
UC Sampdoria
Niedziela 12.05.2013, 15:00 • Stadio Olimpico • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzenie naszej transmisji i zapraszamy na więcej spotkań na lajfy.com! (16:55:29)

Świetny mecz i sprawiedliwe zwycięstwo Lazio.

90+4
    Gol dla Lazio!

CANDREVA zamienia jedenastkę na bramkę! Ogromny spokój zawodnika Lazio, który lekkim podcięciem w środek bramki pokonuje Da Costę!

90+3
    Rzut karny dla Lazio!

90+2
    Czerwoną kartkę otrzymał Renan za niesportowe zachowanie!

90
    Arbiter główny doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Klose fauluje w ofensywie.

89
    Gra zostaje wznowiona, Sampdoria póki co w dziesiątkę.

88
    Mamy przerwę w grze. Na boisku leży Rossini, który źle upadł i mocno wykręcił staw skokowy.

88
    Rzut rożny dla Lazio.

87
    Z boiska schodzi Floccari, a w jego miejsce na końcowe minuty zobaczymy Kozaka.

86
    Mustafi został ukarany zółtą kartką za faul na rywalu.

85
    Zamieszanie w polu karnym po wrzutce Renana, lecz ostatecznie wybijają obrońcy Lazio.

84
    Marchetti odbija piłkę na rzut rożny po strzale Renana z dystansu.

83
    Floccari na spalonym.

82
    Floccari w sytuacji sam na sam trafia prosto w Da Costę! Rzut rożny dla gospodarzy!

81
    Corner dla Sampdorii.

80
    Rzut wolny dla Sampdorii na połowie rywala.

79
    Świetny drybling Rodrigueza, lecz jego centra została zablokowana i grę z linii piątego metra wznowi golkiper gospodarzy.

78
    Rzut rożny dla przyjezdnych.

77
    I znów seria podań pomiędzy graczami gości, lecz wszystko z dala od bramki Marchettiego.

76
    Sampdoria długo utrzymuje się przy piłce, lecz tylko na własnej połowie. Lazio próbuje wyprowadzić szybsze ataki, lecz również zatrzymują się na połowie przeciwnika.

73
    Floccari ogląda żółty kartonik za faul na rywalu.

71
    Kontuzjowany Poli nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Obiang.

69
    Gra zostaje wznowiona. Poli póki co poza boiskiem.

67
    Mamy przerwę w grze. Na murawie leży Poli, którego złapał skurcz.

66
    Z dystansu uderza Renan, lecz piłka przechodzi nad poprzeczką.

65
    Lazio w ataku pozycyjnym.

63
    Zmiana w Lazio. Radu opuszcza boisko, a w jego miejsce zobaczymy Diasa.

62
    Rzut rożny dla gospodarzy.

60
    Druga zmiana w szeregach Sampdorii. Renan wchodzi w miejsce Munariego.

58

57
    Długo piłkę rozgrywają goście, niestety głównie na własnej połowie.

55
    Radu faulowany przy linii bocznej.

54
    Lazio wysoko atakuje, lecz póki co gracze Sampdorii bez większych błędów w drugiej połowie.

52
    Floccari groźnie centruje z prawego skrzydła, lecz do jego podania niestety nie dochodzą koledzy z drużyny.

51
    Zmiana w ekipie Lazio. W miejsce Hernanesa wchodzi Ledesma.

49
    Wysoki pressing gospodarzy, lecz Klose fauluje w ofensywie.

48
    Berardi faulowany przy linii bocznej.

47
    Candreva uderza zza pola karnego, lecz piłka przechodzi minimalnie obok bramki!

46
    Na zmianę w przerwie spotkania decyduje się trener gości. W miejsce Poulsena wchodzi Berardi.

46

Pierwsza połowa już za nami. Spotkanie stoi na całkiem przyzwoitym poziomie. Lazio szybko objęło prowadzenie i w kolejnych minutach stworzyło sobie jeszcze kilka szans na podwyższenie prowadzenia. Sampdoria też miała kilka okazji, a najlepszą był groźny strzał w poprzeczkę Icardiego. Miejmy nadzieję, że 2 połowa będzie co najmniej tak dobra jak pierwsza. Zapraszamy po przerwie.

45+1
    Candreva znakomicie uderza podcinką i z wielkim trudem broni bramkarz. Korner dla Lazio.

45
    1 minuta doliczona do pierwszej połowy.

44
    Hernanes uderza mocno po ziemi w kierunku dalszego słupka. Dobra interwencja Da Costy.

43
    Maresca dostaje kartkę za faul w środku pola.

42
    Icardi uderza wspaniale z półwoleja z 16 i trafia w poprzeczkę!!!

41
    Candreva strzela z powietrza z pierwszej piłki! Bramkarz interweniuje bez problemu.

40
    Rodriguez znowu ostro fauluje i to chyba powinna być 2 kartka. Sędzia jednak oszczędził skrzydłowego.

39
    Mustafi strzela mocno z dystansu, ale nie dał się zaskoczyć Marchetti.

37
    Rzut wolny dla gospodarzy.

34
    Zagranie do Klose. Tym razem Da Costa wychodzi z bramki. Dobre zachowanie bramkarza gości.

32
    Groźnie w polu karnym Lazio. Marchetti wychodzi z bramki. Radu leży na murawie i krwawi z nosa po zderzeniu ze swoim bramkarzem.

30

28
    Centra w pole karne Gonzaleza i z łatwością wyłapuje to bramkarz.

26
    Groźnie w polu karnym Lazio. W ostatniej chwili obrońca ściąga piłkę z nogi Sansone.

25
    Candreva potężnie uderza z rzutu wolnego z ponad 25 metrów. Piłka nabrała dziwnej trajektorii i z wielkim trudem broni bramkarz.

23
    Floccari!!!!! Genialne zagranie Klose i Floccari staje oko w oko z bramkarzem. Niestety pudłuje w idealnej sytuacji. To może się zemścić.

21
    Icardi uderza mocno z ponad 20 metrów. Piłka minimalnie mija słupek bramki Lazio. Ciekawa próba napastnika Sampdorii.

20
    Lazio spokojnie rozgrywa i wyczekuje na błąd w ustawieniu gości.

18
    Munari uderza z pierwszej piłki z ostrego kąta. Piłka mija długi słupek bramki Marchettiego.

17
    Candreva mija 2 rywali na skrzydle i centruje w pole karne. Dobre zachowanie obrony Sampdorii.

16
    Rodríguez otrzymuje kartkę za zbyt wysoko podniesioną nogę.

14
    Rzut wolny dla gości. Do bramki Lazio ok 30 metrów.

12
    Sampdoria w natarciu, ale piłkę traci Icardi.

10
    Wielkie zamieszanie w polu karnym Sampdorii wykorzystuje FLOCCARI umieszczając kolanem piłkę w siatce. Asystę notuje Klose.

10
    Korner dla Lazio.

9
    Znowu groźnie w polu karnym Lazio. Tym razem piłki nie opanował Poli.

8
    Co za okazja dla gości!!! Skiksował przy strzale Sansone przez co piłka mija tylko słupek. To była wymarzona okazja.

7
    W końcu Lazio dochodzi do głosu. Atak Rzymian zostaje rozbity już w samym zalążku.

5
    Sampdoria długo rozgrywa piłkę, ale wszystko się dzieje na ich stronie.

2
    Odpowiedź gości. Strzelał zza pola karnego Maresca, jednak niecelnie.

1
    Hernanes zagrywa idealną piłkę górą do Klose, ale ten miał problemy z opanowaniem footbolówki.

1

S.S. Lazio: Marchetti – Gonzalez, Cana, Biva, Radu, Candreva, Onazi, Hernanes, Lulic, Floccari, Klose

UC Sampdoria: Da Costa – Gastaldello, Poulsen, Rossini, Rodríguez, Mustafi, Maresca, Munari, Poli, Sansone, Icardi

Sędziowie: Romeo- Faverani, Vuoto.

Rzymianie z pewnością będą chcieli powtórzyć ten scenariusz na własnym stadionie. O tym, czy im się powiedzie, będzie można się przekonać śledząc naszą relację na lajfy.com!

W pierwszym meczu między tymi zespołami górą było Lazio, które wygrało po trafieniu Hernanesa.

Z kolei goście są już pewni ligowego bytu. W dodatku notują fatalną serię 9 spotkań bez wygranej!

Ten mecz jest szczególnie ważny dla gospodarzy, którzy nadal zachowali szansę na grę w Lidze Europejskiej. Do piątego w tabeli Udinese tracą tylko dwa punkty.

Coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć w Serie A. W przedostatniej serii spotkań rzymskie Lazio podejmie UC Sampdorię.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.