Lorient – Saint-Étienne 3:1 (koniec) | Évian TG – Nice 4:0 (koniec) | Lyon – PSG 0:1 (koniec)
FC Lorient
3:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 12.05.2013, 14:00Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po dość ciekawym meczu Lorient pokonało 3:1 Saint-Etienne. Ładnym zakończeniem tego spotkania była świetna bramka z rzutu wolnego Jouffre. Dziękujemy za relację i zapraszamy na inne transmisje. (15:53:21)

90+3
    Gol dla Lorient!
    Świetne uderzenie z rzutu wolnego JOUFFRE. Ruffier nawet się nie ruszył.

90+2
    Jouffre faulowany przez Cohade przed polem karnym gości.

90
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Uderzenie Roberta zza pola karnego z najwyższym trudem broni Ruffier.

89
    Uderzenie zza pola karnego Cohade minimalnie obok słupka bramki Lecomte.

88
    Podanie w pole karne do Aubameyanga, ale napastnik gości dał się zatrzymać obrońcom Lorient.

87
    Kone pojawia się na boisku w miejsce Le Lana.

86
    Po zagraniu Jouffre z woleja uderzał Robert, ale nad poprzeczką.

85
    Korner dla Lorient.

84
    Piłkarzom gości kontaktowa bramka wyraźnie dodała wiatru w żagle.

83
    Żółtą kartką za protesty ukarany Brandao.

83
    Dośrodkowanie z prawej strony i piłkę głową do bramki pakuje Aubameyang! Jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

80
    Gol dla Saint-Étienne!
    Dośrodkowaniu z rzutu wolnego i błąd Lecomte, który chciał piąstkować piłkę, ale uprzedził go ZOUMA i wpakował futbolówkę głową do siatki.

79
    Dośrodkowanie Brandao, ale w miejsce, gdzie nie było żadnego gracza Saint-Etienne.

78
    Zagranie Roberta w pole karne, piłkę wybił obrońca gości.

77
    Dobre wyjście z bramki Lecomte, który wybija piłkę na aut.

74
    Gassama zmieniony przez Baca.

73
    Żółtą kartką ukarany Clerc.

Tomek

Gole: 50. Monnet-Paquet, 67. Robert, 90+3. Jouffre – 80. Zouma

Kartki:   64. Gassama (LOR) – 65. Hamouma (SET), 73. Clerc (SET), 83. Brandao (SET)

FC Lorient: Lecomte, Bourillon, Écuélé Manga, Le Lan (86. Kone), Gassama (74. Baca), Jouffre, Barthelme, Reale (44. Robert), Corgnet, Abu, Monnet-Paquet.
    AS Saint-Étienne: Ruffier, Clerc, Ghoulam, Zouma, Perrin, Cohade, Lemoine, Guilavogui, Brandão, Aubameyang, Mollo (59. Hamouma).

Sędziowie: Fredy Fautrel