Lorient – Saint-Étienne 3:1 (koniec) | Évian TG – Nice 4:0 (koniec) | Lyon – PSG 0:1 (koniec)
FC Lorient
3:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 12.05.2013, 14:00Francuska Ligue 1 Uber Eats

90+3
    Gol dla Lorient!
    Świetne uderzenie z rzutu wolnego JOUFFRE. Ruffier nawet się nie ruszył.

89
    Uderzenie Roberta zza pola karnego z najwyższym trudem broni Ruffier.

89
    Uderzenie zza pola karnego Cohade minimalnie obok słupka bramki Lecomte.

87
    Kone pojawia się na boisku w miejsce Le Lana.

83
    Żółtą kartką za protesty ukarany Brandao.

80
    Gol dla Saint-Étienne!
    Dośrodkowaniu z rzutu wolnego i błąd Lecomte, który chciał piąstkować piłkę, ale uprzedził go ZOUMA i wpakował futbolówkę głową do siatki.

74
    Gassama zmieniony przez Baca.

73
    Żółtą kartką ukarany Clerc.

67
    Dośrodkowanie w pole karne Corgneta, a piłkę głową do bramki pakuje ROBERT.

65
    Żółtą kartką ukarany Hamouma.

64
    Hamouma faulowany tuż przed polem karnym przez Gassame. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

60
    Było bardzo niebezpiecznie pod bramką gospodarzy. Aubameyang uderzał zza pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Lorient i minimalnie przeleciała obok słupka.

59
    Hamouma pojawia się na boisku w miejsce Mollo.

56
    Świetną okazję miał Brandao, który otrzymał podanie w pole karne, jednak nie potrafił dobrze opanować futbolówki.

50
    Dośrodkowanie prawej strony Gassamy, a piłkę "szczupakiem" pomiędzy nogami Ruffiera kieruje MONNET-PAQUET.

44
    Za Reale na boisku pojawia się Robert.

17
    Uderzenie zza pola karnego Barthelme z trudem broni Ruffier.

6
    Pierwsza świetna okazja dla Saint-Etienne. Po błędzie Gassamy w sytuacji sam na sam z Lecomtem był Aubameyang, jednak napastnik gości dał się zatrzymać bramkarzowi Lorient.

Tomek

Gole: 50. Monnet-Paquet, 67. Robert, 90+3. Jouffre – 80. Zouma

Kartki:   64. Gassama (LOR) – 65. Hamouma (SET), 73. Clerc (SET), 83. Brandao (SET)

FC Lorient: Lecomte, Bourillon, Écuélé Manga, Le Lan (86. Kone), Gassama (74. Baca), Jouffre, Barthelme, Reale (44. Robert), Corgnet, Abu, Monnet-Paquet.
    AS Saint-Étienne: Ruffier, Clerc, Ghoulam, Zouma, Perrin, Cohade, Lemoine, Guilavogui, Brandão, Aubameyang, Mollo (59. Hamouma).

Sędziowie: Fredy Fautrel