Borussia D. – Hoffenheim 1:2 (koniec) | Eintracht – Wolfsburg 2:2 (koniec) | Augsburg – Fürth 3:1 (koniec)
Hamburg – Bayer 0:1 (koniec) | Hannover – Düsseldorf 3:0 (koniec) | Borussia M. – Bayern 3:4 (koniec)
1. FC Nurnberg – Werder 3:2 (koniec) | Freiburg – Schalke 04 1:2 (koniec) | Stuttgart – Mainz 2:2 (koniec)
Eintracht Frankfurt
2:2 (1:2)
VfL Wolfsburg
Sobota 18.05.2013, 15:30 • Commerzbank-Arena • Niemiecka Bundesliga

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na więcej spotkań na lajfy.com! (17:23:24)

Koniec spotkania na Commerzbank-Arena. Remis z Wolfsburgiem 2:2 i przegrana Hamburgera z aptekarzami 0:1 daje Eintrachtowi miejsce na grę w europejskich pucharach.

90
    Gol dla Eintrachtu!

Ależ radość na Commerzbank-Arena! AIGNER pokonuje Bengalio!

89
    Ostatnia zmiana w spotkaniu. W końcowych minutach zobaczymy Madlunga, za Vierinhę.

88
    Inui uderza z ostrego kąta, lecz trafia prosto w bramkarza, próbował dobijać Anderson, lecz niecelnie.

81
    Druga zmiana w szeregach gości. W miejsce Olica wchodzi Hasani.

80
    Strzał Schweglera odbity od jednego zawodników gości przechodzi minimalnie obok słupka bramki! Jeszcze jeden róg dla Eintrachtu.

68
    Russ ogląda żółty kartonik za faul na Diego.

66
    Nikolov opuszcza boisko, a w jego miejsce zobaczymy Ozera.

60
    Rode ukarany żółtą kartkąza faul na Diego.

59
    Zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Zambrano wchodzi Schwegler

50
    Russ strzela bramkę, lecz arbiter boczny podniósł chorągiewkę i sędzia główny odgwizdał spalonego. Powtórki pokazują, że się nie mylił.

47
    Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Oczipki wchodzi Djakpa.

Świetna pierwsza połowa na Commerzbank-Arena! Wolfsburg od 35 minuty gra w osłabieniu. Czy pomimo tego zdołają utrzymać prowadzenie do końca meczu?
    Zapraszamy na drugą część spotkania już niebawem.

45+2
    Zambrano ukarany żółtą kartką za faul tuż przed własnym polem karnym.

37
    Pierwsza zmiana w spotkaniu. W miejsce Perisica wchodzi Trasch.

36

MEIER pewnie zamienia jedenastkę na bramkę!

35
    Hasebe dostaje czerwoną kartkę za te przewinienie we własnym polu karnym!

34
    Rzut karny dla Eintrachtu za faul na Inuim!

31
    Nikolov świetnie broni strzał Diego! Rzut rożny dla gości.

28
    Diego ukarany żółtą kartką za brutalne wejście na Zambrano. Pomocnik gości może się cieszyć, że nie obejrzał czerwonego kartonika.

20
    0:2!

Kontra Wolfsburgu i DIEGO dokładając tylko nogę podwyższa prowadzenie Wolfsburgu!

19
    Znów przed doskonałą szansą znalazł się Inui, lecz tym razem trafia w słupek!

15
    Ależ okazja na wyrównanie!
    Inui mając przed sobą tylko bramkarza gości fatalnie pudłuje nie trafiając nawet w bramkę!

13
    Vierinha będąc w polu karnym huknął z ostrego kąta, lecz trafił w słupek!

8
    Gol dla Wolfsburgu!

Centra z rogu prosto na głowę POLAKA, który nie daje żadnych szans Nikolovi!

Gole: 36. Meier, 90. Aigner – 8. Polak, 20. Diego

Kartki:   45+2. Zambrano (EIN), 60. Rode (EIN), 68. Russ (EIN) – 28. Diego (WOL)   35. Hasebe (WOL)

Eintracht Frankfurt: Nikolov (66' Ozer) – Zambrano (59' Schwegler), Oczipka (47' Djakpa), Anderson, Jung – Russ, Inui, Meier, Aigner, Rode – Lakic
    VfL Wolfsburg: Bengalio – Hasebe, Naldo, Knoche, Rodriguez – Medojevic, Vierinha, Persic (37' Trasch), Diego, Polak – Olic (81' Hasani)

Sędziowie: Felix Zwayer