GKS T. – Dolcan 1:2 (koniec) | Termalica – Górnik Ł. 0:0 (koniec) | Cracovia – Flota 1:1 (koniec)
Cracovia
1:1 (1:0)
Flota Świnoujście
Niedziela 19.05.2013, 19:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego • Fortuna 1 Liga

93
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego mocnym strzałem zamykał Kosanović, jednak ponownie świetnie interweniuje Kasprzik!

93
    Druga żółta kartka dla Niedzieli w ciągu dwóch minut! Goście ten mecz kończyć będą w dziesiątkę

92
    Żółtą kartką ukarany Niedziela, szansa z rzutu wolnego dla Cracovii zmarnowana przez Boljevicia

91
    Ostatnia zmiana w zespole Floty, Nwaogu zmienia Ensar Arifović

88
    Piłka posłana z lewego skrzydła przez Bernhardta trafiła wprost na głowę Boljevicia, który uderzył celnie, ale ponownie na posterunku był Kasprzik

86
    Za zbyt długie celebrowanie wykonania rzutu wolnego żółtą kartką ukarany Grzegorz Kasprzik

83
    Za faul taktyczny żółtym kartonikiem ukarany Edgar Bernhardt

81
    Zmiana w zespole Floty, Olszara zmienia Marek Opałacz

75
    Gol dla Floty!
    Z rzutu z autu głęboko w pole karne piłkę wrzucił Jasiński, futbolówkę główą przedłużył jeszcze Nykiel, a ta wpadła pod nogi ALEKSANDRA, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

68
    Wspomniany przed chwilą Saidi Ntibazonkiza zmienia Danielewicza

68
    Żółtą kartką ukarany Dąbrowski

65
    W ogromnym zamieszaniu do piłki w polu karnym gospodarzy dopadł Olszar, uderzył w stronę bramki Pilarza, jednak nie zdołał pokonać bramkarza Cracovii

60
    Swój udział w tym spotkaniu kończy Nnamani, którego zmienia Arkadiusz Aleksander

65
    Żółtą kartką upomniany Mateusz Żytko

46
    W przerwie doszło do zmiany w szeregach gospodarzy, na boisku pojawił się Łukasz Zejdler, który zastąpił Dudzica

Pierwsza część meczu należała do Cracovii, która zdominowała rywala, jednak przez długi czas nie potrafiła udokumentować swojej przewagi. Dopiero w ostatniej minucie pierwszej polowy cudownym strzałem piłkę do siatki skierował Vladimir Boljević i sprawił, że do szatni to gospodarze schodzą w lepszych nastrojach

45
    Gol dla Cracovii!
    Cudowna bramka dla gospodarzy! Na uderzenie z dystansu zdecydował się BOLJEVIĆ i przymierzył przy samym słupku nie dając szans Kasprzikowi!

33
    Za faul na Dudzicu żółtą kartką ukarany Niewiada

21
    Po znakomitym podaniu Bernhardta w podbramkowej sytuacji znalazł się Danielewicz, jednak uderzył prosto w Kasprzika

15
    Sprzed pola karnego uderzał Bernhardt, z jego strzałem poradził sobie Kasprzik, a dobitka Dudzica była bardzo niecelna

13
    Groźnie zapowiadającą się kontrę Floty wślizgiem przerwał Dudzic, za co został napomniany żółtą kartką

10
    Akcja na jeden kontakt Budzińskiego z Danielewiczem i w sytuacji sam na sam znalazł się ten pierwszy, ale uderzył zbyt lekko aby pokonać bramkarza Floty

Adam Delimat

Gole: 45. Boljević – 75. Aleksander

Kartki:   13. Dudzic (CRA), 65. Żytko (CRA), 68. Dąbrowski (CRA), 83. Bernhardt (CRA) – 33. Niewiada (FLO), 86. Kasprzik (FLO), 92. Niedziela (FLO)   93. Niedziela (FLO)

Cracovia: Krzysztof Pilarz – Milos Kosanović, Mateusz Żytko, Krzysztof Nykiel, Bojan Puzigaca – Damian Dąbrowski, Krzysztof Danielewicz (68. Saidi Ntibazonkiza), Marcin Budziński, Bartłomiej Dudzic (46. Łukasz Zejdler), Edgar Bernhardt – Vladimir Boljević
    Flota Świnoujście: Grzegorz Kasprzik – Radosław Jasiński, Sebastian Zalepa, Michał Stasiak, Patryk Fryc – Marek Niewiada, Krzysztof Bodziony, Bartłomiej Niedziela, Sebastian Olszar (81. Marek Opałacz) – Ndubuisi Nnamani (60. Arkadiusz Aleksander), Charles Nwaogu (91. Ensar Arifović)

Sędziowie: Tomasz Radkiewicz (Łódź) – Arkadiusz Śpiewak, Maciej Majewskim, Marcin Muszyński