Rozwój – Ruch Z. 4:2 (koniec) | Jarota – Polkowice 3:1 (koniec) | Chojniczanka – Bytovia 3:1 (koniec)
Kalisz – ROW Rybnik 1:3 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
3:1 (2:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 01.06.2013, 18:002 Liga Zachodnia

Po długim i emocjonującym meczu Chojniczanka Chojnice pokonuje Bytovię Bytów 3:1. W tym meczu nie zabrakło bramek, groźnych sytuacji, spięć na boisku, ale ostatecznie to gospodarze tryumfowali w można rzec – starciu sezonu. Wybraliśmy MVP tego meczu. Został nim bardzo aktywny Japończyk – Ikegami, strzelec pierwszej bramki dla Chojniczanki. To wszystkie doniesienia z tego spotkania. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. (20:00:53)

90+12
    Garuch na spalonym w kontrze Chojniczanki.

90+10
    Iwanicki uderzył, ale raczej po to, by zdobyć kilkanaście sekund.

90+9
    Dośrodkowanie jednego z zawodników gospodarzy, łapie pewnie Gostomski.

90+7
    Pozostało pięć minut. W kwestii zwycięzcy już chyba nic się nie zmieni. Pytanie tylko, jaki będzie ostateczny wynik.

90+5
    Skurcze dopadły Krystiana Feciucha.

90+4
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisko wchodzi Kapsa.

90+3
    Iwanicki traci równowagę, piłka opuszcza plac gry, zacznie Gostomski.

90+2
    Mikołajczak traci piłkę w środkowej strefie boiska. Pozostało około 10 minut.

90+1
    Atak Bytovii przerwany przez Bednarka.

90
    Aż 12 minut doliczone do podstawowego czasu gry!

89
    Iwanicki chciał posłać prostopadłe podanie, połapał się w tym Szałek.

89
    Z drugiej strony dośrodkowuje Pięta, ale dobrze wybija Rysiewski.

88
    Feciuch do Mikołajczaka, uderzenie – broni Gostomski.

86
    Rzut rożny dla Chojniczanki, radzą sobie obrońcy przyjezdnych.

85
    Gra wznowiona. Chojniczanka nie może sobie pozwolić na utracenie kolejnej bramki, zrobiłoby się bardzo nerwowo.

83
    Gra jeszcze nie została wznowiona. Arbiter z pewnością doliczy ten czas do podstawowych 90 minut.

78
    Ucierpiał Michał Pietroń i opuścił plac gry w karetce. Oby nie było to nic poważnego. Bytovia będzie kończyć mecz w dziesiątkę, bowiem limit zmian został już wykorzystany.

Gole: 8. Ikegami, 36. Feciucha, 67. Feruga – 76. Pietroń

Kartki:   13. Feruga (CHO), 32. Rysiewski (CHO) – 9. Szałek (BTW)

Chojniczanka Chojnice: Jałocha – Bednarek (c), Markowski, Piszczek, Garuch, Rysiewski, Feciuch, Ikegami (55' Iwanicki), Feruga (75' Orłowski), Mikołajczak (90+4' Kapsa)
    MKS Bytovia Bytów: Gostomski – Wróblewski, Szałek, Łapigrowski, Kowalski, Ambroziak (46' Bojas), Pięta, Pietroń (c), Kaganek (46' Szmidke), Kołodziejski (69' Gajtkowski), Hirsz

Sędziowie: Robert Marciniak