Rozwój – Ruch Z. 4:2 (koniec) | Jarota – Polkowice 3:1 (koniec) | Chojniczanka – Bytovia 3:1 (koniec)
Kalisz – ROW Rybnik 1:3 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
3:1 (2:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 01.06.2013, 18:002 Liga Zachodnia

Mecz sezonu! Chojniczanka Chojnice zajmująca trzecie miejsce w tabel drugiej ligi zachodniej na własnym terenie podejmie wicelidera – Bytovię Bytów.

Na trzy kolejki przed końcem sezonu, to starcie może mieć kluczowe znaczenie w kwestii awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Bytovia ma zaledwie "oczko" przewagi nad rywalami z Chojnic.

Warto podkreślić, iż w ostatnich trzech pojedynkach obu ekip, za każdym razem tryumfowała drużyna z Bytowa. W rundzie jesiennej mecz zakończył się wynikiem 3:2. Dziś z całą pewnością będzie równie ciekawie. Na relacje z tego spotkania zapraszamy od godziny 1.00 w serwisie lajfy.com

Chojniczanka Chojnice: Jałocha – Bednarek (c), Markowski, Piszczek, Garuch, Rysiewski, Feciuch, Ikegami, Feruga, Mikołajczak

Bytovia Bytów: Gostomski – Wróblewski, Szałek, Łapigrowski, Kowalski, Ambroziak, Pięta, Pietroń (c), Kaganek, Kołodziejski, Hirsz

Sędziowie: Robert Marciniak.

1

2
    Gorąca atmosfera na trybunach, na stadionie zjawiło się bardzo dużo kibiców.

4
    Faulowany Krystian Feciuch w środkowej strefie boiska.

5
    Teraz z kolei Mikołajczak faulowany przez Szałka.

6
    Bednarek łatwo traci piłkę.

7
    Przerwana akcja gospodarzy, Piszczek rozpocznie rzutem a autu.

8
    Gol dla Chojniczanki!
    IKEAGAMI przejął piłkę, popędził na bramkę Gostomskiego i bardzo mocnym strzałem pokonał bramkarza gości! 1:0 już w 8 minucie spotkania!

9
    Szałek ukarany żółtym kartonikiem.

10
    Dobre uderzenie Pięty z rzutu wolnego, pewna interwencja Jałochy.

11
    Goalkeeper gospodarzy piąstkuje mocno bitą piłkę w aut.

13
    Feruga ukarany kartką za symulowanie.

15
    Ikegami wpada w pole karne, oddaje piłkę do Bednarka, ten uderza, ale ponad bramką Gostomskiego.

15
    Jałocha wyłapuje piłkę dośrodkowywaną przez skrzydłowego Bytovii.

17
    Złe zagranie do Mikołajczaka, piłka w rękach Gostomskiego.

19
    Zbyt mocne zagranie Garucha, od bramki rozpoczną przyjezdni.

19
    Mikołajczak złapany na spalonym.

20
    Chojniczanka od dłuższego czasu nie dopuszcza gości pod własną bramkę.

22
    Niecelne dośrodkowanie Bednarka, Chojniczanka ma wyraźną przewagę optyczną, co już przełożyło się na jedną bramkę.

25
    Gospodarze zamknęli rywali na ich połowie boiska.

27
    Garuch miał miejsce, by dobrze dośrodkować, ale nie wyszło mu to po jego myśli, piłkę przejął jeszcze Bednarek, jednak i ten nie popisał się swoim zagraniem.

28
    Feruga kropnął z dystansu, strzał sprawił trochę problemów Gostomskiemu.

29
    Błąd obrońców Chojniczanki naprawia Konrad Jałocha.

30
    Pietroń w ostatniej chwili przerywa świetną szarżę Mikołajczaka.

32
    Rysiewski ukarany kartką.

32
    Rzut rożny dla zespołu z Bytowa, słabe wykonanie, od bramki rozpocznie Jałocha.

34
    Szansa dla Chojniczanki, Mikołajczak chciał podciąć piłkę nad bramkarzem, Gostomski skutecznie interweniuje.

36
    Feruga wrzucił piłkę w pole karne, Mikołajczak zgrał głową do FECIUCHA, a ten z najbliższej odległości podwyższył prowadzenie swojego zespołu! 2:0!

39
    Ikegami traci piłkę na rzecz piłkarza gości, rusza Bytowia w kontrataku, Kaganek zablokowany i będzie korner.

42
    Spadło tempo spotkania przed końcem pierwszej części gry.

43
    Rzut rożny dla Bytowa po interwencji Jałochy.

44
    Dośrodkowanie po ziemi, będzie jeszcze jeden rzut rożny.

45
    Ikegami wybija piłkę byle dalej od własnego pola karnego.

45
    Minuta doliczona.

Wymarzona pierwsza połowa dla Chojniczanki Chojnice. Gospodarze prowadzą 2:0 i są w bardzo komfortowej sytuacji. Strzelcami bramek Ikegami i Feciuch. Wracamy za kilkanaście minut, bądźcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Ambroziak, na boisko wchodzi Bojas.
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kaganek, na boisko wchodzi Szmidke.

49
    Hirsz najwyżej wyskakuje do dośrodkowania, nie trafia w bramkę rywali.

51
    Ikegami wywalczył rzut rożny dla swoje drużyny.

51
    O strzał pokusił się Pięta – niecelnie.

53
    Ciągle bardziej aktywni zawodnicy Chojniczanki, gościom będzie dziś niezwykle trudno o odrobienie strat.

55
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Ikegami, na boisko wchodzi Iwanicki.

57
    Pewnie chwyta piłkę Gostomski po zagraniu Iwanickiego.

57
    Było blisko pierwszej bramki dla Bytovii! Tuż obok bramki strzelił Pietroń!

60
    Goście grają coraz odważniej, nie pozostało im już zbyt dużo czasu na odrabianie strat.

61
    Na spalonym Mikołajczak.

64
    Okazja dla przyjezdnych ze stałego fragmentu gry. Uderzenia Ambroziaka wprost w ręce Konrada Jałochy.

65
    Mikołajczak pociągany za koszulkę, nie interweniuje arbiter Marciniak.

66
    Rzut karny dla Chojniczanki!

66
    Mikołajczak wykorzystał nieporozumienie między jednym z obrońców gości a Gostomskim, został zrównany z ziemią, a sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na wapno.

67
    Gostomski wyczuł zamiary FERUGI, ale nie sięgnął piłki! 3:0 dla Chojniczanki! To chyba koniec marzeń dla drużyny z Bytowa.

69
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kołodziejski, na boisko wchodzi Gajtkowski.

70
    Mikołajczak do Ferugi, ten ograł Wróblewskiego, odczytał jego zamiary Szałek i wybił piłkę.

72
    Brzydki faul Szmidke na Garuchu.

73
    Szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego. Do bramki Gostomskiego około 20 metrów.

73
    Uderzył Feruga – bardzo niecelnie.

75
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Feruga, na boisko wchodzi Orłowski.

76
    Gol dla Bytovii!
    PIETROŃ zdobywa bramkę strzałem głową z około 20 metrów! Będzie gorąco w końcówce.

78
    Ucierpiał Michał Pietroń i opuścił plac gry w karetce. Oby nie było to nic poważnego. Bytovia będzie kończyć mecz w dziesiątkę, bowiem limit zmian został już wykorzystany.

83
    Gra jeszcze nie została wznowiona. Arbiter z pewnością doliczy ten czas do podstawowych 90 minut.

85
    Gra wznowiona. Chojniczanka nie może sobie pozwolić na utracenie kolejnej bramki, zrobiłoby się bardzo nerwowo.

86
    Rzut rożny dla Chojniczanki, radzą sobie obrońcy przyjezdnych.

88
    Feciuch do Mikołajczaka, uderzenie – broni Gostomski.

89
    Z drugiej strony dośrodkowuje Pięta, ale dobrze wybija Rysiewski.

89
    Iwanicki chciał posłać prostopadłe podanie, połapał się w tym Szałek.

90
    Aż 12 minut doliczone do podstawowego czasu gry!

90+1
    Atak Bytovii przerwany przez Bednarka.

90+2
    Mikołajczak traci piłkę w środkowej strefie boiska. Pozostało około 10 minut.

90+3
    Iwanicki traci równowagę, piłka opuszcza plac gry, zacznie Gostomski.

90+4
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisko wchodzi Kapsa.

90+5
    Skurcze dopadły Krystiana Feciucha.

90+7
    Pozostało pięć minut. W kwestii zwycięzcy już chyba nic się nie zmieni. Pytanie tylko, jaki będzie ostateczny wynik.

90+9
    Dośrodkowanie jednego z zawodników gospodarzy, łapie pewnie Gostomski.

90+10
    Iwanicki uderzył, ale raczej po to, by zdobyć kilkanaście sekund.

90+12
    Garuch na spalonym w kontrze Chojniczanki.

Po długim i emocjonującym meczu Chojniczanka Chojnice pokonuje Bytovię Bytów 3:1. W tym meczu nie zabrakło bramek, groźnych sytuacji, spięć na boisku, ale ostatecznie to gospodarze tryumfowali w można rzec – starciu sezonu. Wybraliśmy MVP tego meczu. Został nim bardzo aktywny Japończyk – Ikegami, strzelec pierwszej bramki dla Chojniczanki. To wszystkie doniesienia z tego spotkania. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. (20:00:53)

Gole: 8. Ikegami, 36. Feciucha, 67. Feruga – 76. Pietroń

Kartki:   13. Feruga (CHO), 32. Rysiewski (CHO) – 9. Szałek (BTW)

Chojniczanka Chojnice: Jałocha – Bednarek (c), Markowski, Piszczek, Garuch, Rysiewski, Feciuch, Ikegami (55' Iwanicki), Feruga (75' Orłowski), Mikołajczak (90+4' Kapsa)
    MKS Bytovia Bytów: Gostomski – Wróblewski, Szałek, Łapigrowski, Kowalski, Ambroziak (46' Bojas), Pięta, Pietroń (c), Kaganek (46' Szmidke), Kołodziejski (69' Gajtkowski), Hirsz

Sędziowie: Robert Marciniak