Resovia
0:0 (0:0)
Concordia Elbląg
Czwartek 06.06.2013, 17:002 Liga Wschodnia

Po bezbarwnym spotkaniu Resovia remisuje 0:0 z Concordią. W drugiej połowie nie wiele działo się na boisku, a gra toczyła się głównie w środku pola. Oba zespoły miały dwa dobre momenty, goście w okolicach 70 minuty osiągnęli przewagę, czego efektem była niezłe okazja Zabłockiego, ale gracz Concordii uderzył obok słupka. Gospodarze natomiast przycisnęli w ostatnich 10 minutach stwarzając sobie dwie świetne okazje, które zmarnowali Kozubek oraz Czapa. Ostatecznie spotkanie kończy się remisem, chociaż wydaje się, że minimalnie lepsza była Resovia. Graczem spotkania zostaje uznany Frankiewicz, który wyróżniał się na tle swoich kolegów, popisując się kilkoma niezłymi zagraniami ze środka na skrzydło i w jakiejś mierze starał się zastąpić brakującego w zespole Pasiaków Roberta Tunkiewicza.
    Dziękuje za uwagę. (19:11:35)

90+2
    Ale nie stworzył on zagrożenia pod bramką gości.

90+1
    Frankiewicz zagrywa na lewe skrzydło do Kwieka, skrzydłowy Resovii mija Lepczaka i spod linii końcowej dośrodkowuje w pole karne, tam do piłki dopada Czapa i uderza z woleja, ale fantastyczną interwencją popisuje się Zoch przerzucając piłkę nad poprzeczką! Korner dla Resovii.

90
    Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

87
    Do piłki podchodzi Frankiewicz, ale jego uderzenie mija poprzeczkę bramki Zocha.

86
    Na 20 metrze faulowany Ciećko. Wolny dla Resoviaków.

85
    Żółtą kartką za brzydki faul na Czapie ukarany zostaje Sambor.

84
    Świetna akcja Resovii. Frankiewicz zagrał na prawe skrzydło do Jarocha, ten popisał się doskonałym dośrodkowaniem, piłka spada pod nogi stojącego na 5 metrze Kozubka, który w doskonałej sytuacji uderza nad poprzeczką!

82
    Z rzutu rożnego dośrodkował na 10 metr Kiełtyka, na piłkę nabiegał R. Stępień, ale uprzedził go Makowski wybijając piłkę głową.

81
    Dobra kontra gości, zakończona uderzeniem R. Stępienia, ale dobrą interwencją popisuje się Goszka, wybijając piłkę na korner.

78
    Gospodarze starają się atakować, ale nie mają kompletnie pomysłu jak rozbić obronę Concordii. Goście natomiast w tej chwili czyhają na szybkie kontry.

75
    Ostatnia zmiana w zespole Resovii. W miejsce Brągiela wchodzi Czapa.

74
    W polu karnym w dobrej sytuacji znalazł się Zabłocki, gracz gości oddał mocne uderzenie po ziemi i piłka minimalnie mija prawy słupek bramki Goszki

72
    W ostatnich minutach goście osiągnęli przewagę i coraz częściej znajdują się pod polem karnym Resoviaków.

70
    W zespole Resovii zdecydowanie w środku pola brakuje Roberta Tunkiewicza, który w poprzednich spotkaniach był motorem napędowym Pasiaków i organizował ich grę.

68
    Groźne uderzenie z 30 metrów Frankiewicza, ale świetną interwencją popisuje się Zoch.

67
    Trzecia zmiana w zespole Concordii. Z boiska schodzi A. Stępień, a w jego miejsce wchodzi Zabłocki.