Armenia – Malta 0:1 (koniec) | Azerbejdżan – Luksemburg 1:1 (koniec) | Finlandia – Białoruś 1:0 (koniec)
Lotwa – Bośnia i Herc. 0:5 (koniec) | Liechtenstein – Słowacja 1:1 (koniec) | Chorwacja – Szkocja 0:1 (koniec)
Mołdawia – Polska 1:1 (koniec) | Czarnogóra – Ukraina 0:4 (koniec) | Albania – Norwegia 1:1 (koniec)
Austria – Szwecja 2:1 (koniec) | Belgia – Serbia 2:1 (koniec) | Czechy – Włochy 0:0 (koniec)
Irlandia – W-y Owcze 3:0 (koniec) | Litwa – Grecja 0:1 (koniec) | Islandia – Słowenia 2:4 (koniec)
Portugalia – Rosja 1:0 (koniec)
Czarnogóra
0:4 (0:0)
Ukraina
Piątek 07.06.2013, 20:30 • Stadion Miejski w Podgoricy (Podgorica) • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

MVP został według Yarmolenko, który był motorem napędowym Ukrainy. Dwoił się i troił uprzykrzając co chwile życie obrońcom Czarnogóry oraz asystował przy bramce Konoplyanki. (22:28:47)

Drużyna gości drugą połowę zagrała rewelacyjnie, strzelając aż 4 bramki, i rozbiła Czarnogórę, która nie miała nic do powiedzenia w drugiej połowie spotkania

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Yarmolenko, na boisko wchodzi Kovpak.

90+2
    Gol dla Ukrainy!
    Bramkę zdobył BEZUS, który biegł z piłką od połowy minął dwóch obrońców gospodarzy, i bez problemu pokonał Božovića.

90+1
    Od bramki Božović wykopuję daleko piłkę.

90
    Spotkanie potrwa 3 minuty dużej.

90
    Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Rotan, na boisko wchodzi Bezus.

89
    Źle zagrana piłka do Bećiraja, który próbuje ją utrzymać jeszcze na boisku, jednak nie udaję się to jemu.

88
    Kravchenko wykonuję rzut rożny, ale łapie bramkarz gospodarzy.

87
    Podanie do Konoplyanka, ale gracz gospodarzy uprzedza go i wybija wślizgiem na rzut rożny.

85
    Gol dla Ukrainy! Prostopadłą piłkę w pole karne otrzymuje FEDETSIKIY, który z ostrego kąta pokonuje zaskoczonego Božovića

84
    Kontra graczy gości, jednak Konoplyanka blokowany.

83
    Baša strzela główką nad poprzeczką.

83
    Rzut rożny dla Czarnogóry.

82
    Szybka kontra graczy Ukrainy. Wychodzą trzech na dwóch, i Yarmalenko kończy akcję strzałem, po raz kolejny minimalnie nad poprzeczką.

81
    W tym momencie w trudnym położeniu znajdują się gracze gospodarzy.

79
    Pavićević od tyłu faulował gracza gości, za co otrzymał żółtą kartkę, ponieważ miał już na swoim koncie żółty kartonik, to sędzia pokazuje czerwoną kartkę.