Korona – Banik 2:1 (koniec)
Korona Kielce
2:1 (0:0)
Banik Ostrava
Sobota 22.06.2013, 16:30 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

Korona wygrywa sparing z Banikiem.Kielczanie pokazali się z bardzo dobrej strony, zwłaszcza w drugiej połowie meczu.Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje na lajfy.com! (18:16:06)

90
    Ostatni atak Korony, jednak obrońcy Banika szybko wrócili na własną połowę.Sędzia kończy spotkanie.

88
    Strzał Cebuli z 18m zbyt słaby, bramkarz Banika nie miał żadnych problemów z wyłapaniem piłki.

87
    Przerwa w grze, lekarze Korony Kielce znowu na boisku.

86
    Dośrodkowanie Lukesa z prawej strony boiska, piłkę wybija Malarczyk.

85
    Gra toczy się w środkowej części boiska.

83
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Kal, na boisko wchodzi Papka.

82
    Przerwa w grze, Paweł Kal opatrywany na boisku.

80
    Korona w ataku, jednak brak dokładności w poczynaniach kielczan.

79
    Wyrównana gra w środkowej części boiska.

77
    Banik zwęszył swoje szanse, jednak obrona Korony dzisiaj prezentuje się bardzo dobrze.

75
    Ależ było blisko! Rzut wolny dla Korony z 35m, uderzenie Zawistowskiego i bramkarz Banika w ostatniej chwili wybija piłkę nad poprzeczkę.

73
    Gol dla Banika!
    Znakomite uderzenie LUKESA z rzutu wolnego na 18 metrze.

71
    Odpowiedź Banika, dośrodkowanie z prawej strony pewnie wyłapuje Szlakotin.

70
    Rzut wolny dla Korony z 35m, obrońcy Banika wybijają piłkę poza swoje pole bramkowe.

68
    Dośrodkowanie Sierpiny z prawego skrzydła, Bednarski chciał zgrywać na 5m, jednak w tym wszystkim połapał się bramkarz Banika i przejął piłkę.

67
    Oskrzydlająca akcja Banika, jednak obrona Korony spisuje się bardzo dobrze.

65
    Rzut wolny dla Korony, do piłki dochodzi Malarczyk, ale jego strzał bardzo niecelny.