Sandecja – Okocimski 1:1 (2:4 po rz. karnych) | Cracovia – Podbeskidzie 3:1 (koniec)
Cracovia
3:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Niedziela 30.06.2013, 17:00Spotkania towarzyskie

W finałowym spotkaniu Pucharu Tatr Cracovia pokonała 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne w Lajfy.com! (18:48:16)

89
    Dośrodkowanie w pole karne, piłka została wybita na kolejny korner.

89
    Korner dla Górali.

88
    Cała drużyna Podbeskidzia na własnej połowie.

86
    Kolejna akcja Cracovii. Bernhardt dośrodkował piłkę w pole karne, lecz jeden z zawodników nie zdołał umieścić piłki w siatce.

85
    Gol dla Cracovii!
    BERNHARDT pewnie pokonuje Piotra Adamka!

84
    Rzut karny dla Cracovii! Faulowany w polu karnym był Bernhardt!

82
    Dobra interwencja Szeligi.

76
    Gol dla Podbeskidzia!
    JAGIEŁŁO wyszedł sam na sam z Pilarzem. Bramkarz Cracovii pierwszy strzał obronił, jednak wobec dobitki był bezradny.

71
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Łatka, na boisko wchodzi Dancik.

71
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Zajac, na boisko wchodzi Testowany.

71
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Budziński, na boisko wchodzi Żurek.

69
    Przed szansą Podbeskidzie! Kurowski wyszedł sam na sam z Pilarzem, jednak uderzył obok lewego słupka.

67
    Dobra interwencja Żytki, który wybija piłkę z pola karnego.

65
    Faulowany Malinowski z boku pola karnego. Rzut wolny dla bielszczan.

64
    Malinowski dośrodkował piłkę w pole karne, jednak napastnik Podbeskidzia nie zdołał umieścić piłki w siatce.

61
    Przepiękna akcja STEBLECKIEGO! Napastnik Cracovii otrzymał znakomite podanie w polu karnym, minął bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce!

58
    Małe nieporozumienia między Pilarzem i Kosanoviciem, jednak w końcu bramkarz Cracovii łapie piłkę.

56
    Bliski zdobycia gola był Fabian Pawela, jednak wynik meczu się nie zmienia.

55
    Od rzutu rożnego rozpoczną gracze Podbeskidzia.

55
    Na spalonym złapany Steblecki.

53
    Atak pozycyjny w wykonaniu Podbeskidzia.

49
    Od rzutu wolnego z własnej połowy zaczną bielszczanie.

48
    Obraz gry z pierwszej połowy nie zmienił się. To piłkarze Cracovii są częściej przy piłce, zaś podopieczni Michniewicza próbują kontrować.

46

Skład Cracovii w II połowie: Pilarz – Struna, Żytko, Kosanović, Marciniak – Budziński, Szeliga, Danielewicz – Steblecki, Bernhardt, Straus.

Jedenastka Górali w II połowie: Zajac – Górkiewicz, Piter-Bućko, Konieczny, Telichowski – Malinowski, Kupczak, Łatka, Kurowski, Jagiełło – Pawela.

Bramkę w tej odsłonie meczu zdobył Bernhardt i Pasy wygrywają 1-0. Za kwadrans druga połowa. Bądźcie z Nami!

42
    Dobra interwencja Zajaca po strzale Kosanovicia z rzutu wolnego.

41
    Będziemy mieć rzut wolny pośredni dla Cracovii.

38
    Kołodziej uderzył z rzutu wolnego, jednak niecelnie. Od bramki zacznie Pilarz.

38
    Łatka popychany przez Żytkę. Rzut wolny dla Górali.

36
    Doskonała akcja Cracovii! BERNHARDT mocnym strzałem z lewej nogi pokonuje Richarda Zajaca!

33
    Kolejny faul, tym razem poturbowany Bernhardt.

31
    Zablokowane dośrodkowanie Kusia.

30
    Na spalonym złapany Błażej Telichowski.

29
    Faulowany Pawela, który próbował wyjść z szybką kontrą.

29
    Kolejny korner dla Cracovii. Głową uderzył Żytko, jednak obok prawego słupka.

27
    Atak pozycyjny w wykonaniu Pasów.

26
    Kamil Adamek próbował zaskoczyć Pilarza. Jednak bramkarz Cracovii spisuje się bezbłędnie.

23
    Strzelał Bernhardt, jednak dobrą interwencją popisał się Richard Zajac. Tylko korner.

20
    Boljević próbował wyjść z akcją, jednak został zatrzymany przez rywali skutecznym wślizgiem.

18
    Korner dla Cracovii.

17
    Przy piłce piłkarze Cracovii.

15
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Chmiel, na boisko wchodzi Malinowski.

13
    Po raz kolejny dobra interwencja golkipera Cracovi, który wygrywa pojedynek sam na sam!

11
    Dudzic zdecydował się na uderzenie, jednak bardzo niecelnie...

9
    Dobra interwencja Pilarza.

5
    Było groźnie pod bramką Pilarza, jednak Górale nie zdołali oddać strzału.

4
    Korner dla Podbeskidzia.

3
    Oba zespoły ruszyły do ataków, jednak nie zdołały oddać strzałów na bramki.

1
    Rozpoczęli bielszczanie.

1

Cracovia: Pilarz – Kuś, Żytko, Kosanović, Marciniak, Dąbrowski, Straus, Budziński, Dudzic, Boljević, Bernhardt.

Podbeskidzie Bielsko Biała: Zajac – Sokołowski, Pietrasiak, Konieczny, Telichowski – Chmiel, Kołodziej, Łatka, Adu Kwame – Adamek, Pawela.

Cracovia w pasiastych strojach, zaś Podbeskidzie w niebieskich.

Piłkarze wyszli już boisko. Za chwilę początek spotkania.

Mecz finałowy się opóźni. W spotkaniu o trzecie miejsce trwa właśnie seria rzutów karnych.

Na relację z tego spotkania zapraszam już od godziny 16:45, kiedy to poznamy oficjalne składy obu ekip. Zapraszamy!

W innym meczu półfinałowym Podbeskidzie mierzyło się z Sandecją. Górą byli "Górale", którzy wygrali 1-0 po bramce Dariusza Kołodzieja.

W półfinałowym meczu Cracovia podejmowała Okocimski Brzesko. W regulaminowym czasie gry padł wynik 1-1. Aby wyłonić drużynę, która awansuje do finału potrzebne były rzuty karne, w których lepsza okazała się Cracovia Kraków.

W niedzielę o godzinie 17 czeka nas mecz o 1 miejsce w Pucharze Tatr. Beniaminek Ekstraklasy podejmie Podbeskidzie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.