Puszcza – GKS T. 0:2 (koniec) | Lech P. – Hapoel TA 0:1 (koniec) | Sandecja – Prešov 2:1 (koniec)
GKS K. – Wisła K. 1:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
2:1 (0:1)
FC Tatran Prešov
Sobota 06.07.2013, 17:00Spotkania towarzyskie

Sandecja wygrywa dzisiejszy mecz towarzyski z Tatranem Prešov 2:1! Bramka gospodarzy z pierwszej połowy dawała im jeszcze nadzieje, jednak Sandecja świetnie rozpoczęła drugą część gry, kiedy to zdobyła dwa trafienia! Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! Miłego wieczoru. (18:47:07)

90+1
    Sędzia postanowił doliczyć trochę czasu, Sandecja prawdopodobnie wygra dzisiejsze spotkanie!

89
    Mecz dobiega końca, ale gospodarze nie chcą dopuścić do przegranej.

87
    Końcowe minuty spotkania, gospodarze próbują rzucić wszystko na jedną szalę.

85
    Szarek decyduje się na strzał i pewnie interweniuje Talian! Dobry strzał zawodnika Sandecji.

82
    Mogło być wyrównanie! Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła zakończył wolejem Šafranko, ale piłka nie trafia w cel!

80
    Miejscowi mieli szansę zagrozić bramce Cabaja, jednak zagranie w pole karne zupełnie nieudane.

79
    Zbliżamy się do ostatnich dziesięciu minut spotkania. Czy gospodarze zdołają wyrównać spotkanie? Czy jednak szala zwycięstwa pozostanie po stronie Sandecji?

76
    Bramkarz Sandecji może odetchnąć, ponieważ zagranie Nworah'a przelatuje nad bramką.

73
    Tatran starał się szybko przejść do kontry, ale sędzia boczny podnosi chorągiewkę, na spalonym napastnik gospodarzy.

71
    Makuch staje sam na sam z Talianem, jednak górą jest golkiper gospodarzy!

70
    Nowosączanie prezentują się dzisiaj zdecydowanie lepiej niż w ostatnim spotkaniu i mają duże szanse wygrać dzisiejszy pojedynek. 20 minut do zakończenia spotkania.

67
    Sandecja od początku drugiej połowy przejęła inicjatywę i stara się zdominować rywala. Efektem tego są już dwie bramki po przerwie!

64
    Gol dla Sandecji!

Defensywa Tatrana nie radzi sobie po raz drugi w dzisiejszym meczu, KOSIOROWSKI wybiega na pozycję i przejmuje piłkę w polu karnym, po czym strzela drugą bramkę dla Sandecji!

60
    Tym razem to Jakóbczyk stanął przed świetną okazją i Talian znajduje się w opałach! Bez bramki!

58
    Znów przy piłce znalazł się Nworah, jednak jego strzał ląduje tylko w rękawicach Cabaja.

55
    Akcja Tatrana na skrzydle i miejscowy zawodnik zdołał wywalczyć rzut rożny dla swojej ekipy.

53
    Czekamy na odpowiedź gospodarzy i ich reakcję na stratę gola. Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Słowaków 2:1.