Irak – Korea Płd. 3:3 (5:4 po rz. karnych) | Ghana – Chile 4:3 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Ghana
4:3 (1:2)
Chile
Niedziela 07.07.2013, 20:00 • Istambul-Ali Sami Yen Arena • Mistrzostwa Świata U20

Cóż to był za mecz! Ghana po pierwszej połowie dogrywki przegrywała 2-3 i kto by pomyślał, ze to Ghańczycy wygrają ten mecz! MVP meczu wybieram Assifuaha, który zdobył w tym meczu dwie bramki, w tym tą decydującą! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na mecze półfinałowe w Lajfy.com! (22:39:18)

Ghana awansuje do półfinału!

120
    Gol dla Ghany!
    Acheampong dograł piłkę w pole karne, tam główkował ASSIFUAH i zdobył gola na 4-3!

119
    Kolejna okazja na zdobycie gola dla Ghany! Ashia technicznym strzałem próbował zaskoczyć Melo, jednak bez zarzutów piłkę na korner sparował bramkarz reprezentacji Chile.

119
    Kolejne uderzenie z dystansu, tym razem Acheampong. Bardzo niecelnie.

117
    Acheampong pięknie zagrał piłkę w pole karne, tam w słupek uderzył jednak Assifuah.

117
    Żółty kartonik za ten faul ogląda Henriquez.

116
    Rzut wolny dla Ghany! Będzie kolejna okazja na zdobycie gola.

115
    Assifuah wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak uderzył obok słupka!

113
    Aboakye zalicza drugą asystę w tym meczu! Doskonale podał do SALIFU, który mocnym strzałem pokonał bramkarza Chile!

112
    Przy piłce reprezentacja Ghany.

111
    Idiotyczne zachowanie Assifuaha, który bezpardonowo faulował Melo.

109
    Melo broni dobry strzał Assifuaha!

106
    Druga dogrywka rozpoczęta.

106
    Zmiana w drużynie Ghana: z boiska schodzi Odjer, na boisku pojawia się Narh.

Po pierwszej połowie dogrywki, to reprezentacja Chile jest bliżej awansu do półfinału.

Pierwsza połowa dogrywki skończona.

105
    Skurcze łapią już zawodników Chile.

Tomek Kałka

Gole: 11. Odjer, 72. Assifuah, 113. Salifu, 120. Assifuah – 23. Castillo, 27. Henriquez, 98. Henriquez

Kartki:   43. Lartey (GHA), 87. Odjer (GHA), 97. Attamah (GHA), 111. Assifuah (GHA) – 64. Rabello (CHI), 95. Robles (CHI), 117. Henriquez (CHI)

Ghana: Antwi – Attamah, Baba, Acheampong, Salifu, Aboagye, Nketiah (63' Addico), Lartey, Assifuah, Odjer (106' Narh), Boakye (70' Ashia)
    Chile: Melo – Campos (82' Maturana), Lichnovsky (78' Huerta), Bravo, Robles, Henriquez, Rabello, Fuentes, Castillo, Larenas (71' Cuevas), Baeza.

Sędziowie: Nicola Rizzoli – Renato Faverani, Andrea Stefani