Piast – Ferencvaros 1:1 (koniec) | GKS T. – Znicz 0:3 (koniec)
GKS Tychy
0:3 (0:3)
Znicz Pruszków
Środa 10.07.2013, 16:00 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

Znicz pokonuje pewnie GKS 3:0. Znicz zaprezentował się dziś bardzo dobrze, szczególnie w pierwszej połowie spotkania. GKS-owi brakowało skuteczności. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje live w serwisie lajfy.com! (17:41:08)

90
    Sędzia kończy mecz.

88
    Dyskusyjny spalony zawodnika Znicza, sędzia nie ma wątpliwości, zacznie GKS.

87
    Imiela kolejny raz na spalonym.

87
    Wyrównana końcówka spotkania, gra toczy się w środkowej części boiska.

85
    Dobra akcja Znicza, ale piłka po strzale pruszkowianina bardzo daleko od bramki GKS-u.

84
    Bramka dla GKS-u wisi w powietrzu, Znicz w głębokiej defensywie.

81
    Dobre dośrodkowanie na 10m pola karnego Znicza, ale do piłki nie doszedł żaden piłkarz z Tych.

78
    GKS cały czas ma problem ze skonstruowaniem jednej składnej akcji, trener Fornalik nie może być zadowolony z gry swoich podopiecznych.

75
    Rzut wolny dla GKS-u z 30m, ale dośrodkowanie Małkowskiego wprost na głowę obrońców Znicza.

73
    Dobry strzał Imieli z 20m, piłka minimalnie ponad bramką Znicza.

71
    GKS próbuje skonstruować akcję zaczepną na swojej połowie, ale gracze Znicza dobrze w pressingu.

68
    Dobre podanie do Imieli na pole karne Znicza, w ostatniej chwili defensor z Pruszkowa ratuje sytuacje i wybija piłkę na aut.

65
    Rzut wolny dla Znicza, zamieszanie w polu karnym, ale gracz Znicza bardzo niecelnie uderza na bramkę GKS-u.

63
    Imiela "do końca" w polu karnym Znicza, niewiele brakowało a GKS strzelił pierwszą bramkę.

61
    Zunic na spalonym po podaniu Czupryny, zacznie Znicz.

59
    Żadna z drużyn nie umie stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika, chaos w poczynaniach graczy GKS-u i Znicza.

56
    Rzut wolny dla Znicza z 35m, dośrodkowanie spowodowało zamieszanie w polu karnym GKS-u i rzut rożny dla graczy z Pruszkowa.

Piotr Swieczak

Gole: 24. Kopciński, 31. Kopciński, 38. Bochenek

GKS Tychy: Misztal – Chomiuk, Balul, Mączyński, Kopczyk, Szczęsny, Gąsior, Koman, Dzięgielowski, Bukowiec, Smółka
    Znicz Pruszków: Bigajski – Kosiec, Biedrzycki, Jędrych, Bochenek, Januszewski, Kucharski, Kopciński, Niksiński, Zawodziński, Pieczara