Irtysz Pawłodar – Široki 3:2 (koniec) | Dila – Aalborg 3:0 (koniec) | Ventspils – Jeunesse Esch 1:0 (koniec)
Mladost – Senica 2:2 (koniec) | Honka – Lech P. 1:3 (koniec) | Karabach – Piast 2:1 (koniec)
Szachtior S. – Milsami 1:1 (koniec) | Dinamo M. – Lokomotiva 1:2 (koniec) | Skonto – Slovan 2:1 (koniec)
Beroe – Hapoel TA 1:4 (koniec) | Zrinjski – Botew 1:1 (koniec) | Strømsgodset – Debreczyn 2:2 (koniec)
Maccabi H. – Chazar 2:0 (koniec) | Petrolul – Víkingur G. 3:0 (koniec) | Czernomorec – Dacia 2:0 (koniec)
Anorthosis – Gefle 3:0 (koniec) | Göteborg – AS Trencin 0:0 (koniec) | Rosenborg – St. Johnstone 0:1 (koniec)
Malmo – Hibernian 2:0 (koniec) | Hødd – Aktobe 1:0 (koniec) | Tromsø – Keşla FK 2:0 (koniec)
Thun – Czichura 2:0 (koniec) | Valetta – FK Mińsk 1:1 (koniec) | Differdange – Utrecht 2:1 (koniec)
Kukësi – FK Sarajevo 3:2 (koniec) | Jagodina – Rubin 2:3 (koniec) | Żalgiris – Piunik 2:0 (koniec)
Sparta – Hacken 2:2 (koniec) | Xánthi – Linfield 0:1 (koniec) | Crvena Zvezda – Vestmannaeyja 2:0 (koniec)
Hajduk – Turnovo 2:1 (koniec) | Trabzonspor – Derry 4:2 (koniec) | Astra – Omonia 1:1 (koniec)
Vojvodina – Honvéd 2:0 (koniec) | Śląsk – Rudar 4:0 (koniec) | Olimpija – MSK Żilina 3:1 (koniec)
Rijeka – Prestatyn 5:0 (koniec) | Breidablik – Sturm 0:0 (koniec) | KR Reykjavík – Standard 1:3 (koniec)
Crvena Zvezda Belgrad
2:0 (1:0)
ÍB Vestmannaeyja
Czwartek 18.07.2013, 20:30 • Stadion FK Crvena • Liga Europy UEFA

Zawodnikiem meczu według portalu lajfy.com wybrany został Srđan Mijailović. (22:27:23)

Koniec meczu! Po 90. minutach to Crvena jest bliżej awansu do kolejnej fazy Ligi Europy po zwycięstwie 2:0 z IBV.

90+4
    Zmiana w IBV. Za Jeffsa wchodzi Bergsson.

90+2
    Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy, za Mijalovicia wchodzi Mirić.

90+1
    Sędzia główny tego spotkania dolicza 4. minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Złe dośrodkowanie Daudy i od bramki rozpocznie James.

89
    Rzut rożny dla gości.

88
    Druga zmiana w IBV, za Thorvardarson wchodzi Ingason.

84
    Mawejje odzyskał piłkę na połowie rywala, ale oddał za słaby strzał na bramkę gospodarzy.

79
    Złe podanie Jeffsa i piłkę pewnie łapię Bajković.

77
    Gol dla Crveny Zvezdy!
    Indywidualna akcja MIJAILOVICA, który przedryblował trzech zawodników gości i uderzeniem z ostrego kąta pokonał Jamesa!

76
    Vesović jednak zatrzymany przez Pétursson.

75
    Z kontrą wychodzi Crvena.

73
    Zmiana też w ekipie gości, za Hreidarsson wchodzi Pétursson.

71
    Druga zmiana Crveny, za Milijasa wchodzi Savićević.

69
    Garner faulowany na własnej połowie.

68
    Trener gospodarzy został odesłany na trybuny!

67
    Kolejny raz nigeryjski napastnik złapany na spalonym.

63
    Uderzenie Ninkovicia z linii pola karnego, ale James z trudem wybronił jego strzał.

61
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Garnera pewnie wyłapuję bramkarz gospodarzy.

59
    Mladenović za mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki rozpocznie James.

57
    Za lekkie uderzenie z przewrotki Mawejje i futbolówkę złapał Bajković.

56
    Rzut z autu dla IBV na wysokości pola karnego.

53
    Na spalonym został złapany Dauda.

52
    Od bramki rozpocznie bramkarz gospodarzy.

47
    Pierwszy strzał Mladenović, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

46
    Drugą połowę rozpoczęli goście.

46

Koniec pierwszej połowy. Po 45. minutach Crvena Zvezda prowadzi po bramce z 12. minuty 1:0. Gospodarze przeważają w tym meczu i to oni mają więcej sytuacji do zdobycia bramki.

45
    Ostatnie sekundy pierwszej połowy.

44
    Potężne uderzenie z 25. metra Ólafssona i Bajković wybija piłkę z linii bramkowej!

41

40
    Dośrodkowanie Pecnika w pole karne, ale strzał Mladenovicia fenomenalnie broni James.

38
    Mladenović faulowany na 25. metrze.

36
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

33
    Bliski strzelenia bramki był Dauda, ale nie wykorzystał podania Ninkovica i strzelił w boczną siatkę.

26
    A teraz szansa dla IBV, ale Lazić w ostatniej chwili wybił futbolówkę na rzut rożny.

25
    Zmiana w ekipie gospodarzy. Za kontuzjowanego Kasalica wchodzi Mladenović.

24
    Gospodarze przy piłce.

21
    Podanie Kasalica wzdłuż pola karnego do Daudy, ale nigeryjski piłkarz strzelił obok bramki.

20
    Prostopadłe podanie Milijasa do Daudy, ale napastnika gospodarzy uprzedza James.

18
    Mecz toczy się w środkowej strefie boiska.