Milsami – Szachtior S. 1:1 (4:2 po rz. karnych) | AS Trencin – Göteborg 2:1 (koniec) | Rubin – Jagodina 1:0 (koniec)
FK Mińsk – Valetta 2:0 (koniec) | Rudar – Śląsk 2:2 (koniec) | Piast – Karabach 2:2 (po dogrywce)
MSK Żilina – Olimpija 2:0 (koniec) | Turnovo – Hajduk 1:1 (koniec) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (koniec)
Czichura – Thun 1:3 (koniec) | Aktobe – Hødd 2:0 (koniec) | Piunik – Żalgiris 1:1 (koniec)
Sturm – Breidablik 0:1 (koniec) | Keşla FK – Tromsø 1:0 (koniec) | Chazar – Maccabi H. 0:8 (koniec)
Gefle – Anorthosis 4:0 (koniec) | Hapoel TA – Beroe 2:2 (koniec) | Hacken – Sparta 1:0 (koniec)
Omonia – Astra 1:2 (koniec) | Slovan – Skonto 1:0 (koniec) | Pandurii – Levadia 4:0 (koniec)
Dacia – Czernomorec 2:1 (koniec) | Botew – Zrinjski 2:0 (koniec) | Senica – Mladost 0:1 (koniec)
Utrecht – Differdange 3:3 (koniec) | Lokomotiva – Dinamo M. 2:3 (koniec) | Víkingur G. – Petrolul 0:4 (koniec)
Prestatyn – Rijeka 0:3 (koniec) | Aalborg – Dila 0:0 (koniec) | Debreczyn – Strømsgodset 0:3 (koniec)
Standard – KR Reykjavík 3:1 (koniec) | Vestmannaeyja – Crvena Zvezda 0:0 (koniec) | Honvéd – Vojvodina 1:3 (koniec)
Široki – Irtysz Pawłodar 2:0 (koniec) | Linfield – Xánthi 1:2 (po dogrywce) | Lech P. – Honka 2:1 (koniec)
St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (koniec) | Derry – Trabzonspor 0:3 (koniec) | Hibernian – Malmo 0:7 (koniec)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (koniec)
FK Mińsk
2:0 (0:0)
Valletta F.C.
Czwartek 25.07.2013, 17:00 • Stadyen Tarpeda (Zhodino) • Liga Europy UEFA

Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (18:53:19)

Dziękujemy za udział w dzisiejszej relacji. Mecz miał kilka ciekawych momentów i nie można odmówić ambicji żadnej drużynie. Valletta zasługuje na pochwalę za grę w pierwszej połowie, szczególnie w pierwszych dwudziestu minutach.

Po przeciętnym spotkaniu drużyna FK wygrywa z Vallettą i awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Europejskiej.

90+3
    Makas fauluje rywala. Jedna z ostatnich akcji w dzisiejszym meczu.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy spotkania.

89
    Makas zmienił Vasilyuka.

87
    Jeszcze jednak okazja dla Hamzy, ale piłka i tym razem nie trafiła w światło bramki.

86
    Hamza strzela na bramkę FK. Futbolówka o centymetry minęła bramkę Bushmy.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania. Valletta lekko przyspiesza, bo ma już niewiele do stracenia.

85
    Rnic ukarany żółtą kartką.

84
    Bajada strzela, ale piłka została zablokowana przez graczy gospodarzy.

83
    Rzut wolny dla gości.

83
    Sachivko ukarany żółtą kartką.

81
    Bukatkin strzela głową, ale Marino łapie piłkę.

81
    Rzut rożny dla FK.

80
    Hamza ukarany żółtą kartką.

79
    Pierwsza akcja Rozhoka pod bramką gości. Strzał, ale piłka w rękawicach Marino.

78
    Rozhok zmienił Kibuka.

77
    Zammit zmienił Obaje.

75
    Chwilowe rozprzężenie w obu ekipach. Piłka co chwilę pod nogami jednej, a to drugiej drużyny.

73
    Rzut rożny dla gości.

72
    Szybka akcja Valletty. Bajada w polu karnym przyjął piłkę i strzelił. Futbolówka minimalnie obok bramki. Doskonała szansa dla drużyny z Malty.

72
    Jeden z graczy gospodarzy na pozycji spalonym. Piłka dla gości.

70

70
    Vasilyuk próbował strzelić, ale piłka została zablokowana przez obrońców gości. Trzeba przyznać, że napastnik FK dwoi się i troi, w drugiej połowie spotkania (gol i asysta).

65
    Fenech strzelił z rzutu wolnego, ale piłka obok bramki.

64
    W odstępie kilku minut dwóch graczy Valletty było faulowanych przez zawodników FK.

62
    Rzut wolny dla gości na połowie gospodarzy.

62
    Kolejny już raz gracze Valletty tracą bramkę w chwili, gdy byli sami bliscy pokonania Bushmy.

60
    Gol dla FK Mińsk!
    Strzelcem bramki KIBUK! Asystę zanotował Vasilyuk.

60
    Hamza był bliski pokonania Bushmy, ale bramkarz FK z najwyższym trudem złapał futbolówkę.

57
    Buloychik zmienił Gorbushina.

56

55
    Po strzale Briffy piłka przechodzi nad poprzeczką bramki FK.

54
    Marino ukarany zółtym kartonikiem.

53
    Strzelcem bramki VASILYUK! Asystę zanotował Kibuk. Szybka kontra FK, piłkę w obrębie pola karnego przejął Kibuk, który zagrywa do Vasilyuk, a ten nie miał problemu, żeby umieścić ją w siatce.

53
    Odpowiedź gości. Denni w szesnastce strzela, ale Bushma złapał piłkę.

51
    Gorbushin stanął przed szansą na strzelenie bramki, ale Marino złapał piłkę.

50
    Sędzia dyktuje rzut wolny dla gości po faulu Sosnovskiego.

49
    Pierwsze minuty drugiej połowy bez akcji. Tempo senne.

47
    Po pierwszej połowie mamy jedną zmianę w składzie gości. Gospodarze nadal w tym samym zestawieniu, co w pierwszej połowie.

46
    Bajada zmienił Azzopardi.

46

Za kilka chwil zaczniemy relację z drugiej połowy spotkania.

45
    Rzut wolny dla FK.

44
    Najprawdopodobniej pierwsza połowa zostanie przedłużona o jedną minute.

42
    Sverchinski w dogodnej sytuacji nie trafia w światło bramki.

40
    Hamza nieczysto trafił w piłkę, a tę przejęli gracze FK i wyprowadzają szybki kontratak.

40
    Valletta będzie wykonywała jeden z nielicznych stałych fragmentów gry na połowie FK. Po faulu na Falzonie sędzia podyktował rzut wolny dla gości.

38
    Przewaga FK w posiadaniu piłki ostatnich dwudziestu minutach nie podlega żadnej dyskusji. Goście starają się sporadycznie wyprowadzić akcję z własnej połowy, ale są skutecznie blokowani przez Bukatkina i Kozeka.

36
    Gorbushin próbował przymierzyć zza pola karnego, ale obrońcy gości zablokowali jego strzał.

35
    Rzut wolny na połowie Valletty dla drużyny FK.

33
    Marino wyrasta do roli bohatera pierwszej połowy.

33
    Kibuk strzela, ale piłka w rękawicach Marino.

32
    Ostatnie minuty to oblężenie pola karnego Valletty. Zawodnicy gości kompletnie zagubili koncepcję gry.

30
    Vasilyuk strzela, ale Marino raz jeszcze chroni swój zespół przed utratą bramki.

28
    Bergunov raz jeszcze sprawdził umiejętności Marino. Bramkarz gości po strzale pomocnika FK pewnie złapał futbolówkę.

27
    Po chwili kolejne doskonała akcja pod bramką Marino. Kibuk stanął przed szansą, ale nie zdołał opanować piłki w okolicach pola karnego Valletty.

26
    Gracze Valletty tracą piłkę. FK wyprowadza szybką kontrę, a w polu karnym gości Begunov przejmuje piłkę. Strzela na bramkę. Marino z najwyższym trudem łapie futbolówkę.