Milsami – Szachtior S. 1:1 (4:2 po rz. karnych) | AS Trencin – Göteborg 2:1 (koniec) | Rubin – Jagodina 1:0 (koniec)
FK Mińsk – Valetta 2:0 (koniec) | Rudar – Śląsk 2:2 (koniec) | Piast – Karabach 2:2 (po dogrywce)
MSK Żilina – Olimpija 2:0 (koniec) | Turnovo – Hajduk 1:1 (koniec) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (koniec)
Czichura – Thun 1:3 (koniec) | Aktobe – Hødd 2:0 (koniec) | Piunik – Żalgiris 1:1 (koniec)
Sturm – Breidablik 0:1 (koniec) | Keşla FK – Tromsø 1:0 (koniec) | Chazar – Maccabi H. 0:8 (koniec)
Gefle – Anorthosis 4:0 (koniec) | Hapoel TA – Beroe 2:2 (koniec) | Hacken – Sparta 1:0 (koniec)
Omonia – Astra 1:2 (koniec) | Slovan – Skonto 1:0 (koniec) | Pandurii – Levadia 4:0 (koniec)
Dacia – Czernomorec 2:1 (koniec) | Botew – Zrinjski 2:0 (koniec) | Senica – Mladost 0:1 (koniec)
Utrecht – Differdange 3:3 (koniec) | Lokomotiva – Dinamo M. 2:3 (koniec) | Víkingur G. – Petrolul 0:4 (koniec)
Prestatyn – Rijeka 0:3 (koniec) | Aalborg – Dila 0:0 (koniec) | Debreczyn – Strømsgodset 0:3 (koniec)
Standard – KR Reykjavík 3:1 (koniec) | Vestmannaeyja – Crvena Zvezda 0:0 (koniec) | Honvéd – Vojvodina 1:3 (koniec)
Široki – Irtysz Pawłodar 2:0 (koniec) | Linfield – Xánthi 1:2 (po dogrywce) | Lech P. – Honka 2:1 (koniec)
St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (koniec) | Derry – Trabzonspor 0:3 (koniec) | Hibernian – Malmo 0:7 (koniec)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (koniec)
İnter Baku
1:0 (0:0)
Tromsø IL
Czwartek 25.07.2013, 18:00 • Bayil Stadium , Baku • Liga Europy UEFA

W drugiej połowie dominowali gospodarze, ale w następnej rundzie zagra Tromso. Inter Baku mimo licznych akcji ofensywnych zdołał strzelić tylko jedną bramkę i dlatego to Norwedzy powalczą ze zwycięzcą pary Differdange 03 – Utrecht. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (19:58:21)

90+3
    Rzut wolny dla Tromso.

90+2
    Rozpaczliwe ataki gospodarzy.

89
    Goście starają się długo utrzymywać przy piłce. Coraz mniej dzieli ich od awansu.

87
    Jedna z nielicznych akcji gości zakończyła się około 30 metra przez bramką Interu.

85
    Cały czas gospodarze w ataku. Zostało im 5 minut marzeń i nadziei na wyrównanie stanu dwumeczu.