Milsami – Szachtior S. 1:1 (4:2 po rz. karnych) | AS Trencin – Göteborg 2:1 (koniec) | Rubin – Jagodina 1:0 (koniec)
FK Mińsk – Valetta 2:0 (koniec) | Rudar – Śląsk 2:2 (koniec) | Piast – Karabach 2:2 (po dogrywce)
MSK Żilina – Olimpija 2:0 (koniec) | Turnovo – Hajduk 1:1 (koniec) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (koniec)
Czichura – Thun 1:3 (koniec) | Aktobe – Hødd 2:0 (koniec) | Piunik – Żalgiris 1:1 (koniec)
Sturm – Breidablik 0:1 (koniec) | Keşla FK – Tromsø 1:0 (koniec) | Chazar – Maccabi H. 0:8 (koniec)
Gefle – Anorthosis 4:0 (koniec) | Hapoel TA – Beroe 2:2 (koniec) | Hacken – Sparta 1:0 (koniec)
Omonia – Astra 1:2 (koniec) | Slovan – Skonto 1:0 (koniec) | Pandurii – Levadia 4:0 (koniec)
Dacia – Czernomorec 2:1 (koniec) | Botew – Zrinjski 2:0 (koniec) | Senica – Mladost 0:1 (koniec)
Utrecht – Differdange 3:3 (koniec) | Lokomotiva – Dinamo M. 2:3 (koniec) | Víkingur G. – Petrolul 0:4 (koniec)
Prestatyn – Rijeka 0:3 (koniec) | Aalborg – Dila 0:0 (koniec) | Debreczyn – Strømsgodset 0:3 (koniec)
Standard – KR Reykjavík 3:1 (koniec) | Vestmannaeyja – Crvena Zvezda 0:0 (koniec) | Honvéd – Vojvodina 1:3 (koniec)
Široki – Irtysz Pawłodar 2:0 (koniec) | Linfield – Xánthi 1:2 (po dogrywce) | Lech P. – Honka 2:1 (koniec)
St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (koniec) | Derry – Trabzonspor 0:3 (koniec) | Hibernian – Malmo 0:7 (koniec)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (koniec)
İnter Baku
1:0 (0:0)
Tromsø IL
Czwartek 25.07.2013, 18:00 • Bayil Stadium , Baku • Liga Europy UEFA

W drugiej połowie dominowali gospodarze, ale w następnej rundzie zagra Tromso. Inter Baku mimo licznych akcji ofensywnych zdołał strzelić tylko jedną bramkę i dlatego to Norwedzy powalczą ze zwycięzcą pary Differdange 03 – Utrecht. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (19:58:21)

90+3
    Rzut wolny dla Tromso.

90+2
    Rozpaczliwe ataki gospodarzy.

89
    Goście starają się długo utrzymywać przy piłce. Coraz mniej dzieli ich od awansu.

87
    Jedna z nielicznych akcji gości zakończyła się około 30 metra przez bramką Interu.

85
    Cały czas gospodarze w ataku. Zostało im 5 minut marzeń i nadziei na wyrównanie stanu dwumeczu.

84
    Iashvili zmieniony przez Zargarova.

82
    Tskhadadze ukarany żółtą kartką.

80
    Gospodarze w natarciu. Brakuje im jednej bramki żeby doprowadzić do dogrywki.

78
    Drage zmienił Fojuta.

77
    Сausevic zmieniony przez Norbye.

75
    Gol dla İnteru!

TSKHADADZE w zamieszaniu podbramkowym wykazał się największą przytomnością umysłu i po zagraniu Amircanova umieścił piłkę w bramce.

73
    Flavio faulowął Johansena.

71
    Georgievski strzalił "Panu Bogu w okno". Od bramki rozpoczną goście.

69
    Genov zatrzymany przez Sahlmana.

68
    Iashvili ukarany żółtą kartką za głośne protesty.

67
    Pritchard zmieniony przez L. Johnsena.

66
    Rzut rożny dla Tromso.

64
    Moment rozpaczliwej obrony w wykonaniu Norwegów.

61
    Aut dla Interu na wysokości pola karnego Tromso.

56
    Ciss mocno z rzutu wolnego, ale prosto w ręce bramkarza.

55
    Rzut wolny dla gości z około 20 metrów.

54
    Bardzo niecelny strzał Tskhadadze z dystansu.

51
    Po dynamicznym początku oglądamy fragment niezbyt interesującej gry.

48

47
    Od początku wściekle atakują gospodarze.

46
    Gospodarze z małym opóźnieniem rozpoczęli drugą połowę.

Tskhadadze zmienił Javadova.

46

Po pierwszej połowie i niezbyt interesującej grze Inter Baku remisuje bezbramkowo z Tromso. Ten wynik premiuje zawodników z Norwegii. Jeśli gospodarze liczą na awans muszą pewniej zaatakować w drugiej połowie, na którą zapraszamy już za kwadrans.

45
    Niesamowite! Koppinen nie trafił w idealnej sytuacji. Z kilku metrów skierował piłkę obok bramki. Najlepsza sytuacja w tej połowie.

44
    Kolejny rzut wolny dla gości po faulu na Ondrasku.

43
    Faul w ataku zawodnika Interu i od rzutu wolnego rozpoczną goście.

42
    Strzał Ondraska zablokowany przez obrońców.

41
    Bardzo złe wykonanie stałego fragmentu gry i Lomaia bez problemu złapał piłkę.

40
    Kontra gości zakończona faulem i będzie rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

39

38
    Iashvili złapany na spalonym.

35
    Wielkie zamieszanie w polu karnym Tromso i goście z najwyższym trudem wybili piłkę z własnej strefy obronnej.

33
    Salukvadze faulował Ondraska. Rzut wolny dla gości.

32
    Inter Baku wciąż atakuje, ale robi to bardzo chaotycznie.

29
    Mammadov dośrodkował w pole karne, ale nikt nie doszedł do jego podania i piłka opuściła boisko.

27
    Kontra gości szybko zatrzymana przez obrońców Interu.

25
    Fojut ukarany żółtą kartką.

24
    Jeden z zawodników gospodarzy zwija się na boisku. Przerwa w grze.

23
    İnter Baku szuka bramki, która pozwoliłaby im marzyć o awansie, ale Norwedzy mądrze się bronią.

22
    Nieudany atak gospodarzy i od bramki rozpocznie Sahlman.

21
    Rzut wolny po faulu Salukvadze na Kristiansenie.

20
    Flavio Beck strzelał z dystansu. Bardzo mocno, ale i bardzo niecelnie.

19
    Kristiansen faulowany przez Mammadova i Norwedzy rozpoczną z własnej połowy.

19
    Iashvili zatrzymany przez Sahlmana.

17
    Iashvili zablokowany i kolejny stały fragment dla zawodników z Baku.

16

13
    Bardzo chaotyczna gra z obu stron. Piłka lata z jednej połowy na drugą.

11
    Javadov zmusił Sahlmana do wysiłku. Zawodnicy z Baku są bardzo aktywni w ofensywie, ale ich strzały nie sprawiają większych problemów bramkarzowi Tromso.

9
    Dashdemirov dobrze zachował się w obronie i zatrzymał atak gości.

7
    Сausevic faulował Iashviliego. Poszkodowany wykonywał rzut wolny, ale jego strzał był bardzo niecelny.

6
    Zablokowany strzał Javadova.

5
    Bramkarz Tromso drugi raz w krótkim czasie zmuszony był do interwencji. Tym razem strzelał Iashvili.

4
    Mammadov trafił w światło bramki, ale Sahlman nie dał się zaskoczyć.

3
    Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Żadna z drużyn nie zdołała do tej pory zaznaczyć swojej przewagi.

2
    Mammadov faulował aktywnego od początku Pritcharda. Stały fragment gry dla gości.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

İnter Baku: Lomaia – Dashdemirov, Salukvadze, Abdoulaye, Amircanov – Georgievski, Flavio Beck – Mikel Alvaro, Javadov, Mammadov – Iashvili

Tromsø IL: Sahlman – Causevic, Koppinen, Fojut, Ciss – Kristiansen, Andersen, Johansen, Pritchard, Benediksen – Ondrasek

Sędziowie: Eli Hacmon – Nahmias, Mazamber.

Zawodnicy z Baku do tej pory zawsze kończyli swoją przygodę z pucharami w drugiej rundzie i pewnie podobnie będzie tym razem. Nie znaczy to, że w meczu İnter Baku – Tromsø IL zabraknie emocji.

Największą gwiazdami Norwegów są młody Czech Zdeněk Ondrášek i norweski skrzydłowy Remi Johansen. Warto wspomnieć, że w Tromsø występuje Jarosław Fojut.

İnter Baku swojej szansy będzie upatrywał w tym, że zawodnicy z Norwegii bardzo źle radzą sobie na wyjazdach. W lidze zanotowali 4 remisy i 4 porażki na obcych boiskach

W bieżącym sezonie ligi norweskiej(system wiosna-jesień) Tromsø radzi sobie średnio o czym świadczy dopiero 9 miejsce po 16 kolejkach.

Prze tygodniem triumfowali zawodnicy z Norwegii i to oni będą faworytem do awansu. 2-0 wydaje się dość bezpiecznym wynikiem co nie znaczy, że Inter Baku nie powalczy o awans.