Brazylia – Polska 3:1 (koniec) | Stany Zjednoczone – Polska 3:0 (koniec)
1
25 17 15 20
Sobota 03.08.2013, 00:00World Grand Prix

0:0
    Polska po meczu pełnym walki przegrywa na wyjeździe z Brazylią 1:3. Po niezłej postawie w pierwszym secie, oczekiwaliśmy nieco więcej od naszych reprezentantek. Ostatecznie po całkiem niezłej grze w bloku, ale w słabym przyjęciu przegraliśmy zdecydowanie drugiego i trzeciego seta. Nieco lepiej wyglądało to w czwartej partii. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji live z meczów Polek na lajfy.com! (01:55:28)

25:20
    Czwarty set skończony.

25:20
    Atak Fabioli po bloku. Canarinhos wygrywają to spotkanie 3-1. Komplet punktów pozostaje w Brazylii.

24:20
    "Szósta strefa" i skuteczny atak Garay. Piłka meczowa dla Brazylii.

23:20
    Skuteczny potrójny blok Polek.

23:19
    Fatalne rozegranie i nieczyste uderzenie Kaczor.

21:18
    Dobra piłka na lewe skrzydło, ale atak Polki zablokowany.

20:18
    Zagrywka Garay w aut.

20:17
    Skuteczny atak Monique.

19:17
    Dwa nieskuteczne ataki Garay i w końcu Skowrońska-Dolata zdobywa punkt dla polskiej drużyny po bloku Brazylijek.

19:16
    Dobry atak Różyckiej.

19:15
    Ależ genialne zagranie Adenizii. A szkoda, bo dwukrotnie Polki dobrze interweniowały w obronie.