Wisła II – Korona II 0:4 (koniec)
Wisła II Kraków
0:4 (0:3)
Korona II Kielce
Środa 14.08.2013, 17:00 • Stadion Wisły Kraków • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:46:27)

Po bardzo jednostronnym spotkaniu rezerwy Korony Kielce pokonują Wisłę II Kraków aż 4:0! Gospodarze byli dziś bezradni i notują drugą porażkę z rzędu, wciąż czekając chociażby na pierwszą zdobytą bramkę.

Koniec meczu!

94
    Na boisku opatrywany Piwowar.

92
    Lewą stroną ładnie przedarł się Zając, ale nikt nie przeciął jego dośrodkowania.

91
    Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzał Janiec, piłka w niewielkiej odległości minęła lewy słupek bramki strzeżonej przez Bieszczada.

90
    Żółtą kartką ukarany Lech.

89
    Ładna indywidualna akcja Szmalca, podanie do Piwowara, który jednak dośrodkowuje niecelnie.

85
    Janiec zagrał piłkę w pole karne do Angielskiego, który, pomimo asysty trzech obrońców, przez dłuższą chwilę utrzymywał się przy piłce, jednak nie zdołał oddać strzału!

83
    Piłka po dośrodkowaniu Jaśkiewicza ląduje w rękawicach Bieszczada.

81
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Seweryn, ale zrobił to bardzo nieudolnie.

78
    Tomasz Zając zmienia Kuczaka.

75
    W polu karny gospodarzy pada Angielski, ale sędzie nie decyduje się użyć gwizdka.

72
    Zawłockiego zmienia Mateusz Zawadzki.

69
    Z rzutu rożnego dośrodkowywał Ślęczka, ale w zamieszaniu podbramkowych najwyżej wyskoczył Shlakotin.

68
    Z długo nie mógł się podnieść Zawłocki, który teraz jest opatrywany przy linii końcowej.

67
    Karol Angielski zmienia strzelca dwóch bramek, Przybyłę.

65
    Mocno w pole karne piłkę wgrał Ślęczka, ale dobrze głową interweniował Piwowar.

64
    Pressingiem zaatakował Pułka, ale był faulowany tuż przed polem karnym.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Adam Delimat

Gole: 11. Przybyła, 25. Przybyła, 39. Jaśkiewicz, 54. Janiec

Kartki:   90. Lech (WSK)

Wisła II Kraków: 30. Gerard Bieszczad – 24. Remigiusz Szywacz, 21. Fabian Burdenski (46 minuta: 7. Jakub Downar-Zapolski), 11. Michał Bierzało, 13. Bartłomiej Kolanko – 15. Przemysław Lech, 20. Kamil Kuczak (78 minuta: 9. Tomasz Zając), 10. Jakub Pułka, 19. Michał Szewczyk (46 minuta: 14. Aleksander Ślęczka), 17. Dominik Kościelniak (60 minuta: 23. Piotr Ferens) – 25. Dawid Kamiński
    Korona II Kielce: 24. Oleksii Shlakotin – 47. Piotr Piwowar, 45. Michał Wrześniewski, 63. Adrian Bednarski, 46. Rafał Zawłocki (72. minuta: 50. Mateusz Zawadzki) – 48. Mateusz Janiec, 62. Radosław Szmalec, 60. Vanja Marković (56 minuta: 58. Adrian Seweryn), 52. Jakub Kotarzewski (60 minuta: 54. Piotr Paprocki) – 49. Jakub Jaśkiewicz, 56. Michał Przybyła (67. minuta: 64. Karol Angielski)

Sędziowie: Michał Fudala – Sławomir Pudło, Seweryn Kozub