Sevilla – Atletico 1:3 (koniec) | Rayo Vallecano – Elche 3:0 (koniec) | Celta Vigo – RCD Espanyol 2:2 (koniec)
Almeria – Villarreal 2:3 (koniec)
UD Almeria
2:3 (1:0)
Villarreal CF
Poniedziałek 19.08.2013, 22:00 • ESTADIO DE LOS JUEGOS MEDITERRÁNEOS • Hiszpańska LaLiga

86
    Gol dla Villarrealu!
    Nieprawdopodobna końcówka! Sytuacja na boisku zmienia się o 180 stopni w przeciągu 2 minut! Błysnął dos Santos, który ograł obrońcę w polu karnym i przytomnie wycofał piłkę na 8. metr do PEREIRY, który strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu! VILLARREAL na prowadzeniu!

83
    Sytuacja bliźniaczo podobna do tej sprzed minuty! Dla odmiany z prawej strony ostro dośrodkowywał Aquino, a dos Santos, lewą nogą bez problemu pakuje piłkę do siatki! Mamy wyrównanie! Piękna akcja dwóch Meksykanów!

74
    Gol dla Almerii!
    Cóż za debiut! Suso fantastycznie dośrodkował lewą nogą, goście założyli totalnie nieudaną pułapkę ofsajdową i RODRI znalazł się w sytuacji sam na sam z Asenjo! Wykończył to z zimną krwią! 2:1!

65
    To się nazywa wejście smoka! PEREIRA pierwszy kontakt z piłką zamienia na bramkę! Dostał świetne podanie na prawą stronę pola karnego, próbował zwieść obrońcę i ostro dośrodkować w pole bramkowe, ale ten nie dawał za wygraną i piłka odbita od jego nóg wpada do bramki obok bezradnego Estebana!

39
    Piękna akcja! Rafita dostał znakomite podanie w pole karne, pociągnął z piłką parę metrów i zagrał w środek pola bramkowego do wbiegającego RODRIEGO, który bez najmniejszych problemów pokonuje Sergio Asenjo!

Wypożyczony z Barcelony skrzydłowy strzela bramkę w swoim debiucie!

Gole: 39. Rodri, 74. Rodri – 65. Pereira, 83. dos Santos, 86. Pereira

Kartki:   35. Rafita (ALM)

UD Almeria: Esteban – Rafita, Pellerano, Trujillo, Dubarbier (87' Diaz) – Tebar (69' Corona), Verza – Vidal, Soriano (84' Kim Young), Suso – Rodri
    Villarreal CF: Asenjo – Gaspar, Iniguez, Musacchio, Jaume – Pina (54' Trigueros), Soriano, Perez (59' Aquino), Cani – Uche (62' Pereira), dos Santos

Sędziowie: Alberto Undiano – Roberto Díaz; Francisco García – Alfonso Melgares