Szachtior K. – Celtic 2:0 (koniec) | Vik. Pilzno – Maribor 3:1 (koniec) | Lyon – Sociedad 0:2 (koniec)
PSV – AC Milan 1:1 (koniec) | Paços – Zenit 1:4 (koniec)
Viktoria Pilzno
3:1 (1:0)
NK Maribor
Wtorek 20.08.2013, 20:45 • Štruncovy Sady Stadión, Pilzno • Liga Mistrzów UEFA

Zapraszamy do relacji z zapowiadającego się równie ciekawie rewanżu, który już za tydzień! Dziękuję za uwagę, dobranoc. (22:41:04)

Graczem meczu wyznaczam Daridę, który zdobył jedną z bramek a także wiele razy próbował strzałów z dystansu oraz był sporym zagrożeniem dla Mariboru.

Bardzo dobre, emocjonujące spotkanie w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów kończy się wygraną Viktorii Pilzno z Mariborem 3:1! Tym samym Czesi zdecydowanie zbliżają się do upragnionego awansu.

90+3
    Gospodarze się nie spieszą! Ostatni stały fragment meczu i kolejna szansa dla Czechów.

90+2
    Rajtoral fauluje na połowie przeciwnika by spowolnić grę. Bardzo dobre widowisko i doliczone 3 minuty!

90+1
    Maribor pokonany! Viktoria pięknie wykorzystała szansę w ostatnich minutach i zbliża się do awansu!

90
    Gooool dla Pilzna!

Kontra Viktorii i dobre podanie Rajtorala do DURIS'a, który wślizgiem zdobywa 3. bramkę!

89
    Świeży Mendy próbował swoich sił w akcji z dwoma obrońcami, nie dał rady i następuje kontra Viktorii.

88
    Zmiana w drużynie NK Maribor: z boiska schodzi Ibraimi, na boisku pojawia się Mendy.

87
    Zmiana w drużynie Viktoria Pilzno: z boiska schodzi Darida, na boisku pojawia się Tecl.

87
    To już 10. rzut rożny dla miejscowej drużyny, zanim jednak korner, ostatnia zmiana w ekipie Viktorii.

86
    Na murawie zwija się z bólu Ibraimi. Chwila przerwy i gramy dalej.

85
    Zmiana w drużynie NK Maribor: z boiska schodzi Milec, na boisku pojawia się Derviševič.

83
    Znów okazja dla gospodarzy! Darida z pola karnego zostaje zablokowany! Piłka wciąż przy nogach graczy z Pilzna.

81
    Trzeci kartonik w dzisiejszym meczu, tym razem ukarany zostaje Ďuriš za przewinienie taktyczne.

80
    Maribor utrzymuje się w ataku pozycyjnym. Obie drużyny będą walczyć do ostatniego gwizdka o jak najlepszy wynik!

79
    Rzut rożny dla gospodarzy i Horváth dokładnie ustawia piłkę, by potem dośrodkować prosto na głowę Hořavy a ten uderza prosto w bramkarza!

77
    Zmiana w drużynie Viktoria Pilzno: z boiska schodzi Petržela, na boisku pojawia się Rajtoral.