Aktobe – Dynamo Kij. 2:3 (koniec) | Kubań – Feyenoord 1:0 (koniec) | Jablonec – Real Betis 1:2 (koniec)
Karabach – Eintracht 0:2 (koniec) | Dinamo Tb. – Tottenham 0:5 (koniec) | Atromitos – Alkmaar 1:3 (koniec)
FK Mińsk – Standard 0:2 (koniec) | Maccabi H. – Astra 2:0 (koniec) | Molde – Rubin 0:2 (koniec)
FC Salzburg – Żalgiris 5:0 (koniec) | Esbjerg – Saint-Étienne 4:3 (koniec) | St. Gallen – Spartak Mos. 1:1 (koniec)
Kalju – Dnipro 1:3 (koniec) | Kukësi – Trabzonspor 0:2 (koniec) | IF Elfsborg – Nordsjælland 1:1 (koniec)
Apollon – Nice 2:0 (koniec) | Tromsø – Besiktas 2:1 (koniec) | Pandurii – Braga 0:1 (koniec)
Hafnarfjörður – Genk 0:2 (koniec) | Swansea – Petrolul 5:1 (koniec) | Rijeka – Stuttgart 2:1 (koniec)
Vojvodina – Sheriff 1:1 (koniec) | Czernomorec – Korcza 1:0 (koniec) | Partizan – Thun 1:0 (koniec)
Waregem – APOEL 1:1 (koniec) | Udinese – Slovan 1:3 (koniec) | Grasshoppers – Fiorentina 1:2 (koniec)
Rapid – Dila 1:0 (koniec) | Sevilla – Śląsk 4:1 (koniec) | Estoril – Pasching 2:0 (koniec)
Esbjerg fB
4:3 (1:2)
AS Saint-Étienne
Czwartek 22.08.2013, 19:00 • Sport & Event Park • Liga Europy UEFA

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (20:53:45)

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu, w którym oglądaliśmy aż siedem bramek, gospodarze z Esbjerga pokonują ostatecznie zespół Saint-Étienne 4:3. W kontekście rewanżu nie jest to jednak dla podopiecznych Nielsa Frederiksena wymarzony wynik, ponieważ na Stade Geoffroy-Guichard nie będą oni mogli pozwolić sobie na porażkę!

Koniec meczu!

92
    W pole karne próbował jeszcze wrzucać Sissoko, ale nikt do tej piłki nie doszedł.

92
    Jens Askou zastępuje w doliczonym czasie Lekvena.

91
    Dwójkowa akcja Brandao z Perrinem zatrzymała się jednak na linii 16 metra.

90
    Dwie minuty doliczone do regulaminowych 90.

88
    Strzału spróbował również Cohade, lecz on również chybił.

86
    Sprzed pola karnego uderzał Rasmussen, ale uczynił to bardzo niecelnie.

84
    Kolejna zmiana w szeregach gości, Ibrahim Sissoko zmienia Tabanou.

83
    Z lewej strony pola karnego do Rasmussena precyzyjnie dośrodkował Diouf, jednak Duńczyk zdołał trafić tylko w poprzeczkę!

80
    Gol dla Esbjergu!
    Przed polem karnym do piłki dopadł PETER ANKERSEN, który przebiegł kilka metrów i technicznym uderzeniem lewą nogą z 16 metrów pokonał Ruffiera!!!

75
    Niezwykle mocno z autu wrzucił Knudsen, piłka trafiła wprost na głowę ANDREASENA, który doprowadza do remisu!

74
    Z uderzeniem sprzed pola karnego radzi sobie Ruffier, tylko wrzut z autu dla gospodarzy.

70
    Gol dla Saint-Étienne!
    Ależ się nam zrobiło spotkanie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę na 3:2 głową zdobywa PERRIN!

69
    Tym razem zamieszanie w polu karnym gospodarzy, z najbliższej odległości próbowali Zouma i Perrin, jednak tylko rzut rożny dla Saint-Étienne!

67
    Zmiana w zespole gości, Renaud Cohade zmienia Clementa.

65
    Z rzutu wolnego uderzał Tabanou, niewiele brakowało, a zdobyłby swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

64
    Ogromne zamieszanie w polu bramkowym gości, do strzału doszedł Diouf, którego strzał został jeszcze zablokowany na linii bramkowej, jednak dobitka VAN BURENA była już bezlitosna!

Adam Delimat

Gole: 26. P.Ankersen, 64. Van Buren, 75. Andreasen, 80. P.Ankersen – 22. Tabanou, 42. Hamouma, 70. Perrin

Esbjerg fB: Rønnow – Hansen, P.Ankersen, Drobo-Ampem, Knudsen – Lekven (92. Jens Askou), J.Ankersen, Andreasen, Lyng (61. Jesper Rasmussen) – Van Buren, Diouf
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Zouma, Brison, Clerc, Perrin – Tabanou (84. Ibrahim Sissoko), Clément (67. Renaud Cohade), Lemoine, Guilavogui, Hamouma – Brandao

Sędziowie: Bobby Madden – Alasdair Moss, David McGeachie
    Czwartek 29.08.2013
    Saint-Étienne - Esbjerg 0:1

Gole: 73. Bayal Sall (wł.)

Kartki:   63. Lemoine (SET), 74. Brandao (SET), 81. Zouma (SET) – 8. P. Ankersen (ESB), 51. Hanse (ESB), 93. Rønnow (ESB)