Aktobe – Dynamo Kij. 2:3 (koniec) | Kubań – Feyenoord 1:0 (koniec) | Jablonec – Real Betis 1:2 (koniec)
Karabach – Eintracht 0:2 (koniec) | Dinamo Tb. – Tottenham 0:5 (koniec) | Atromitos – Alkmaar 1:3 (koniec)
FK Mińsk – Standard 0:2 (koniec) | Maccabi H. – Astra 2:0 (koniec) | Molde – Rubin 0:2 (koniec)
FC Salzburg – Żalgiris 5:0 (koniec) | Esbjerg – Saint-Étienne 4:3 (koniec) | St. Gallen – Spartak Mos. 1:1 (koniec)
Kalju – Dnipro 1:3 (koniec) | Kukësi – Trabzonspor 0:2 (koniec) | IF Elfsborg – Nordsjælland 1:1 (koniec)
Apollon – Nice 2:0 (koniec) | Tromsø – Besiktas 2:1 (koniec) | Pandurii – Braga 0:1 (koniec)
Hafnarfjörður – Genk 0:2 (koniec) | Swansea – Petrolul 5:1 (koniec) | Rijeka – Stuttgart 2:1 (koniec)
Vojvodina – Sheriff 1:1 (koniec) | Czernomorec – Korcza 1:0 (koniec) | Partizan – Thun 1:0 (koniec)
Waregem – APOEL 1:1 (koniec) | Udinese – Slovan 1:3 (koniec) | Grasshoppers – Fiorentina 1:2 (koniec)
Rapid – Dila 1:0 (koniec) | Sevilla – Śląsk 4:1 (koniec) | Estoril – Pasching 2:0 (koniec)
Esbjerg fB
4:3 (1:2)
AS Saint-Étienne
Czwartek 22.08.2013, 19:00 • Sport & Event Park • Liga Europy UEFA

80
    Gol dla Esbjergu!
    Przed polem karnym do piłki dopadł PETER ANKERSEN, który przebiegł kilka metrów i technicznym uderzeniem lewą nogą z 16 metrów pokonał Ruffiera!!!

75
    Niezwykle mocno z autu wrzucił Knudsen, piłka trafiła wprost na głowę ANDREASENA, który doprowadza do remisu!

70
    Gol dla Saint-Étienne!
    Ależ się nam zrobiło spotkanie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę na 3:2 głową zdobywa PERRIN!

64
    Ogromne zamieszanie w polu bramkowym gości, do strzału doszedł Diouf, którego strzał został jeszcze zablokowany na linii bramkowej, jednak dobitka VAN BURENA była już bezlitosna!

42
    Przed polem karnym piłę otrzymał HAMOUMA, który płaskim strzałem przy lewym słupku nie dał szans Rønnowowi!

26
    Ależ odpowiedź gospodarzy! Tym razem precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego piłkę do siatki posyła PETER ANKERSEN!

22
    Z rzutu wolnego uderzał TABANOU, który płaskim uderzeniem po długim słupku pokonał Rønnowa!

Adam Delimat

Gole: 26. P.Ankersen, 64. Van Buren, 75. Andreasen, 80. P.Ankersen – 22. Tabanou, 42. Hamouma, 70. Perrin

Esbjerg fB: Rønnow – Hansen, P.Ankersen, Drobo-Ampem, Knudsen – Lekven (92. Jens Askou), J.Ankersen, Andreasen, Lyng (61. Jesper Rasmussen) – Van Buren, Diouf
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Zouma, Brison, Clerc, Perrin – Tabanou (84. Ibrahim Sissoko), Clément (67. Renaud Cohade), Lemoine, Guilavogui, Hamouma – Brandao

Sędziowie: Bobby Madden – Alasdair Moss, David McGeachie
    Czwartek 29.08.2013
    Saint-Étienne - Esbjerg 0:1

Gole: 73. Bayal Sall (wł.)

Kartki:   63. Lemoine (SET), 74. Brandao (SET), 81. Zouma (SET) – 8. P. Ankersen (ESB), 51. Hanse (ESB), 93. Rønnow (ESB)