Aktobe – Dynamo Kij. 2:3 (koniec) | Kubań – Feyenoord 1:0 (koniec) | Jablonec – Real Betis 1:2 (koniec)
Karabach – Eintracht 0:2 (koniec) | Dinamo Tb. – Tottenham 0:5 (koniec) | Atromitos – Alkmaar 1:3 (koniec)
FK Mińsk – Standard 0:2 (koniec) | Maccabi H. – Astra 2:0 (koniec) | Molde – Rubin 0:2 (koniec)
FC Salzburg – Żalgiris 5:0 (koniec) | Esbjerg – Saint-Étienne 4:3 (koniec) | St. Gallen – Spartak Mos. 1:1 (koniec)
Kalju – Dnipro 1:3 (koniec) | Kukësi – Trabzonspor 0:2 (koniec) | IF Elfsborg – Nordsjælland 1:1 (koniec)
Apollon – Nice 2:0 (koniec) | Tromsø – Besiktas 2:1 (koniec) | Pandurii – Braga 0:1 (koniec)
Hafnarfjörður – Genk 0:2 (koniec) | Swansea – Petrolul 5:1 (koniec) | Rijeka – Stuttgart 2:1 (koniec)
Vojvodina – Sheriff 1:1 (koniec) | Czernomorec – Korcza 1:0 (koniec) | Partizan – Thun 1:0 (koniec)
Waregem – APOEL 1:1 (koniec) | Udinese – Slovan 1:3 (koniec) | Grasshoppers – Fiorentina 1:2 (koniec)
Rapid – Dila 1:0 (koniec) | Sevilla – Śląsk 4:1 (koniec) | Estoril – Pasching 2:0 (koniec)
GD Estoril Praia
2:0 (2:0)
FC Pasching
Czwartek 22.08.2013, 21:30Liga Europy UEFA

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w naszym serwisie. (23:25:40)

GD Estoril Praia pewnie i zasłużenie pokonuje FC Pasching 2:0. Tym samym portugalski zespół jest blisko fazy grupowej Ligi Europy. MVP meczu naszym wyborem został Galvão, który w tym meczu zaliczył dwie asysty.

90+1
    Rzut rożny dla Austriaków – piłka ostatecznie trafia w ręce Silvy.

90
    Doliczone trzy minuty.

88
    Jeszcze jedna kartka, tym razem dla Filipe.

85
    Fernandes oddał swój pierwszy strzał po wejściu na murawę, został on zablokowany przez przeciwnika.

83
    Petrović pada w polu karnym, nie ma mowy o "jedenastce". Dobra decyzja arbitra.

80
    Zmiana w drużynie GD Estoril Praia: z boiska schodzi Galvão, na boisku pojawia się Fernandes.

79
    Rzut rożny dla przyjezdnych, jednak gra szybko wraca pod bramkę FC Pasching.

78
    Zmiana w drużynie FC Pasching: z boiska schodzi Krammer, na boisku pojawia się Mössner.

77
    Bardzo dobra szansa przed Estoril – najpierw strzelał Carlitos, ale jego próba została zablokowana przez obrońców, następnie spróbował Amado, a piłka trafiła w słupek!

75
    Zmiana w drużynie GD Estoril Praia: z boiska schodzi Leal, na boisku pojawia się Sebá.

74
    I jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy, tym razem zdołał oddać strzał Evandro, piłka powędrowała nad bramką Bergera.

73
    Prettenthaler chciał poderwać swój zespół do ataku, ale stracił piłkę na lewej stronie boiska.

70
    Miguel obejrzał kartkę za faul na Casanovie.

70
    Dwadzieścia minut do końca, przy głosie wciąż gospodarze, którzy poszukają jeszcze szansy na podwyższenie prowadzenia.

68
    Zmiana w drużynie FC Pasching: z boiska schodzi Sobkova, na boisku pojawia się Pfennich.

68
    Zmiana w drużynie GD Estoril Praia: z boiska schodzi Dos Santos, na boisku pojawia się Amado.

66
    Krammer ukarany żółtym kartonikiem.

65
    Naprawdę niewiele zabrakło, aby Evandro trafił do bramki Bergera bezpośrednio z rzutu rożnego! Piłka o centymetry minęła słupek bramki!

62
    Jeszcze jeden rzut rożny, tym razem z prawej strony, w powietrzu dobrze spisał się Pedro Galvão, jednak jego uderzenie ostatecznie zatrzymało się na zawodniku drużyny przeciwnej.

60
    Drugi korner z rzędu nie został rozegrany tak dobrze jak poprzedni.

59
    Evandro dośrodkował z rzutu rożnego, świetnie uderzył Bruno Miguel, ale końcami palców sięgnął piłkę Berger!

58
    Miażdżąca przewaga Estoril Praia jeśli chodzi o oddane strzały – 11:1.

56
    Ostro potraktowany Anderson Luiz i Sobkova ukarany kartką.

53
    Pedro Galvão uderzył ze skraju pola karnego, dobra interwencja Bergera.

49
    Obraz gry ciągle taki sam – dominacja portugalskiej drużyny od 46 minuty drugiej połowy, strzał na bramkę z woleja oddał Evandro – niecelnie.

46
    Zmiana w drużynie FC Pasching: z boiska schodzi Schobesberger, na boisku pojawia się Hamdemir.

46

Pierwsza połowa to zupełna dominacja gospodarzy, którzy prowadzą już 2:0. Czy zwiększą jeszcze swoja przewagę nad rywalami? Bądźcie z nami, powracamy wkrótce.

45
    Doliczona jedna minuta.

44
    Evandro dośrodkowywał z prawej strony boiska, pewnie oddalają grę obrońcy austriackiej drużyny.

42
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu – ogląda ją Prettenthaler.

41
    Znów aktywny Carlitos na lewej flance, tym razem jednak niedokładnie zagrywał do partnera.

40
    Gol dla Estoril!
    Tymczasem wykorzystują to gospodarze i podwyższają prowadzenie! Galvão znakomicie minął obrońcę i pięknie wypuścił CARLITOSA, który technicznym strzałem pokonał Bergera! 2:0!

37
    Wiele niedokładności w poczynaniach przyjezdnych, straty, zbyt mocne podania, problemy z przyjęciem piłki – to tylko niektóre z licznych błędów.

34
    W pole karne centrował Filipe, strzał co prawda zdołał oddać Evandro, ale był on niecelny.

34
    Strzał Galvão odbija się od obrońcy i będzie korner dla gospodarzy.

30
    30 minut gry już za nami, ciągle optyczna przewaga po stronie portugalskiej drużyny.

28
    Sobkova zdecydował się na strzał z dużej odległości wykonując rzut wolny, nie był to zbyt dobry pomysł.

26
    Przyjezdni coraz częściej uciekają się do przewinienia, by przerwać akcję rywali.

24
    Schobesberger wykonywał rzut rożny z lewej strony, przeciwnicy spokojnie oddalają zagrożenie.

23
    Carlitos uderzył zza pola karnego, bez problemu złapał piłkę Berger.

21
    Na lewej stronie nieprzepisowo zatrzymany Carlitos, szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego.

20
    Dominacja GD Estoril Praia od pierwszych minut. Piłkarze tego zespołu oddali już pięć strzałów na bramkę, jeden z nich poskutkował golem.

16
    O strzał z dystansu pokusił się Carlitos – nie trafił w bramkę.

14
    Defensorzy FC Pasching dobrze zatrzymali teraz włączającego się do ataku Tavaresa.

12
    Petrović kolejny raz zbyt wcześnie wyszedł do piłki i został odgwizdany ofsajd.

10
    Pierwszy strzał na bramkę i mamy gola dla gospodarzy! Nieustępliwy Galvão odebrał piłkę przeciwnikowi na skrzydle, dograł do EVANDRO, a ten z największą łatwością pokonał bramkarza rywali!

7
    Petrović złapany na pozycji spalonej.

4
    Nacho Casanova sfaulowany w środku pola.

3
    Agresywnie rozpoczęli piłkarze gospodarzy.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Faworytem spotkania jest drużyna gospodarzy, która ma zdecydowanie mocniejszą kadrę od ekipy z Austrii. Podobnie jednak było w ostatniej rundzie, kiedy Estoril podejmował Hapoel Ramat Gan i miał sporo problemów, aby awansować. Zobaczymy jak będzie tym razem. Zapraszamy do śledzenia relacji live z tego spotkania na lajfy.com!

Obie drużyny nigdy wcześniej nie miały okazji zagrać przeciwko sobie.

Pasching z siedmioma punktami po czterech meczach plasuje się na piątym miejscu w lidze austriackiej.

Gospodarze w swoim pierwszym meczu ligowym pokonali Nacional 3:1.

Dla Pasching natomiast będzie to pierwsze spotkanie rozgrywane w ramach eliminacji do Ligi Europy w tym sezonie.

W poprzedniej rundzie eliminacyjnej gospodarze dzisiejszego pojedynku z trudem poradzili sobie ze spadkowiczem z ligi izraelskiej, Hapoelem Ramat Gan.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:30.

Gole: 10. Evandro, 40. Carlitos

Kartki:   70. Miguel (ETR), 88. Filipe (ETR) – 42. Prettenthaler (PAS), 56. Sobkova (PAS), 66. Krammer (PAS)

GD Estoril Praia: Silva – Luiz, Tavares, Miguel, Mano – Dos Santos (68' Amado), Evandro, Filipe – Carlitos, Leal (75' Sebá), Galvão (80' Fernandes)
    FC Pasching: Berger – Kerschbaumer, Grasegger, Kablar, Prettenthaler – Perchthold, Sobkova (68' Pfennich), Krammer (78' Mössner) – Schobesberger (46' Hamdemir), Petrović – Casanova

Sędziowie: Yildirim – Gencerler, Kan