0:2 (0:1)
Chrobry Głogów
Niedziela 25.08.2013, 16:00 • Stadion Miejski w Ostrowie • 2 Liga Zachodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Do Ostrowa przyjeżdża Chrobry Głogów, których w ligowej tabeli zajmuje drugie miejsce. Gospodarze po czterech kolejkach są na pozycji piętnastej.

Bolączką Ostrovii pozostaje skuteczność. W dotychczas czterech rozegranych spotkaniach zawodnicy z Wielkopolski zdobyli zaledwie dwie bramki, a przy tym stracili również dwie.

Chrobry Głogów nie przegrał jak dotąd, ani jednego spotkania. Odniósł trzy zwycięstwa i raz zremisował. Bilans bramkowy gości również pokazuje ich obecną dyspozycję: sześć strzelonych i dwie stracone.

Wszystko wskazuje, że w niedzielne popołudnie w Ostrowie kibice będą świadkami zaciętego i ciekawego meczu. Wszystkich sympatyków futbolu zapraszamy na relację.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Sadowski – Krawczyk, Rejer, Czech, Wiącek – Wrzesiński, Cyfert, Kowalski-Haberek, Skrobacz, Michalski – Gościniak

Chrobry Głogów: Rzepecki – Ziemniak, Szałek, Michalec, Samiec – Machaj, Hałambiec, Ulatowski, Janeczko – Szczepaniak, Sędziak

1
    Na boisku trwa konkurs kto wyżej kopnie piłkę. Kibice z zapartym tchem śledzą kolejne próby.

3
    Atak drużyny gości. Piłka wychodzi za linię końcową. Rzut rożny dla Chrobrego.

4
    Drugi rzut rożny dla gości, ale z przeciwnej strony boiska.

4
    Z atrakcji około stadionowych, jedna z reklam głośno upadła – reklama miasta Ostrów. Wracamy do gry.

6
    Michalski na spalonym. Pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się dwadzieścia metrów od bramki Rzepeckiego.

7
    Mecz toczy się w powolnym tempie.

9
    Skrobacz próbował złożyć się do strzału w polu karnym, ale został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy.

10
    Wrzesiński był sam na sam, strzelił, ale Rzepecki złapał piłkę. Sędzia liniowy wskazał, że gracz gospodarzy był na spalonym.

12
    Michalski uderzył z dwudziestego piątego metra, ale piłka daleko od bramki.

14
    Zawodnicy jednej i drugiej atakują. Gra się ożywiła.

16
    Rzut rożny dla Ostrovii.

17
    Rzut wolny dla Ostrovii po zagraniu ręką przez jednego z zawodników gości.

18

19
    Wrzutka w pole karne Ostrovii w wykonaniu Sędziaka. Do piłki w polu karnym doszedł Hałambiec, którego strzał obronił Sadowski.

21
    Rzut rożny dla Chrobrego.

22
    Szałek był bliski strzelenia bramki, ale nie zdołał przeciąć podania zagranej przez partnera.

24
    Czech faulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla Ostrovii.

25
    Michalski uderza obok bramki.

26
    Gościniak faulowany na trzydziestym metrze przed bramką Chrobrego. Rzut wolny dla gospodarzy.

27
    Kowalski-Haberek faulowany tuż przed szesnastką.

29
    Sędziak faulowany na linii pola karnego. Rzut wolny dla gości.

31
    Ulatowski zza pola karnego huknął, a Sadowski wyciągnął się jak długi. Fantastyczny strzał pomocnika Chrobrego i równie fantastyczna interwencja bramkarza gospodarzy.

34
    Kowalski-Haberek strzelił, ale oszczędzimy Państwu detali. Piłka za linią końcową.

36
    Szałek faulowany przez Michalskiego. Rzut wolny dla Chrobrego.

38
    Michalski walczył z Michalcem, napastnik Ostrovii wygrał pojedynek, ale sędzia podyktował rzut wolny dla Chrobrego.

40
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki MACHAJ! W polu karnym Machaj otrzymał podanie od kolegi i posłał piłkę w długi róg bramki Ostrovii.

42
    Kowalski-Haberek faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla Ostrovii.

43
    Do piłki podszedł Gościniak. Uderzył, ale piłka daleko od bramki Rzepeckiego.

44
    Sędzia nie przedłużył pierwszej połowy.

Po pierwszych 45 minutach Ostrovia przegrywa z Chrobrym 0:1. Zapraszamy na drugą połowę za kilka minut.

Zawodnicy wychodzą na murawę.

45
    Szepeta zmienił Wrzesińskiego.

46

48
    Początek drugiej połowy leniwy. Nie mieliśmy żadnej akcji pod jedną czy drugą bramką.

50
    Kowalski-Haberek faulowany. Rzut wolny dla Ostrovii, piłka ustawiona dwadzieścia pięć metrów od bramki Rzepeckiego.

51

53
    Gościniak uderzył na bramkę, ale został zablokowany.

53
    Sędziak sam na sam z Sadowskim. Napastnik Chrobrego przelobował bramkarza, ale piłkę z linii bramkowej wybił Rejer na rzut rożny.

54
    Hałambiec w polu karnym przyjął piłkę i strzelił z kilku metrów, ale Sadowski z najwyższym trudem obronił strzał zawodnika gości.

55
    Rzut wolny dla Ostrovii, po faulu na Rejerze.

56
    Kowalski-Haberek ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

57
    Pierwsze minuty drugiej połowy dla gospodarzy.

59
    Rzut wolny dla Ostrovii w pobliżu pola karnego Chrobrego.

61
    Kibice Ostrovii głośno wspierają swój zespół.

64
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Gospodarze coraz śmielej atakują i zaczynają grać trójką obrońców w defensywie.

66
    Gancarczyk zmienił Ulatowskiego.

66
    Szymanowski zmienił Cyferta.

68
    Błyskawiczna kontra gości. Janeczko strzela z dziesięciu, piłkę broni Sadowski, dobitka Szczepaniaka również zatrzymana przez bramkarza Ostrovii.

73
    Wiącek otrzymał świetne podanie w polu karnym, strzelił głową z dwóch metrów. Rzepecki wybronił piłkę na rzut rożny.

75
    Ilków-Gołąb zmienił Szczepaniaka.

76
    Rzut rożny dla gospodarzy.

77
    Szepeta uderzył na bramkę Chrobrego, ale bramkarz pewnie złapał piłkę.

78
    Dachowiak zmienił Skrobacza.

80
    Ziemniak faulowany na własnej połowie. Bez kartki. Rzut wolny dla Chrobrego.

81
    Bednarski zmienił Janeczkę.

81
    Do końca spotkania pozostało mniej niż dziesięć minut. Ostrovia nadal atakuje, ale to goście mieli dwie doskonałe okazje w ostatnich piętnastu minutach spotkania.

85
    Chrobry atakował, ale akcja została zatrzymana w okolicach pola karnego Ostrovii.

87
    Rzut wolny dla gospodarzy w okolicach środka boiska.

88
    Jeden z graczy Ostrovii na spalonym.

89

89
    Arbiter przedłużył drugą połowę o trzy minuty.

90
    Strzelcem bramki MACHAJ! Tabaczyński zagrał piłkę do Machaja, który w sytuacji sam na sam strzelił obok Sadowskiego.

Bohaterem spotkania strzelec dwóch bramek dla Chrobrego – Machaj! Zawodnik gości zapewnił zwycięstwo swojej drużynie i cały mecz był niezwykle aktywny.

Za nami umiarkowanie interesujący mecz. Chrobry zasłużenie wygrał w Ostrowie i pokazał, że jego obecna forma nie jest dziełem przypadku.

Ostrovia będzie musiała popracować nad skutecznością i grą w defensywie. Sadowski pokazał w dzisiejszym meczu, że jest dobrym bramkarze, ale nie może naprawiać wszystkich błędów swoich kolegów z pola.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w portalu – lajfy.com! (17:56:15)

Janek

Gole: 40. Machaj, 90. Machaj

Kartki:   56. Kowalski-Haberek (OST) – 71. Gancarczyk (CHR)

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Sadowski – Krawczyk, Rejer, Czech, Wiącek – Wrzesiński (45. Szepeta), Cyfert (66. Szymanowski), Kowalski-Haberek, Skrobacz (78. Dachowiak), Michalski (72. Kempiński) – Gościniak
    Chrobry Głogów: Rzepecki – Ziemniak, Szałek, Michalec, Samiec – Machaj, Hałambiec, Ulatowski (66. Gancarczyk), Janeczko (81. Bednarski) – Szczepaniak (75. Ilków-Gołąb), Sędziak (69. Tabaczyński)

Sędziowie: Artur Aluszyk (Szczecin)