Osasuna – Villarreal 0:3 (koniec) | Real Madryt – Bilbao 3:1 (koniec) | RCD Espanyol – Real Betis 0:0 (koniec)
Sociedad – Atletico 1:2 (koniec) | Sevilla – Malaga 2:2 (koniec) | Valencia – FC Barcelona 2:3 (koniec)
Sevilla FC
2:2 (1:1)
Malaga CF
Niedziela 01.09.2013, 21:00 • Estadio Ramon Sanchez Pizjuan • Hiszpańska LaLiga

Ja już dziękuję za uwagę i do przeczytania. (22:55:26)

Na miano MVP spotkania zasłużył Kevin Gameiro, który był motorem napędowym gospodarzy i zdobył 2 gole.

Oglądaliśmy sporo ciekawych akcji, 4 gole oraz czerwoną kartkę także nie ma co narzekać, mecz był ciekawy dla obserwatorów.

Wynik raczej zasłużony, mecz był wyrównany.

Tak więc na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan pada remis 2:2.

90+1
    Czerwona kartka dla Dudy za brutalny faul na Jairo.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Niedokładne podanie Perottiego do Jairo.

86
    Strzał El Hamdaouiego broni Javi Varas.

85
    Przed nami ostatnie 5 minut meczu. Czy któraś drużyna zaryzykuje atak większą liczbą graczy?

82
    Rzut rożny dla Sevilli.

81
    Ostatnia zmiana również w szeregach Sevilli. W miejsce zmęczonego i utykającego M'Bii pojawia się Iborra.

79
    Kolejny strzał M'Bii i raz jeszcze niecelny.

78
    Ostatnia zmiana w Maladze. El Hamdaoui zmienia Santa Cruza.

76
    Główka Eliseu przelatuje obok bramki Sevilli.

75
    Jairo oddaje strzał, ale piłka przelatuje obok bramki Caballero.

74
    Żółta kartka dla Rakiticia.

73
    Gol dla Sevilli!
    2:2, KEVIN GAMEIRO wyrównuje stan meczu! Mierzony strzał lewą nogą i Caballero był bez szans!

70
    Zmiana w Sevilli, Jairo zastępuje Baccę.

68
    Gol dla Malagi!
    1:2, ROQUE SANTA CRUZ! Mocny strzał w prawy dolny róg bramki Varasa i Malaga znów wychodzi na prowadzenie!

65
    M'Bia fauluje Sancheza, wolny dla Malagi.

63
    Główka M'Bii minęła bramkę Caballero o 2-3 metry.

61
    Druga zmiana w Maladze, Eliseu zastępuje zmęczonego Olingę.

60
    Żółta kartka dla Cali za faul na Portillo.

58
    Olinga centruje na głowę Portillo, ten strzela, lecz Varas dobrze interweniuje.

56
    Zmiana w Sevilli. Vitolo wchodzi na boisko w miejsce Rabello.

55
    Antunes wybił piłkę na rzut rożny, szansa dla gospodarzy.

54
    Santa Cruz na pozycji spalonej.

53
    Rzut rożny dla ekipy gości.

51
    Strzał Dudy w ostatniej chwili zdołał zablokować Coke.

50
    Rabello wyciął Dardera równo z trawą i rzut wolny dla Malagi.

48
    Zmiana w Maladze, Portillo zastępuje strzelca gola Moralesa.

47
    Od razu chwila przerwy, gdyż Santa Cruz zwija się z bólu.

46
    Zaczynamy drugą połowę!

46

Do przerwy na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan 1:1 po bramkach Moralesa i Gameiro. Mecz niezły, choć dość brutalny. Czekamy na dalsze emocje!

45+2
    Strzał Alberto zostaje zblokowany.

45+1
    Korner dla gospodarzy.

45
    Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

44
    1:1, KEVIN GAMEIRO! Szybkie wyrównanie gospodarzy, Gameiro zaskoczył Caballero strzałem głową.

42
    Duda kontuzjowany, przerwa w grze.

40
    0:1, PEDRO MORALES! Duda podaje do Moralesa, a ten oddaje ładny strzał prawą nogą zza pola karnego i Javi Varas był bez szans!

38
    Antunes wybija piłkę na rzut rożny. Szansa dla gospodarzy.

36
    Cala złapany na spalonym.

34
    Angeleri fauluje Gameiro i otrzymuje za te zagranie żółtą kartkę.

32
    Żółty kartonik pokazany M'Bii za faul na Olindze.

31
    Bacca ucierpiał w tym starciu i mieliśmy prawie 2-minutową przerwę w grze. Gramy już jednak dalej!

29
    Żółta kartka dla Sancheza za faul na Bacce.

28
    Rakitić zacentrował wprost na głowę M'Bii, ten strzelił jednak piłka poszybowała ponad bramką Caballero.

26
    Darder strzela, jednak bardzo niecelnie.

25
    25 minut gry za nami, na razie 0:0 a mecz nie zachwyca. Miejmy nadzieję, że 'im dalej w las tym więcej drzew'.

24
    Ładny strzał Dudy spoza pola karnego nie bez trudu broni Javi Varas.

22
    Tym razem Navarro fauluje Moralesa. Mecz niestety ostry.

21
    Rabello powstrzymuje szarżę Dardera za pomocą przewinienia.

19
    Raz jeszcze Rakitić podaje prostopadle do przodu, jednak Cala złapany w pułapkę ofsajdową.

17
    Brzydki faul Dardera na Perottim i sędzia pokazuje Darderowi żółtą kartkę. Słusznie.

15
    Bez większego zagrożenia, od bramki zaczyna Malaga.

14
    Pierwszy rzut rożny w meczu, wykonuje go ekipa gospodarzy.

12
    Gamez wycina Alberto równo z trawą, rzut wolny dla Sevilli.

11
    Malaga nie spuszcza z tonu, tym razem szczęścia próbował Antunes, jednak piłka przeleciała kilka metrów obok bramki Javi Varasa.

9
    Pewna interwencja Javiego Varasa po strzale Moralesa.

7
    Brzydki faul Moralesa na Navarro, jednak sędzia del Corro nie pokazuje jeszcze żółtej kartki.

6
    Niezły strzał Perottiego obroniony przez Caballero.

4
    Rakitić prostopadłym podaniem 'uruchomił' Baccę, jednak ten na spalonym.

3
    Spokojny początek meczu z obu stron.

1
    A więc zaczynamy!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Bartłomiej Pawłowski tym razem zacznie mecz na ławce rezerwowych.

Sevilla FC: Javi Varas – Navarro, Coke, Cala, Alberto – Perotti, M'Bia, Rakitić, Rabello – Gameiro, Bacca

Malaga CF: Caballero – Gamez, Antunes, Angeleri, Sanchez – Tissone, Morales, Duda, Darder – Santa Cruz, Olinga

Sędziowie: Carlos del Cerro .

Bernd Schuster również nie może skorzystać z usług jednego piłkarza. Kontuzjowany jest boczny obrońca, Weligton.

Trener gospodarzy, Unai Emery nie będzie mógł skorzystać z jednego gracza. Kontuzjowany jest środkowy pomocnik Cicinho.

Drużyna Bartłomieja Pawłowskiego jest jeszcze niżej w tabeli. Malaga po dwóch kolejkach jest dopiero przedostatnia i mają zero punktów. Co prawda dzisiejsi goście mieli bardzo trudnych rywali i swoje spotkania przegrywali skromnie 0:1.

Obie drużyny są uplasowane w dole tabeli. Sevilla po dwóch meczach zajmuję odległą 16. pozycję. Po dwóch kolejkach dzisiejsi gospodarze uzbierali tylko punkt zdobyty z Levante. Ponadto w pierwszym meczu Sevilla uległa 1:3 z Atletico Madryt.

Zapraszam na mecz 3. kolejki Premiera Division, w której swoje siły zmierzy niedawny pogromca Śląska Wrocław, Sevilla z nowym klubem Bartłomieja Pawłowskiego, czyli Malagą.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.